Kvalifikovaný/á skladník/čka - Retrakár

Miesto práce
Beckov 550, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupná mzda 745,-€ + príplatky za noc a víkendy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je zodpovedný za správnosť a dodržanie firemných postupov pri manipulácii s tovarom. Zabezpečuje prehľadnosť uloženia tovaru, čistotu skladovacieho a manipulačného priestoru. Pracovná činnosť je vykonávaná aj s manipulačnou technikou ako sú motorové vozíky, scannery. Oprávnenie na vysokozdvižný vozík výhodou, prípadne zabezpečíme školenie. Práca je vykonávaná na zmeny v priemernom 37,5 hodinovom týždennom režime. Možnosť získania 20% produktívneho bonusu.

• Práca v nadnárodnej spoločnosti
• Možnosti kariérneho rastu
• Rodinné nákupy s 10% zľavou
• Finančná odmena za pracovné výročie
• Príspevok na stravovanie
• Pracovné voľno navyše pri významných životných
udalostiach
• Kupónová knižka so zľavami
• Výhodný Tesco mobile paušál
• Zľavy u našich partnerov
• Pri 12 hodinových zmenách poskytujeme až dve teplé jedlá v cene á 1,10€.
• Z vytýčených smerov zabezpečená autobusová doprava zdarma

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním
Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem pracovať v hektickom prostredí na zmeny
- zodpovednosť, iniciatíva a disciplína
- flexibilita, komunikatívnosť
- trestná bezúhonnosť

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii

Tesco vstúpilo na slovenský trh v roku 1996. V súčasnosti prevádzkujeme 150 obchodov rôznych formátov – hypermarkety, supermarkety, expresy a donášku potravín domov.

Máme dve distribučné centrá – v Beckove a v Prešove a 18 čerpacích staníc. Popri množstve formátov našich obchodov prevádzkujeme na Slovensku aj služby Tesco Mobile.

So svojimi takmer 10 000 zamestnancami sme tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Adresa spoločnosti

TESCO STORES SR a.s. Distribučné centrum
Beckov 550
916 38 Beckov
ID: 3334856   Dátum zverejnenia: 14.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupná mzda 745,-€ + príplatky za noc a víkendy