Regionálny manažér pre B2B zákazníkov

Stredoslovenská energetika, a. s.

2 000 EUR/mesiacZákladná fixná hrubá mzda vo výške € 2000,- + variabilná ročná odmena (860 € x 12 mesiacov) je naviazaná na splnenie ročných cieľov a vyplácaná 2x ročne v zálohe a doplatku na základe ich reálneho plnenia + pomer „fixnej“ základnej hrubej mzdy a variabilnej odmeny je 70:30.
Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
október 2022

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci regiónu južnej časti stredného Slovenska obsadzujeme obchodnícku pozíciu s riadiacou kompetenciou pre trojčlenný tím. Osloví nás kandidát s obchodníckym cítením, entuziazmom a vášňou pre pôsobenie v segmente energetiky. Poslaním tejto pracovnej pozície je najmä komplexná starostlivosť o našich klientov pôsobiacich v segmente B2B odoberajúcich komodity elektrická energia a plyn. Oblasťou Vášho pôsobenia budú okresy Banská Bystrica, Zvolen, Žiar nad Hronom, Žarnovica a Banská Štiavnica.

Ako regionálny manažér budete zodpovedný za zverený tím, región a budete vykonávať:
  • riadenie a kooperácia obchodníckych činností troch kolegov v rámci zvereného regiónu;
  • plnenie denných predajných aktivít s naplánovanými cieľmi;
  • predaj energií, nekomoditných produktov;
  • prolongácie zmlúv so súčasnými zákazníkmi;
  • komplexnú starostlivosť o našich klientov a zároveň zvyšovať zákaznícku spokojnosť;
  • realizáciu akvizícii nových odberateľov v segmente elektrina a plyn a s tým súvisiacu prípravu cenových ponúk a následnej zmluvnej dokumentácie vrátane dodatkov a príloh;
  • podporu a realizáciu predaja nekomoditných produktov;
  • sledovanie činnosti konkurencie a v reakcii na ňu komunikovať vhodnú stratégiu predaja;
  • šíriť povedomie o celkovom portfóliu produktov spoločnosti;
  • pomer starostlivosti o súčasné portfólio zákazníkov a akvizičnú činnosti je približne v pomere 80% : 20%.

Budúci manažér pre B2B zákazníkov by mal mať reálne skúsenosti na obdobnej pracovnej pozícii. Preferujeme kandidátov s predchádzajúcim pôsobením v oblasti obchodu v B2B príp. B2C segmente. Náš nový kolega/ kolegyňa by mal disponovať najmä prezentačnými a predajnými zručnosťami, zákazníckou orientáciou a na pozícii obchodníka dôležitou orientáciou na výsledok.

Výhodou, ale nie podmienkou, je znalosť trhu s elektrickou energiou a príslušnej energetickej legislatívy, obnoviteľných zdrojov energie či fotovoltiky. Rozhodujúcimi pre nás a Vášho budúceho nadriadeného sú osobnostné predpoklady, nakoľko odborné „hard skills“ Vás prípadne doškolíme. Vzhľadom na Vaše budúce pôsobenie v pridelenom regióne považujeme za prínosnú spoluprácu s kolegom, ktorý má v rámci zverenej oblasti vytvorenú sieť kontaktov a vybudované partnerské vzťahy.

V rámci adaptácie Vám zabezpečíme dôkladné zaškolenie do našich interných IS, pracovných a predajných postupov, zoznámime Vás s portfóliom ponúkaných produktov a služieb.

Zamestnajte sa u nás a získate

Ponúkame:
• flexibilný pracovný čas - dôležité sú výsledky a nie príchod na 07:00;
• 7,5 hodinový pracovný úväzok - v prepočte o 16 dní v roku viac voľna;
• voľné víkendy, týždeň platenej dovolenky nad rámec Zákonníka práce - oddych nabíja pozitívnou energiou;
• spoluprácu a účasť v projektových tímoch vo svojej oblasti a možnosť sebarealizácie, kariérneho rastu, podpora v osobnom, ako aj v odbornom rozvoji - rastieme spolu;
• podieľanie sa na úspechoch a rozvoji silnej a stabilnej spoločnosti - iba spoločný úspech podporuje našu stabilitu;
• motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od pracovného výkonu - oceňujeme reálny výkon;
• firemné, kultúrne, športové podujatia, teambuildingové a spoločenské akcie - najskôr kvalitná práca, potom kvalitná zábava a my sa bavíme radi;
• možnosť zapojenia sa do charitatívnych a dobrovoľníckych akcií, či ekologických vylepšení - nie je nám to jedno;
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie - spoločne myslíme na budúcnosť;
• príspevky zo Sociálneho fondu (napr. rekondičné pobyty, MDD, Mikuláš, rekreácia detí, narodenie dieťaťa, darovanie krvi)
• elektronické stravné lístky plne hradené zo strany zamestnávateľa a ďalšie benefity pre zamestnancov - lebo benefitov nie je nikdy dosť;
• profitový systém inovácií pre zamestnancov - realizujeme a oceňujeme nápady našich zamestnancov;
• služobné vozidlo aj na súkromné účely, notebook, mobilný telefón.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, obchod, technika (energetika)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Vážení uchádzači, v prípade záujmu zašlite ŽIVOTOPIS so zameraním na Vaše odborné znalosti v zmysle našich požiadaviek na pracovnú pozíciu. Uvítame doručenie MOTIVAČNÉHO LISTU, v ktorom popíšete, prečo ste sa rozhodli reagovať na našu pracovnú pozíciu. Dokumenty, prosím, zašlite V SLOVENSKOM JAZYKU NA KONTAKTNÚ OSOBU: Ing. Pavol Tichý, tel. +421 41 519 2497, e-mail [email protected]

Vážime si Váš prejavený záujem, avšak dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovaní do 21 pracovných dní budú uchádzači, ktorí budú spĺňať vyššie uvedené špecifické požiadavky a naše predstavy o úspešnom kandidátovi. V rámci výberového konania v sídle našej spoločnosti absolvujete tak osobný individuálny rozhovor, ako aj ďalšie časti, ktoré nám pomôžu spoznať Vašu osobnosť a odborné predpoklady pre pracovnú pozíciu.
SPRACOVANIE OSOBNÝCH ÚDAJOV

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Pavol Tichý
Tel.: +421905843754
E-mail: poslať životopis
ID: 4352896  Dátum zverejnenia: 13.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac