Kutil (údržbár)

Miesto práce
Tesco Lamač, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupná mzda 870 €,-€ + príplatky víkendy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Toto je rozprávka o tebe.
Bol raz jeden krásny zámok na bratislavskom Lamači. Je to zámok, kde bývajú dobrí a milí ľudia. Všetko by bolo tak, ako má byť, až na to, že je tam jedna prázdna a tajomná 13-sta komnata. Klúče od tejto komnaty môžeš získať iba Ty. Vo vnútri sú "uväznení" milí ľudia. Na ich vyslobodenie máš k dispozícii 38,75 hod do týždňa.
Zober kľúče, skrutkovač, klince a hasák a vysloboď ich.
Začni písať svoj príbeh

Odmenou ti bude:
- príspevok na stravovanie
- karta pre kutilov so zľavou 10% na nákupy v Tesco
- odmena pri tvojom kutilovskom pracovnom výročí od 70,-€ do 350,-€
- nezameniteľný výhľad zo strechy zámku
- Vianočný kutilovský bonus 50,-€
- kutil športovec určite využije našu Multisport
kartu + program Buď fit
- benefit pri narodení dieťaťa - darček pre malého kutila
- zľavy u našich partnerov na ostatných zámkoch

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Vaše osobné údaje budú uchované na obdobie 1 roka po ukončení výberového konania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický, technický smer

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vedieť zabiť klinec po hlavičke
- vedieť zabiť klinec jednou ranou
- musieť vedieť rozoznať modrý káblik od
červeného
- vedieť zasvietiť v tme
- očariť umením opraviť neopraviteľné
- a už si počul o tomto? Osvedčenie o spôsobilosti podľa vyhlášky 508/2009 Z. z. § 21, tak to si dones prosím tiež

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii

Tesco vstúpilo na slovenský trh v roku 1996. V súčasnosti prevádzkujeme 150 obchodov rôznych formátov – hypermarkety, supermarkety, expresy a donášku potravín domov.

Máme dve distribučné centrá – v Beckove a v Prešove a 18 čerpacích staníc. Popri množstve formátov našich obchodov prevádzkujeme na Slovensku aj služby Tesco Mobile.

So svojimi takmer 10 000 zamestnancami sme tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Adresa spoločnosti

Tesco Stores SR a. s.
Panónska cesta 25
85104 Bratislava

Kontakt

ID: 3578407   Dátum zverejnenia: 15.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupná mzda 870 €,-€ + príplatky víkendy