Zoznam spoločností
Prejdite na písmeno v abecede
À
A
B
C
Č
D
E
F
G
H
CH
I
J
K
L
M
N
Ň
O
P
R
S
Š
T
U
Ú
V
W
X
Y
Z
Ž
A
- a Audit, s.r.o. 1
- A-Z veľkoobchod, s.r.o. 1
- A.D.P. Accounting, s.r.o. 2
- ABILITY, s.r.o. 1
- ABM AUDIT s.r.o. 1
- AC Jobs, s.r.o. 2
- Accace Management s.r.o. 4
- ACCEPT AUDIT & CONSULTING, s.r.o. 2
- Accounting ATLAS s. r. o. 4
- Accounting Slovakia, spol. s r.o. 1
- Adient Slovakia s.r.o. 4 TOP
- Aeven Czech Republic, s.r.o. 2
- AG Consulting Office s.r.o. 1
- AGRO CS Slovakia, a.s. 1
- Agromont Nitra, spol. s r.o. 1
- AHAfarma / Poľnohospodárske družstvo vo Vrábľoch 1
- Akadémia vzdelávania a mediačného poradenstva, n.o. 1
- All Right 1
- Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s., Bratislava 1 TOP
- Alzheimercentrum Piešťany, n.o. 1
- Amazon Europe 5 TOP
- Andromeda Audit s. r. o. 1
- APV AUDIT s.r.o. 1
- Arcidiecézna charita Košice 1
- Arisan, s.r.o. 1
- ARS EKO s.r.o. 1
- ARVAL COMPETENCE CENTER 1 TOP
- Asseco Solutions, a.s. 2
- Asterion, s.r.o. 1
- ATAX NR, s.r.o. 1
- auditorea k.s. 2
- AUTO - IMPEX spol. s r.o. 1
- Autoškola ART, s.r.o. 2
- AUTOŠTÝL, a.s. 1
- AUTOTEST BRATISLAVA, s.r.o. 1
- AVENIAS Tax, s. r. o. 1
- AZ CAR, s.r.o. 1
À
- À la maison s. r. o. 1
B
- BagreSpiš s.r.o. 1
- Banskobystrický samosprávny kraj 9
- BAUGROUP TZB, s.r.o. 1
- BÄUMCHEN - STROMČEK s.r.o. 1
- BD Sales, s. r. o. 1
- BDO, spol. s r. o. 1
- Berlin Brands Group a.s. 2
- Bestka, o.z. 1
- BETA - CARS, s. r. o. 1
- Bilingválne gymnázium C. S. Lewisa Bratislava-Petržalka 4
- Bilingválne gymnázium Milana Hodžu Sučany 3
- Binder Slovakia, s.r.o. 1
- Biometrix, s. r. o. 1
- BIOTECH s.r.o. 1
- Bite&Byte s. r. o. 1
- BJ accounting services s. r. o. 1
- BL Accounting, s.r.o. 1
- BOAT a.s. 1
- Bolder Slovakia s. r. o. 1
- British International School Bratislava 1
- Brose Prievidza, spol. s r.o. 1 TOP
- Budimex S.A. 1
- Bystrá škôlka 3
C
- C.E.P.Scherdel Pružiny spol. s r.o. 1
- Cable Connect s.r.o. 1
- Cambridge International School 1
- CANCOM Slovakia s.r.o. 1
- cargo-partner SR, s.r.o. 1 TOP
- Catering Mix SK s. r. o. 1
- CATO Slovakia s. r. o. 1
- CBG, spol. s r. o. 1
- CBRE s.r.o. 1
- Centrálny depozitár cenných papierov SR, a.s. 1
- Centrum podporných služieb 2
- Centrum poradenstva a prevencie Bratislava-Ružinov 2
- Centrum pre deti a rodiny Bratislava - Učiteľská 1
- Centrum pre deti a rodiny Sereď 1
- Centrum pre deti a rodiny Trnava 1
- Centrum pre rodinu - Poprad 1
- Centrum Slniečko, n.o. 1
- Centrum voľného času Dubnica nad Váhom 1
- CESORG o.z. 1
- Cesta von 2
- CEVA Contract Logistics Slovakia, s.r.o. 1 TOP
