Information Security Expert

  • Lokalita
    Bratislava
  • Pracovný pomer
    plný úväzok
  • Režim práce
    Denný
  • Mzdové podmienky (brutto)
    2 500 EUR/mesiac*
* Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy. Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.
Hľadáme nového kolegu/ kolegyňu pre dcérsku spoločnosť MOL IT & Digital GBS Slovakia, s.r.o.

Hlavná náplň práce na pozícii Information security analyst:

  • Podporovať prevádzky v rozvoji bezpečnostnej platformy;
  • Prešetrovať bezpečnostné incidenty, poskytovať odporúčania ako predchádzať bezpečnostným incidentom;
  • Identifikovať bezpečnostné riziká, hrozby a zraniteľnosti sietí, informačných systémov, aplikácií a nových technológií;
  • Podielať sa na testovaní bezpečnostnej architektúry spoločnosti.

Požiadavky na kandidáta:

  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie v odbore informačné technológie alebo iné technické vzdelanie;
  • Predchádzajúca pracovná skúsenosť v obdobnej pozícii;
  • Komunikácia v anglickom jazyku na min. úrovni B2;
  • Ochota učiť sa, proaktívne riešenie úloha problémov;
  • Schopnosť súčasne pracovať na viacerých úlohách.
ID: 4009206  Dátum zverejnenia: 10.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac