Koordinátor/ka letákov (zástup počas MD, RD)

Miesto práce
Zlaté piesky, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš, aby výsledok tvojej práce videli masy? Potrebuješ mať všetko načas a podľa plánu?
Hľadáme parťáka/parťáčku do nášho letákového tímu!

Budeš:
• zodpovedať za dodržiavanie termínov, za správne dopĺňanie a aktualizáciu údajov do letákovej korektúry
• koordinovať letákové korektúry
• mať na starosti spoluprácu s letákovou agentúrou a nákupným a marketingovým tímom
• zbierať vzorky od dodávateľov potrebné na nafotenie do letákov
• dohliadať na súlad letákových korektúr podľa nastavených termínov
• komunikovať s dodávateľmi o technických náležitostiach dodávateľských vizuálov
• mať zodpovednosť za popis produktu, platnosť dátumov, platnosť na obchode, bežné a promo ceny, logá, ...

Viac sa dozvieš na pohovore :).

Prečo sa pridať k nám:
• neformálny prístup bez viditeľnej hierarchie
• seriózna firma s priateľským prostredím
• moderný open office
• príležitosti na rozvoj a rast
• po 3 mesiacoch zamestnanecká karta s trvalou zľavou 10 % na nákupy v Tesco
• flexibilita, možnosť práce na home office

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Boli by sme radi, keby:
-ti práca s MS Office nerobila problém
-si dokázal/a komunikovať v angličtine
-boli pre teba komunikácia a prezentovanie malina
-si mal/a na vedomí, že všetko, čo robíme, robíme pre zákazníka

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii

Tesco vstúpilo na slovenský trh v roku 1996. V súčasnosti prevádzkujeme 150 obchodov rôznych formátov – hypermarkety, supermarkety, expresy a donášku potravín domov.

Máme dve distribučné centrá – v Beckove a v Prešove a 18 čerpacích staníc. Popri množstve formátov našich obchodov prevádzkujeme na Slovensku aj služby Tesco Mobile.

So svojimi takmer 10 000 zamestnancami sme tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Adresa spoločnosti

Tesco Stores SR a. s.
Cesta na Senec 2
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Hrubá
E-mail: poslať životopis
ID: 3549701   Dátum zverejnenia: 29.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000