- Cirkevná materská škola Kráľovnej Anjelov Ivanka pri Dunaji 1
- Cirkevná spojená škola Dolný Kubín 1
- Cirkevná spojená škola sv. Martina Hviezdoslavov 4
- Cirkevná základná škola - Narnia Bratislava-Petržalka 7
- Cirkevná základná škola s materskou školou Dobrého pastiera Žilina 1
- Cirkevná základná škola s materskou školou Jána Krstiteľa Partizánske 2
- Cirkevná základná škola sv. apoštola Pavla Sihelné 1
- Cirkevná základná škola sv. Cyrila a Metoda Sereď 2
- Cirkevná základná škola sv. Jána Bosca Lučenec 1
- Cirkevné gymnázium Štefana Mišíka Spišská Nová Ves 1
- CIVITTA Slovakia 1
- Clarios 1
- Compass Europe s. r. o. 1
- CONSULTING, s.r.o. 1
- Continental AG 2 TOP
- CONTIVER s.r.o. 1
- Coral Club Slovakia s.r.o. 1
- Corlonez accounting s.r.o. 1
- Cortizo Slovakia, a.s. 1
- Covestro (Slovakia) Services s. r. o. 4 TOP
- Crowe Advartis Accounting s.r.o. 1
Č
- člen koncernu AGROFERT 1
- ČSOB Finančná skupina 4 TOP
D
- D.Expres, k.s. 1
- DADA Animateam Slovensko záujmové krúžky s. r. o. 1
- DAECHANG SEAT SK s. r. o. 1
- Daimler Truck & Bus Slovakia s.r.o. 1
- DAK s.r.o. 1
- damida s. r. o. 1
- DANAE VISION s.r.o. 1
- DaneTax, s.r.o. 1
- Danfoss Power Solutions a.s. 1 TOP
- Danucem Slovensko a.s. 1 TOP
- DATALOGIC SLOVAKIA, s.r.o. 1
- DB Consulting s.r.o. 1
- DEAN SLOVAKIA, s. r. o. 1
- Dell Technologies 4 TOP
- Deloitte 7 TOP
- Démos trade s.r.o. 1
- DER Touristik SK a.s. 2
- Detský domov sv. Klementa Hofbauera 1
- DEUTSCHE SCHULE BRATISLAVA 1 TOP
- DEUTSCHE SCHULE BRATISLAVA Bratislava 1
- Deutsche Telekom Services Europe Slovakia s.r.o. 9 TOP
- DHL Group 1 TOP
- Di Mihálik, s.r.o. 1
- Diagnostické centrum Bratislava - Ružinov 1
- DIGI SLOVAKIA, s.r.o. 2
- DIRECTIONS, s. r. o. 1
- Divadelné centrum 1
- dm drogerie markt, s.r.o. 2 TOP
- DOBROTA, a.s. 1
- DomEdu, občianske združenie Banská Bystrica 1
- DOMÉNA, s.r.o. - Hotel ATRIUM 1
- Domov jesene života 1
- DONGHEE Slovakia, s.r.o. 1
- Doprastav, a.s. 1 TOP
- DOPRAVA A SLUŽBY K & T, spol. s r.o. 1
- Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť 2
- DOXXbet, s. r. o. 1
- DPF servis s.r.o. 1
- DREVEX EU, s.r.o. 1
- DS Smith Turpak Obaly, a.s. 1
- DUNEA, a.s. 1 TOP
E
- EAST SIDE CREW s.r.o. 1
- EASY START s.r.o. 2
- EDI Slovensko o.z. (projekt Chuť žiť) 2
- Edscha Velky Meder, s.r.o. 1
- EFPROS services s.r.o. 1
- EKA-Z, s. r. o. 1
- EKO - SETH, s.r.o. 1
- EL spol. s r.o. 3
- Elektrotechnický ústav Slovenskej akadémie vied, verejná výskumná inštitúcia 1
- Elokované pracovisko ako súčasť Cirkevnej základnej školy - Narnia Pezinok 1
- Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej školy Bratislava-Devín 2
- Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej umeleckej školy Rosnička Art Huncovce 2
- Elokované pracovisko ako súčasť Základnej umeleckej školy Bratislava-Vajnory 6
- Embraco Slovakia s.r.o. 2 TOP
- English Kids Club, n.o. 1
- Envista Holdings Corporation 1
- ERB Hotel, s. r. o. 1
- ERIKS s.r.o. 1
- ermik, s.r.o. 1
- ERStyle, s.r.o. 1
- ESCO Slovensko, a. s. 1
- ESET, spol. s r.o. 1 TOP
- ESOX-PLAST s.r.o. 1
- ETL/GINALL & ROBINSON s.r.o. 1
- EURO-ŠTUKONZ, a.s. 1
- EUROMOTOR, spol. s r.o. 1
- Europapier Slovensko s.r.o. 1
- Evanjelická spojená škola Martin 5
- Evanjelická základná škola Zlatice Oravcovej Rimavská Sobota 1
- Evanjelické gymnázium Tisovec 1
- EXIMBANKA SR 1
- EY – Ernst & Young 12 TOP
F
- FAM advice s. r. o. 1
- FANTASTICKÁ - občianske združenie 1
- Fantastická škôlka s. r. o. 1
- FARMA INVEST, s. r. o. 1
- Farmaceutická fakulta UK 1
- FCC Environment – Spoľahlivé služby komplexného odpadového hospodárstva 1
- Financconsulting, s. r. o. 1
- Finančné riaditeľstvo SR 7
- FINAT, s.r.o. 1
- FINE DNC Slovakia, s.r.o. 1
- Finite Group k. s. 1
- FinPro Group, s. r. o. 1
- FINX s.r.o. 1
- Fluentbe Sp. z o.o. 1
- FONDUE, s.r.o. 1
- FREMACH TRNAVA, s.r.o. 1
- FSM GROUP, s.r.o. 1
G
- G - Production, s. r. o. 1
- GAS Familia, s.r.o. 1
- GaSt consulting, s.r.o. 2
- Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu 1 TOP
- Generálna prokuratúra SR 1
- GIMAX ADZ 1
- GISS Skalica, s.r.o. 1
- Global Accounting Services, s. r. o. 3
- GLOBE INVEST, s. r. o. 1
- GLOBERG:Digital, k. s. 1
- GLOBSEC 1
- GPM Tools, s.r.o. 1
- Grant Thornton Slovensko 2 TOP
- GROPO Slovakia, s. r. o. 1
- GROTTO, a.s. 1
- Gwent Accounting s.r.o. 1
- GymBeam s.r.o. 1
- Gymnázium Alberta Einsteina Bratislava-Petržalka 2
- Gymnázium Andreja Kmeťa Banská Štiavnica 1
- Gymnázium Andreja Vrábla Levice 1
- Gymnázium Angely Merici Trnava 2
- Gymnázium Bratislava-Dúbravka 9
- Gymnázium Bratislava-Karlova Ves 2
- Gymnázium Bratislava-Rača 2
- Gymnázium Federica Garcíu Lorcu Bratislava-Podunajské Biskupice 5
- Gymnázium Ivana Horvátha Bratislava-Ružinov 5
- Gymnázium Ivana Kraska - Ivan Krasko Gimnázium Rimavská Sobota 1
- Gymnázium Jána Hollého Trnava 1
- Gymnázium Jána Papánka Bratislava-Staré Mesto 1
- Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica 2
- Gymnázium Karola Štúra Modra 1
- Gymnázium Košice-Staré Mesto 1
- Gymnázium M. R. Štefánika Nové Mesto nad Váhom 1
- Gymnázium Malacky 3
- Gymnázium Matky Alexie Bratislava-Staré Mesto 1
- Gymnázium Mikuláša Kováča Banská Bystrica 2
- Gymnázium Myjava 1
- Gymnázium Pezinok 3
- Gymnázium Pierra de Coubertina Piešťany 3
- Gymnázium pre žiakov s telesným postihnutím, ako organizačná zložka Spojenej školy Bratislava-Karlova Ves 1
- Gymnázium Spišská Nová Ves 2
- Gymnázium Šahy 1
H
- H B H , a.s. 1
- H-Fin s.r.o. 1
- Handprints International Bratislava 1
- HB Reavis 1
- HEADMAP s.r.o. 1
- Hegelmann Group 1
- Heineken Slovensko, a.s. 1 TOP
- HEITEC Slovensko, spol. s r.o. 2
- Helena Majorová 1
- Henkel Slovensko, spol. s r.o. 3 TOP
- Hitachi Zosen Inova Slovakia s.r.o. 3 TOP
- Holcim European Business Services s.r.o. 1 TOP
- Hotelová akadémia Bratislava-Nové Mesto 1
- Hotelová akadémia Liptovský Mikuláš 4
- HOUR, spol. s r.o. 1
- HTMAS s.r.o. 1
- Hugáčik s.r.o. 1
- Humana People to People Slovakia s.r.o. 2
- HYDINA KUBUS s.r.o. 1
CH
- CHEMOSVIT, a.s. 1
I
- IBM 1 TOP
- IDEAL Automotive Malacky, s. r. o. 1
- IJAV edu s.r.o. 1
- Immediate Accounting s.r.o. 1
- IMUNA PHARM, a.s. 1
- indi-vindi s.r.o. 1
- ING Hubs Slovakia 1 TOP
- Ing. Milan Podhora CONSTRUCT 1
- Ing.Eva Martinková 1
- Ingrid Božiková 1
- Iniciatíva Inakosť 1
- inmetric s. r. o. 1
- Innovatrics, s.r.o. 3 TOP
- Inšpektorát práce Žilina 1
- International House Bratislava, s.r.o. 1
- InterWay, a. s. 1
- IPM SOLUTIONS, s.r.o. 1
- IQVIA RDS Slovakia, s. r. o. 1
- IRON MOUNTAIN SLOVAKIA, s.r.o. 1
- ITALMARKET SLOVAKIA, a.s. 2
- IVES, organizácia pre informatiku verejnej správy 1
J
- Jablotron Slovakia, s.r.o. 1
- Jacobs Slovakia s.r.o. 1
- Jazyková škola Volis Academy 1
- JOHNSON CONTROLS INTERNATIONAL spol. s r.o. 5 TOP
- JONCKERS TRANSLATION & ENGINEERING s.r.o. 1
K
- K-BET 7, s.r.o. 2
- KAISER Eastern Europe, s.r.o. 1
- Kancelária Najvyššieho správneho súdu Slovenskej republiky 1
- KANSAI HELIOS Slovakia s.r.o. 1
- KARIREAL SLOVAKIA, a.s. 1
- Kaufland Slovenská republika v.o.s. 1 TOP
- Kempelenov inštitút inteligentných technológií, v anglickom jazyku Kempelen Institute of Intelligent Technologies 1
- Kloepfel Services s.r.o. 1
- Knauf Insulation, s.r.o. 2
- Komunita Kráľovnej pokoja 1
- KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group 2 TOP
- KOREKCIA TRENČÍN, s.r.o. 1
- KOSIT a.s. 1
- Kovohuty, a.s. 1
- Krajská hvezdáreň v Žiline 1
- Kreston Slovakia, s. r. o. 1
- KRISTOS Consulting spol. s r. o. 2
- KRONOSPAN, s.r.o. 1
- KRONOVISION s.r.o. 1
- Krúžky v škole o.z. 1
- KÚPELE VYŠNÉ RUŽBACHY, a. s. 1
- Kyndryl Services Slovensko, spol. s r.o. 1
L
- LABAŠ s.r.o. 1 TOP
- LDMP s. r. o. 1
- Lear Corporation 1
- LeMiRa, s.r.o. 1
- Lenovo (Slovakia) s.r.o. 1 TOP
- LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r.o. 2 TOP
- LESY - DREVO, s.r.o. 1
- LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 1 TOP
- LIBRE design & interior, s.r.o. 1
- littleBIG, s. r. o. 1
- Logiscool Slovakia 1
- LOWA PRODUCTION s. r. o. 1 TOP
- LPP Slovakia, s.r.o. 1
M
- M-TEC, s.r.o. 1
- MAČAJ, a.s. 1
- Magna PT s.r.o. 1 TOP
- MAKRO spol. s r.o. 1
- Malí šampióni - Little Champions Bratislava - Ružinov 2
- Maplan s. r. o. 2
- MARSHALL, spol. s r.o. 1
- Martinrea Slovakia Fluid Systems s.r.o. 1
- Martinus, s.r.o. 3 TOP
- MATADOR Automotive Vráble, a.s. 2 TOP
- Materská škola - Óvoda Čata 1
- Materská škola a Základná škola Rozmanita Bratislava 2
- Materská škola ako organizačná zložka Spojenej školy Pohronská Polhora 2
- Materská škola Bacúch 1
- Materská škola Bernolákovo 1
- Materská škola bl. Zdenky Schelingovej Bratislava-Záhorská Bystrica 1
- Materská škola Borinka 1
- Materská škola Bratislava-Devínska Nová Ves 1
- Materská škola Bratislava-Lamač 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 2
- Materská škola Bratislava-Rača 2
- Materská škola Bratislava-Rača 1
- Materská škola Bratislava-Rača 1
- Materská škola Bratislava-Ružinov 1
- Materská škola Bratislava-Ružinov 1
- Materská škola Bratislava-Vajnory 1
- Materská škola Bratislava-Vrakuňa 1
- Materská škola Budča 1
- Materská škola Dunajská Lužná 1
- Materská škola Malacky 2
- Materská škola Modrovka 1
- Materská škola Most pri Bratislave 1
- Materská škola Nová Dedinka 1
- Materská škola Nová Dubnica 1
- Materská škola Potvorice 1
- Materská škola Rovinka 1
- Materská škola s vyučovacím jazykom maďarským - Magyar Nyelvű Óvoda Hubice 1
- Materská škola Senec 1
- Materská škola sv. Márie Magdalény Bratislava-Rusovce 1
- Materská škola sv. Vincenta de Paul Bratislava-Ružinov 1
- Materská škola Svätý Jur 1
- Materská škola UniCare Bratislava 1
- Materská škola Zvolen 1
- Mazars 8 TOP
- mBank S.A., pobočka zahraničnej banky 2 TOP
- McDonald's 1 TOP
- meander invest s.r.o. 1
- Medirex Group 1
- Medusa 1
- Mesto Handlová 1
- Mesto Trnava 1
- Mestská časť Bratislava - Rača 1
- Metzo Slovakia s.r.o. 1
- Mgr. Markéta Belanová, s.r.o. 1
- Mibriel, s.r.o. 1
- MIGDAL SK, s.r.o. 1
- Mobis Slovakia s.r.o. 1 TOP
- Mondelēz International 2 TOP
- Mondi SCP, a.s. 1
- MONTÁŽE Trenčín a.s. 1
- Monteda s. r. o. 1
- monteworld s. r. o. 1
- MONTRÚR s. r. o. Košice 1
- Moore BDR s. r. o., člen siete MOORE Global 2
- Motor-Car, spol. s r.o. 1
- MOVYS, a.s. 1
- MSM GROUP s.r.o. 1 TOP
- MTS, spol. s r.o. 1
- MultiplexDX, s.r.o. 1
