Mechanik technických prostriedkov fyzickej ochrany

Miesto práce
Atómové elektrárne Bohunice
Pracovný pomer
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

  • opravy a údržba technických systémov,
  • výkon servisných činností a opráv zariadení technických systémov FO,
  • výkon testovania a preverovania funkčnej schopnosti jednotlivých zariadení,
  • prevádzka, kontrola, preventívna a poruchová údržba na zariadeniach FO,
  • zabezpečenie chodu technologického zariadenia elektročastí FO,
  • identifikácia a špecifikácia príčin závad na prevádzkovaných a opravovaných zariadeniach,
  • vedenie prevádzkových záznamov,
  • zaisťovanie bezpečnosti realizácie údržbárskeho zásahu v prípadoch nutnosti výkonu práce pod napätím,
  • dodržiava platné predpisy súvisiace s vykonávanou činnosťou, určené technologické a pracovné postupy, požiadavky BOZP, OPP a ochrany ŽP,
  • plní pokyny nadriadeného v súlade s dohodnutým druhom práce v Pracovnej zmluve a v súlade s internou dokumentáciou ISM.

Čo ponúkame

  • ponúkame zaujímavú prácu, odborný rast a stabilné zamestnanie
  • príspevok na DDS
  • 5 dní dovolenky naviac
  • ďalšie benefity v súlade s platnou Podnikovou kolektívnou zmluvou

Informácie o výberovom konaní

Pracovný pomer na dobu určitú s možnosťou predĺženia pracovného pomeru.

Miesto výkonu práce Jaslovské Bohunice.

Termín nástupu - dohodou v súvislosti s ukončením výberového procesu.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Proces obsadenia pracovnej pozície môže trvať niekoľko týždňov.

Každý uchádzač o zamestnanie bude o stave jeho žiadosti informovaný, a to aktuálne pri zmene v procese výberového konania.
ID: 3320978  Dátum zverejnenia: 28.3.2018