Platená stáž na oddelení Digital

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,50 €/ Hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste vášnivý/á pre online marketing? Viete pracovať v Exceli? Alebo možno Google Analytics? Ste dobrý/á v angličtine? Chcete byť súčasťou online marketingového tímu CE? Potom máme skvelú príležitosť len pre Vás.
V rámci tímu CE Digital & Performance hľadáme stážistu/ku, ktorý/á nás bude podporovať v nasledovných oblastiach :

• Administratívne podpora Tesco Online Nákupov
• Podpora s rôznymi typmi analytických reportov , práca s údajmi (program Excel).
• Podpora naplánovaných a odosielaných e-mailových správ: práca s databázami zákazníkov; vytváranie grafík spolu s kreatívnou agentúrou na základe daných šablón a usmernení;
• Príprava e-kupónov pre rôzne skupiny zákazníkov a ich nastavenia v systéme.
• Úzka spolupráca s CE GHS a marketingovým tímom a podpora založená na aktuálnych požiadavkách
• Komunikácia s agentúrami a účasť na realizácii online kampaní
• Príprava a prezentácia reportov

Stabilitu v medzinárodnej spoločnosti a účasť
na rozvojovom programe
Zaujímavé pracovné príležitosti
Perspektívu osobnostného kariérneho rastu
Vzdelávanie a rozvoj v rámci spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Študent vysokej školy, štvrtého alebo piateho ročníka.
• Vášeň pre online, analytické schopnosti a schopnosť sústrediť sa na detaily.
• Zameranie na zákazníka.
• Ochota učiť sa nové veci a otvoriť sa novým výzvam.
• Analytické myslenie a dobrá znalosť programu Microsoft Excel (znalosť kontingenčných tabuliek je podmienkou, znalosť makier je výhodou).
• Práca v MS Access je výhodou.
• Mierne pokročilá alebo pokročilá znalosť anglického jazyka
• Dobrá sebadisciplína a riadenie času.
• Viete, čo je eCommerce a viete pomenovať najsilnejších hráčov na trhu?
• Máte záujem o on-line a sledujete najnovšie trendy v tejto oblasti ? Viete pracovať v jednom z nasledujúcich nástrojov :Google Analytics, Adwords, Sklik, Facebook Manager, Socialbackers, Omniture atď.?
• Pokročilé znalosti pr

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii

Tesco vstúpilo na slovenský trh v roku 1996. V súčasnosti prevádzkujeme takmer 160 obchodov rôznych formátov – od extra, cez hypermarkety, supermarkety, expresy a donášku potravín domov.

Máme dve distribučné centrá – v Beckove a v Prešove a 18 čerpacích staníc. Popri množstve formátov našich obchodov prevádzkujeme na Slovensku aj služby Tesco Mobile.

So svojimi takmer 10 000 zamestnancami sme tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Adresa spoločnosti

Tesco Stores SR, a.s.
Cesta na Senec 2
82104 Bratislava
ID: 3308717   Dátum zverejnenia: 9.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,50 €/ Hodina