- MY BRAIN ACADEMY s. r. o. 1
N
- NAFTA a.s. 1 TOP
- Národná banka Slovenska 2 TOP
- Národný inštitút vzdelávania a mládeže 1
- Národný onkologický ústav v Bratislave 1
- NÁRUČ Senior & Junior 1
- NATEK SLOVAKIA, s.r.o. 1 TOP
- NÁVRAT-RDZO 1
- Nedax, s. r. o. 1
- Nefab Packaging Slovakia, s.r.o. 1
- Newcom 1, s.r.o. 2
- Nexi Central Europe, a.s. 1 TOP
- NEXPLUS SK s.r.o. 1
- NN Životná poisťovňa, a.s. 1 TOP
Ň
- Ňakat, s.r.o. 1
O
- O2 Slovakia, s.r.o. 1 TOP
- Obchodná akadémia Bratislava-Nové Mesto 8
- Obchodná akadémia Bratislava-Petržalka 3
- Obchodná akadémia Imricha Karvaša Bratislava-Petržalka 4
- Obchodná akadémia Pezinok 2
- Obchodná akadémia Považská Bystrica 1
- Obchodná akadémia Žilina 2
- Ohnisko 1
- OKARGO - Aquatrans s. r. o. 1
- OLDRATI SLOVENSKO s.r.o. 1
- OLYMPIC CASINO SLOVAKIA s. r. o. 1
- Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o. 1
- Orac Slovakia s.r.o. 1
- Orange Slovensko, a.s. 1 TOP
- Orex Travel s. r. o. 1
- OSRAM, a.s. 1 TOP
- OZ Nádej detí 2
- OZ Vagus 2
- OZ Vilka deťom 1
- OZ Žena v tiesni 1
P
- Packeta Slovakia s.r.o. 1
- Pannonia real a.s. 1
- Papilon Invest, s.r.o. 1
- PAUL LANGE OSLANY s.r.o. 1
- PBH s.r.o 1
- Pekná Cestička,s.r.o 1
- PER Consulting group s.r.o. 1
- PERRY SOFT a. s. 1
- PhDr. Ľudmila Mižiková - ACCENT 1
- PILWOOD SK, s.r.o. 1
- PIXEL FEDERATION, s.r.o. 1
- Plavecká akadémia, o.z. 6
- Plemenárske služby SR, š.p. 1
- POLYTEC Composites Slovakia s.r.o. 1
- Poradca podnikateľa, spol. s r.o. 1
- Pospíšil & Partners, k.s. 1
- POŠVANC FITNESS s.r.o. 1
- Potraviny KLAS - OMIDA, spol. s r.o. 1
- Pôdohospodárska Platobná Agentúra 4
- PREMIUM FIT, s.r.o. 1
- Premonštrátske gymnázium Košice-Staré Mesto 1
- PRETO Ryba, s.r.o. 1
- Prima banka Slovensko, a.s. 1 TOP
- PRIMA ZDROJ Považská Bystrica, spol. s r.o. 1
- ProfiDeCon s.r.o. 1
- Profit Centrum Štúrovo 1
- PROXENTA a. s. 1
- PsychoKonzult s.r.o. 2
- Psychosociálne centrum, mestská príspevková organizácia 1
- PwC 8 TOP
- PYRONOVA s. r. o. 1
R
- RAJO s.r.o. 1 TOP
- RAMIRENT spol. s r. o. 1
- RAVEN a. s. 4
- REAL - K, s.r.o. 1
- REGALSISTEM s.r.o. 1
- Regionálne centrum podpory učiteľov pre región Nové Mesto nad Váhom a Myjava Nové Mesto nad Váhom 1
- Regionálne centrum podpory učiteľov pre región Trenčín a Bánovce nad Bebravou Trenčín 1
- REIL-VIOLIN Közhasznú Nonprofit Kft. 1
- REMING CONSULT a.s. 1
- Reprofit Slovakia, a.s. 2
- ROBEL shoes&accessories 1
- ROBI, spol. s r.o. 1
- ROEZ, s.r.o. 1
- ROPA Group s.r.o. 1
- Rozhlas a televízia Slovenska 1
- Rozmanita 1
- ROZVOJOVÁ AGENTÚRA Banskobystrického samosprávneho kraja, n. o. 1
