Natierač v uzavretých kabínach

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
6,74 EUR/hod.Základná zložka mzdy v HPP je 6,74 €/Nhod. + príplatok za sťažené prostredie + dochádzkový bonus 100 € + prémie + dovolenková, vianočná odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dbá na kvalitu odmastenia pred náterom a chránenie určených plôch,

 - zodpovedá za čistotu zverených pracovných nástrojov,

- overuje výsledné nátery a v prípade nedostatkov tieto odstráni,

- zodpovedá za dokončovacie práce s vysokou presnosťou s použitím osobitných technologických postupov,

- zodpovedá za kvalitu pridelenej práce,

- dodržiava bezpečnostné predpisy, pracovné postupy a používa ochranné pomôcky,

- postupuje podľa platnej výrobnej dokumentácie,

  • Odmeny pri výročiach, sobáši, narodení dieťaťa,
  • dovolenková a vianočná odmena,
  • bonus za dochádzku 100€ mesačne vyplácaný,
  • vstup do fitka GOLEM len za 3,15€/mesačne,
  • e-poukážky na regeneráciu pracovnej sily dvakrát ročne 120€,
  • športové a kultúrne akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov,
  • školenia a jazykové vzdelávanie zdarma (anglický, nemecký jazyk),
  • pracovné odevy,
  • DDP (zamestnávateľ prispieva proporčne, max. sumou 35€ mesačne).

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám žiadosť so štruktúrovaným životopisom. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky obsadzovanej pozície. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

autolakýrnik

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

U uchádzačov sú požadované znalosti a praktické skúsenosti s prípravou plochy na striekanie, so striekaním striekacou pištoľou, striekaním veľkých plôch a miešaním syntetických farieb.

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Kovalčíková
Tel.: +421918735710
E-mail: poslať životopis
ID: 4789107  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6,74 EUR/hod.