Strojník jadrových zariadení

Slovenské elektrárne, a.s.

Miesto práce
Jaslovské Bohunice
Termín nástupu
01.07.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• starostlivosť o chod technologického zariadenia - obsluha zariadení, kontrola a drobná údržba,
• výkon kontroly stavu zariadení a nastavenia armatúr,
• identifikácia a špecifikácia závad na zariadení,
• vedenie predpísanej prevádzkovej dokumentácie.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

880,- Eur brutto* základná mzda kandidát s minimálne 3 ročnou praxou /675,- Eur brutto* základná mzda absolvent+ mesačná výkonnostná odmena + ďalšie mzdové zvýhodnenia nad rámec ZP.

• stabilné zamestnanie a ďalší odborný rast,
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona,
• príspevok na III. pilier DDS,
• sociálna starostlivosť o zamestnancov podľa platnej kolektívnej zmluvy,
• zvýhodnená sadzba na odber elektrickej energie u nášho zmluvného partnera,
• iné zaujímavé benefity od externých partnerov

* Uvedená výška základnej mzdy predstavuje minimálne garantovanú sumu vzťahujúcu sa na uvedenú pracovnú pozíciu pre kandidáta s odbornou praxou, ktorá je uvedená vyššie. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s praxou kandidáta.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Proces obsadenia pracovnej pozície môže trvať niekoľko týždňov. Každý uchádzač o zamestnanie bude o stave jeho žiadosti informovaný, a to aktuálne pri zmene v procese výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technického zamerania

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax 3 roky vítaná,
• MS Office – užívateľ,
• zdravotná a psychická spôsobilosť pre výkon práce v uvedenej pracovnej pozícii – v prostredí s ionizujúcim žiarením, práca v noci,
• ochota pracovať na zmeny,
• odborná spôsobilosť pre činnosti s VTZ – PZ, TZ - vítaná,
• bezpečnosť práce, flexibilita, spolupráca, komunikácia.

Slovenské elektrárne sú najväčším výrobcom elektriny na Slovensku a jedným z najväčších v strednej Európe. Prevádzkujú dve jadrové, 31 vodných, dve uhoľné a dve fotovoltické elektrárne s inštalovaným výkonom 4 081 MWe. Spoločnosť vyrába 90 % elektriny bez emisií skleníkových plynov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Atómové elektrárne Jaslovské Bohunice
919 39 Jaslovské Bohunice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Erika Bališová
Tel.: +421335972734
E-mail: poslať životopis
ID: 3687776   Dátum zverejnenia: 6.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   880,- Eur brutto* základná mzda kandidát s minimálne 3 ročnou praxou /675,- Eur brutto* základná mzda absolvent+ mesačná výkonnostná odmena + ďalšie mzdové zvýhodnenia nad rámec ZP.