Ak uvažujete o zamestnaní sa v našej spoločnosti, určite Vás bude zaujímať, akých spolupracovníkov hľadáme a čo ponúkame.
Naším cieľom je pracovať s aktívnymi a vzdelanými ľuďmi, ktorí:
  • sa zaviazali zlepšovať svoje vlastné výsledky aj výsledky spoločnosti,
  • sú otvorení rozvíjaniu sa a získavaniu nových znalostí,
  • sú výkonní aj v multi-kulturálnom prostredí,
  • sú na dosiahnutie úspechu pripravení stať sa tímovými hráčmi.
Ako zamestnávateľ kladieme veľký dôraz na vzdelávanie, motiváciu, kariérny rast a hodnotenie výsledkov našich zamestnancov.

Naším hlavným cieľom je zabezpečiť, aby všetci naši zamestnanci cítili záväzok za úspech našej skupiny spoločností. Jedine tak dosiahneme, že na profesionálnom poli budeme medzi najlepšími. Sme presvedčení, že predovšetkým zosúladením cieľov jednotlivcov a organizácie môžeme udržať svoju obchodnú úspešnosť a postavenie na trhu.

Scheduler

Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Scheduler bude samostatne vytvárať jeden integrovaný časový plán pre odstávku, pre investičné projekty, projekty údržby a pravidelne činnosti údržby súvisiace s odstávkou v období apríl / máj 2019. Bude spolupracovať s projektovými manažérmi, dodávateľmi. Počas odstávky bude riadiť denné mítingy plánovania a denne vyhodnocovať progres prác.

Popis:
- zodpovedný projektovým manažérom investičných projektov a projektov údržby
- min. 5 rokov praxe a technických skúsenosti v odvetvi oil & gas
- EPC (Engineering, Procurement, Construction)
- vysoko skúsený z programami MS Project, Primavera P6, MS Office - Excel
- skúsenosti s plánovaním - WBS, logické väzby, baseline, CMP alebo kritická cesta, normohodiny (Resource Loading), ľudské zdroje
- Denný reporting - popis, s-krivky, denné vyhodnotenie kritickej cesty, denne predkladať plán aktivít na najbližšie 3 dni, fyzická kontrola na výrobnej jednotke - Počas odstávky viesť samostatne mítingy plánovania s dodávateľmi
- Skúsenosti s forecastingom jednotlivých odvetví
Ponúkaný plat (brutto)
Bude upresnené
Iné výhody
Iné výhody
• vianočná mzda;
• výkonnostná odmena;
• mimoriadne odmeny
• notebook, mobil v závislosti od pozícii
• pružný pracovný čas
• bezplatné využívanie športovísk /plaváreň, kurty, sauna a pod./
• parkovanie
• príspevok na stravovanie;
• zdravotná starostlivosť - preventívne a periodické lekárske prehliadky
• príspevok na DDS
• životné a úrazové poistenie
• sociálne výhody vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy
plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
- ukončené odborné vzdelanie technického smeru (SŠ, VŠ)
- min. 5 až 7 rokov praxe a technických skúseností v odvetví oil & gas
- skúsenosť s programami MS Project, Primavera P6, MS Office - Excel na pokročilej úrovni
- skúsenosti s plánovanim - WBS, logické väzby, baseline, CMP alebo kritická cesta, normohodiny (Resource Loading), ľudské zdroje
- Anglický jazyk - mierne pokročilý

Iné požadované zručnosti
- Tímová práca
- Silné komunikačné schopnosti

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
Adresa
SLOVNAFT, a.s.
Vlčie hrdlo 1
824 12 Bratislava 214

Kontaktná osoba: Ľudské zdroje
E-mail: poslať životopis
ID: 3262996   Dátum zverejnenia: 7.12.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.