Miesto práce
Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

Do nášho IT tímu hľadáme šikovného analytika aj absolventa s praxou popri VŠ, ktorého hlavnou náplňou práce bude:
  • Analýza a riešenie požiadaviek užívateľov, navrhovanie možných riešení a analyzovanie ich dopadov.
  • Plánovanie a realizácia aplikačných zmien a dodávok nových aplikačných riešení.
  • Poskytuje podporu softwarových aplikácií využívaných v spoločnosti.
  • Analyzuje užívateľské požiadavky, navrhuje riešenia a analyzuje ich dopady. Pôsobí ako interný ICT konzultant pre ostatné útvary firmy a ICT.
  • V spolupráci s ostatnými útvarmi ICT a dodávateľmi navrhuje architektúru riešení informačných systémov.
  • Testuje, inštaluje a nastavuje aplikačné riešenia.
  • Pripravuje technickú špecifikáciu pre obstarávanie, spolupracuje s oddelením nákupu pri príprave kontraktov, koordinuje dodávateľov.
  • Spracováva, aktualizuje a spravuje procesnú a technickú dokumentáciu v zverenej oblasti. Vytvára pracovné postupy.
  • Pripravuje a riadi projekty menšieho rozsahu, vrátane prípravy a riadenia rozpočtu.
  • Spolupracuje v rámci ICT tímu s cieľom zaistiť súlad systémov s celkovou politikou a štandardami v oblasti IT.
  • Vykonáva školenia užívateľov a zabezpečuje externé školenia podľa potreby.
  • Identifikuje rizikové oblasti, navrhuje preventívne a nápravné akcie. Hlási bezpečnostné incidenty a nehody.

Čo ponúkame

  • každý zamestnanec má 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • zamestnávateľ prispieva na III. pilier DDS
  • ponúkame flexibilný pracovný čas
  • v ponuke máme aj iné zaujímavé benefity od externých partnerov

Informácie o výberovom konaní

* Uvedená výška základnej zložky mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu vzťahujúcu sa na uvedenú pracovnú pozíciu pre absolventa s čiastočnými odbornými pracovnými skúsenosťami počas štúdia. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s Vašou odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami.

Miesto výkonu práce môže byť podľa výberu Bratislava, Trenčín, Jaslovské Bohunice alebo Mochovce.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Zároveň si Vás dovoľujeme informovať, že po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.
ID: 3380192  Dátum zverejnenia: 19.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min 900 (brutto) a ďalšie odmeny na mesačnej báze