Technik dát

Stredoslovenská energetika, a. s.

Od 1 111 EUR/mesiacPriemerná hrubá mesačná mzda od 1.500 EUR, zložená zo: základnej zložky hrubej mesačnej mzdy 1.111 EUR (v závislosti od skúseností) + štvrťročnej výkonnostnej prémie do výšky 20 % základnej mzdy za každý mesiac v hodnotenom štvrťroku (pri 100 % hodnotení 222 EUR) + Dovolenkovej mzdy vo výške 56 % základnej mesačnej mzdy v mzde za mesiac máj (622 EUR) + Vianočnej mzdy vo výške 56 % základnej mesačnej mzdy za mesiac október (622 EUR) + Ročnej odmeny závislej od hospodárskeho výsledku – pri 100 % plnení vo výške 869 EUR (vyplatenej v 2 častiach – záloha 50 % v mzde za mesiac august a doplatok najneskôr v mzde za mesiac apríl nasledujúceho roku) + z ďalších zložiek mzdy (príplatky, odmeny za mimoriadne úlohy, účasť na projektoch, ako aj ďalšie zložky odmeňovacieho systému)
Pri Rajčianke, Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hybridný pracovný model: po zaškolení a dohode s nadriadeným možnosť práce z domu 40 % a 60 % z pracoviska zamestnávateľa.

Máte skúsenosť s prácou v SAP ISU a dokážete spracovávať údaje v MS Excel s minimálnou chybovosťou? Hovoria Vám niečo pojmy IDE a EDM? Pokiaľ Vám vyhovuje monotónnejší typ práce, každodenná rutina a introvertné prostredie, neváhajte sa nám ozvať. Hľadáme kandidátku/kandidáta so zmyslom pre precíznosť a detail, s vytrvalosťou i logickým myslením, typ technického administrátora.

Ako technik dát budete dôležitou súčasťou pracovnej skupiny Cenotvorba na sekcii Cenotvorba a plánovanie. Vaša pracovná náplň bude pozostávať zo správy dát v dvoch systémoch: IDE a EDM.

V IDE - výmena dát medzi obchodníkom a distribučnými spoločnosťami - budete spracovávať písomné, elektronické a emailové požiadavky v súlade s príslušnou legislatívou v zákazníckych programoch SAP ISU/CRM. Neoddeliteľnou súčasťou Vašej každodennej činnosti bude spravovanie chybových správ IDE z monitoringu pre komunikáciu na PDS a zabezpečenie správneho spracovania správ v SAP ISU. Na dennej báze budete sledovať doklady o zmeneodosielať nespracované doklady na príslušné PDS a vytvárať správy pre fakturáciu.

V EDM sa zhromažďujú údaje z profilových meraní (typ merania A), na základe ktorých sa vykonávajú rôzne analýzy a podklady pre kolegov. Pracovná činnosť je zameraná predovšetkým na export týchto údajov zo SAP ISU do MS Excel, ich úpravu do rôznych typov šablón a zasielanie konečným užívateľom. Súčasťou práce je kontrola a oprava EDM faktov v SAP ISU na odberných miestach B2B a B2C, ako aj odstránenie anomálií v EDM. V rámci tejto činnosti budete oporou pre kolegu, ktorého budete v prípade potreby zastupovať.

Tento typ práce si vyžaduje vysokú precíznosť, zmysel pre detail, systematickosť a vytrvalosť. Jednoducho povedané sa budete venovať elektronickej výmene dát – exportu údajov a hľadaniu chýb – monitoringu chybných správ. Nevyhnutnou podmienkou vykonávania pracovnej náplne je pokročilá znalosť MS Office, predovšetkým MS Excel. Výhodou sú skúsenosti s prácou v SAP ISU, poznanie interného prostredia, či úroveň anglického jazyka B1.

Potešíme sa záujmu kandidátov, ktorým vyhovuje z dlhodobého hľadiska introvertný typ práce a majú záujem i ochotu odborne sa vzdelávať. Dôležité je si uvedomiť, či máte predpoklad pre výkon vyššie uvedených požiadaviek. Samozrejme Vás ostatné veci naučíme. :)

Zamestnajte sa u nás a získate

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, elektrotechnické, matematické, IT

precíznosť, dôslednosť, systematickosť, samostatnosť, spoľahlivosť, ochota učiť sa nové veci, lojálnosť, schopnosť tímovej spolupráce

Informácie o výberovom konaní

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Strauss
Tel.: +421908380137
E-mail: poslať životopis