Можливість для людей з України

Talent Acquisition Specialist

Mlynské nivy 12, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap
Od 1 350 EUR/mesiacNaša konečná ponuka bude nastavená férovo vzhľadom na zručnosti a skúsenosti, ktoré prinesieš do Swiss Re Group. Môžeš sa tešiť na extra odmeny a benefity vrátane atraktívneho výkonnostného bonusu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového HR kolegu! Ak si komunikatívny, priateľský a máš "passion" pre HR, táto rola je práve pre Teba :) Náš recruitment team EMEA sídli v Bratislave, odkiaľ podporujeme recruitment v rôznych EMEA regiónoch.

Ideálny kandidát by mal mať aspoň ročnú skúsenosť vrámci HR, najlepšie z medzinárodného prostredia, prípadne personálnej agentúry, je zároveň flexibilný a kreatívny. Mala by Ťa baviť komunikácia v anglickom jazyku na dennej báze ako aj kontakt s kolegami a hiring manažérmi vrámci Európy (aj sveta).

Čo môžeš od role očakávať?

• End-to-end recruitment (od postingu až po ponuku :))
• Spolupráca s hiring manažérom/stať sa ich partnerom počas celého hiring procesu
• Pomôcť nastaviť stratégiu hiringu, poradiť s prehľadom trhu, možnostiach postingov
• Telefonický screen kandidátov a môžná účasť na prvých kolách pohovorov
• Komunikovať feedbacky kandidátom
• Možno spolupráce na medzinárodých projektoch
• Spolupracovať s personálnymi agentúrami
• Získať znalosti trhu práce, informácie o univerzitách, veľtrhoch práce, pracovných portáloch atď.

Čo ponúkame?

• Možnosť rozvoja
• Dovolenku navyše, sick days a hlavne denno-dennú flexibilitu pracovných hodín
• Bonus v závislosti od tvojho výkonu
• Jazykové kurzy na pracovisku
• Ultra moderné pracovné priestory v centre mesta
• A mnoho dalších

Sme zamestnávateľom s rovnakými príležitosťami pre každého a v našej spoločnosti si ceníme rozmanitosť. Nediskriminujeme na základe rasy, náboženstva, farby pleti, národnosti, pohlavia vrátane rodovej identity alebo prejavu, sexuálnej orientácie, veku, rodinného stavu, statusu veterána alebo zdravotného postihnutia.

Všetkým kandidátom/tkam poskytujeme spätnú väzbu prostredníctvom e-mailu. Ak si od nás nedostal/a odpoveď, skontroluj si priečinok so spamom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• 1 a viac rokov relevantných pracovných skúseností v oblasti recruitingu/ HR, z personálnej agentúry alebo in house
• Tímový hráč
• Schopnosť pracovať a adaptovať sa v dynamickom, medzinárodnom prostredí
• Výborné komunikačné schopnosti
• Chuť učiť sa nové veci a hladať nové efektívne riešenia
• Plynulá angličtina je podmienkou (ďalší cudzí jazyky výhodou)
• Priateľský a profesionálny prístup, aby si nám dobre zapadla/dol do tímu

Ak Ťa pozícia oslovila, neváhaj nám poslať svoje CV!

As the world's leading and most diversified global reinsurer, we offer as our core business financial services products that enable risk taking essential to enterprise and progress. Our company was founded in Zurich, Switzerland in 1863, and operates in more than 25 countries and provides its expertise and services to clients throughout the world. We combine financial strengths with experience, knowledge and creative thought to explore new opportunities in the interests of our clients, staff and shareholders.

Počet zamestnancov

1700 and more employees

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Maros Gal

ID: 4591837  Dátum zverejnenia: 6.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac