Strojník energetických zariadení - úprava demineralizovanej vody

Miesto práce
Atómové elektrárne Jaslovské Bohunice
Pracovný pomer
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

  • Zabezpečuje obsluhy a kontroly zariadení a výkon prác v zmysle odbornej spôsobilosti s cieľom zabezpečiť bezpečnú, spoľahlivú, bezhavarijnú, ekonomickú prevádzku a bezpečnú údržbu zariadení:
o Starostlivosť o chod technologického zariadenia – obsluha zariadení, kontrola, bežná údržba a výkon súvisisacich prác,
o Identifikácia, špecifikácia závad na zariadení, výkon kontroly stavu zariadení,
  • Úprava čírenej filtrovanej vody pomocou anexového, katexového, mix filtra na požadované hodnoty,
  • Regenerácia anexu, katexu a mix filtra pre opätovné prevádzkovanie zariadenia,
  • Stáčanie a prečerpávanie chemikálií,
  • Dodávka demineralizovanej vody do primárneho okruhu,
  • Sledovanie zásob DEMI vody,
  • Kontrola chodu a bezporuchovosti zariadenia na prevádzke DEMI linka,
  • Úzka spolupráca s ďalšími prevádzkami a hlásenie stavu zariadenia Zmenovému majstrovi vodného hospodárstva.

Práca na 3 zmeny.

Čo ponúkame

  • ponúkame zaujímavú prácu, odborný rast a stabilné zamestnanie
  • príspevok na DDS
  • 5 dní dovolenky naviac

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite, prosím štrukturovaný životopis emailom alebo prostredníctvom formulára po rozkliknutí inzercie.

K životopisu pripojte nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:

Súhlasím, aby spoločnosť Slovenské elektrárne a.s. spracovávala, spravovala a archivovala moje osobné údaje v poskytnutých dokumentoch v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. S ohľadom na dobu trvania inzercie, predpoklad realizácie výberových konaní je v termíne po 20. 11. 2017. Preto v súvislosti s dĺžkou procesu obsadenia pozície poprosíme uchádzačov o trpezlivosť, každý uchádzač bude informovaný o stave výberového konania a v súvislosti s jeho účasťou. Ďakujeme za pochopenie.
ID: 3219619  Dátum zverejnenia: 19.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohoda