Operátor spoločnej dozorne

Slovenské elektrárne, a.s.

Miesto práce
Atómová elektráreň Jaslovské Bohunice, Jaslovské Bohunice
Termín nástupu
01.09.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie a kontrola energetických zariadení z dozorne,
• riadenie energetických zariadení prostredníctvom elektronických riadiacich systémov z dozorne,
• kontrola a vyhodnocovanie skutočných a požadovaných výrobných parametrov obsluhovaných zariadení.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

976,- Eur brutto* pre kandidáta s minimálne 1 ročnou praxou + mesačná výkonnostná odmena + ďalšie mzdové zvýhodnenia nad rámec ZP

• stabilné zamestnanie a ďalší odborný rast,
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona,
• príspevok na III. pilier DDS,
• sociálna starostlivosť o zamestnancov podľa platnej kolektívnej zmluvy,
• zvýhodnená sadzba na odber elektrickej energie u nášho zmluvného partnera,

* Uvedená výška základnej zložky mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu vzťahujúcu sa na uvedenú pracovnú pozíciu pre kandidáta bez odbornej praxe. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami kandidáta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojné

• vzdelanie: úplné stredné odborné vzdelanie, stredoškolské vzdelanie technického zamerania, elektrotechnické/strojné výhodou,
• požadovaná prax: 1 rok,
• počítačové zručnosti: MS Office (Word, Excel, Microsoft Outlook),aplikácie IIS – užívateľská úroveň,
• ďalšie spôsobilosti: zdravotná spôsobilosť pre prácu v prostredí s ionizujúcim žiarením, psychická pracovná spôsobilosť na výkon práce, odborná príprava v zmysle Atómového zákona – ŠVS III. kategórie,
• špecifické zručnosti: odborná spôsobilosť pre činnosti s plynovými a tlakovými zariadeniami,
• osobnostné charakteristiky : bezpečnosť práce, flexibilita, spolupráca, komunikácia, samostatnosť.

Sme najväčší výrobca elektriny na Slovensku a jeden z najväčších v strednej Európe. Máme dve jadrové, 31 vodných, dve uhoľné a dve fotovoltické elektrárne. Ako najväčší súkromný investor na Slovensku ponúkame stabilné zamestnanie a takmer 80-ročné skúsenosti v energetike. Sme EKO, lebo až 90% elektriny vyrábame bez emisií skleníkových plynov, čím výrazne prispievame v boji proti klimatickým zmenám.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Atómové elektrárne Bohunice
919 31 Jaslovske Bohunice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Iveta Horváthová
Tel.: +421335972317
E-mail: poslať životopis
ID: 3732158   Dátum zverejnenia: 5.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   976,- Eur brutto* pre kandidáta s minimálne 1 ročnou praxou + mesačná výkonnostná odmena + ďalšie mzdové zvýhodnenia nad rámec ZP