Technológ programovania CNC strojov

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiac+ 50€ dochádzkový bonus, mesačné prémie do výšky 15%, dovolenková a vianočná odmena. Pri základnej zložke mzdy 1500€ je možné dosiahnuť priemernú mesačnú mzdu 1775€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu, ktorý bude zabezpečovať nasledovnú pracovnú oblasť:

  • zabezpečovať nové NC programy, ich odlaďovanie na stroji a priebežnú optimalizáciu obrábania, tvoriť technologické postupy výroby dielcov,
  • spracovávať NC programy, zabezpečovať odladenie NC programov priamo pri stroji,
  • posudzovať vhodnosť voľby technológie v oblasti delenia a obrábania materiálu a zabezpečovať nápravu zistených nedostatkov,
  • vyhodnocovať výsledky dosiahnuté v technologickom procese, zavádzať a vyhodnocovať štatistické metódy.

  • Odmeny pri výročiach, sobáši, narodení dieťaťa,
  • dovolenková a vianočná odmena,
  • bonus za dochádzku 50€ mesačne vyplácaný aj počas skúšobnej doby,
  • vstup do fitka GOLEM len za 3,15€/mesačne,
  • e-poukážky na regeneráciu pracovnej sily dvakrát ročne 120€,
  • akcie pre zamestnancov a ich rodiny - rodinný deň, Mikuláš, Vagonárske korčuľovanie a množstvo ďalších podujatí,
  • školenia a jazykové vzdelávanie zdarma (anglický, nemecký jazyk),
  • pracovné odevy,
  • pružný pracovný čas,
  • DDP (zamestnávateľ prispieva proporčne, max. sumou 35€ mesačne).

  •  V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám žiadosť so štruktúrovaným životopisom.
  •  Vzhľadom na veľký počet záujemcov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky obsadzovanej pozície.
  •  Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské vzdelanie 1. alebo 2. stupňa, technický smer (výhodou je zameranie na technológiu obrábania)

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo

  • anglický alebo nemecký jazyk - základy,
  • MS Office, (výhodou je znalosť IS SAP, WINDCHILL, ProE, CIMCO, a pod.)
  • znalosť čítania výkresovej dokumentácie (výhodou sú technické znalosti z vagónovej výroby)
  • schopnosť vyjednávať, komunikačné schopnosti, zodpovednosť, precíznosť, logické a technické myslenie, spoľahlivosť, flexibilita
  • Inzerujúca spoločnosť

    ✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
    ✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
    ✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
    ✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
    ✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
    ✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

    Počet zamestnancov

    1000 a viac zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Mgr. Karolína Kovácsová
    Tel.: +421918735724
    E-mail: poslať životopis