S
- S-Line Systems, s.r.o. 1
- Samsung SDS Global SCL Slovakia, s.r.o. 1
- Saneca Pharmaceuticals a. s. 1
- Sanom s.r.o. 1
- Savencia Fromage & Dairy SK, a. s. 1
- SCAME-SK, s.r.o. 1
- Seyfor Slovensko, a.s. 1
- SFD Distribution, družstvo 1
- SFÉRA, a.s. 2
- SHP Group 1
- SCHAEFFLER 4 TOP
- Schaller, s.r.o. 1
- Siemens Energy, s.r.o. 1
- Siemens Slovensko 5 TOP
- Sika Slovensko, spol. s r.o. 1
- Sisecam Automotive Slovakia s.r.o. 2 TOP
- SK POWER ENGINEERING s.r.o. 2
- Skupina Haleon / GSK 1 TOP
- Skupina SPUR 1
- Slobodná škola - Súkromná základná škola Košice 5
- SLOV-MATIC, s.r.o. 1
- SlovakFriends s.r.o. 1
- Slovenská Humanitná Rada 4
- Slovenská inšpekcia životného prostredia 1
- Slovenská produkčná, a.s. 4
- Slovenská správa ciest 3
- SLOVENSKÁ ZDRAVOTNÍCKA UNIVERZITA 1
- SLOVENSKÉ CUKROVARY, s.r.o. 1
- Slovenské elektrárne, a.s. 3 TOP
- Slovenský inštitút nemeckého jazyka, s. r. o. 1
- Slovenský metrologický ústav 1
- SLOVNAFT, a.s. 5 TOP
- SNP Slovakia, s. r. o. 1 TOP
- SOLAX RP s.r.o. 1
- Sovička deťom 1
- SPIE Elektrovod, a. s. 1
- Spišská katolícka charita 1
- Spojená škola Banská Bystrica 1
- Spojená škola Bratislava-Dúbravka 2
- Spojená škola Bratislava-Karlova Ves 1
- Spojená škola Bratislava-Nové Mesto 1
- Spojená škola Bratislava-Petržalka 6
- Spojena škola Dunajská Streda 2
- Spojená škola internátna Bratislava-Petržalka 1
- Spojená škola Ivanka pri Dunaji 4
- Spojená škola Kráľovnej pokoja Žilina 2
- Spojená škola Malinovo 3
- Spojená škola Martin 1
- Spojená škola Mošovce 1
- Spojená škola Nitra 1
- Spojená škola Nové Zámky 2
- Spojená škola Rakovice 2
- Spojená škola Sládkovičovo 4
- Spojená škola Sládkovičovo 2
- Spojená škola sv. Františka Assiského Malacky 4
- Spojená škola sv. Uršule Bratislava-Staré Mesto 1
- Spojená škola Svätej Rodiny Bratislava-Petržalka 1
- Spojená škola Turčianske Teplice 1
- Spojená škola, Jána Vojtaššáka13, Žilina Žilina 1
- Spojená škola, Ľ. Podjavorinskej 22, Prešov Prešov 1
- Spojená škola, Školská 35, Nemecká Nemecká 1
- Správa telovýchovných a rekreačných zariadení hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy 1
- ST. NICOLAUS Group a.s. 2
- Stredná odborná škola 1
- Stredná odborná škola agrotechnická J.A.Gagarina, ako organizačná zložka Spojenej školy Bernolákovo 1
- Stredná odborná škola agrotechnická - Agrotechnikai Szakközépiskola Moldava nad Bodvou 2
- Stredná odborná škola automobilová ako organizačná zložka spojenej školy Banská Bystrica 2
- Stredná odborná škola automobilová Trnava 2
- Stredná odborná škola dopravná Bratislava-Ružinov 6
- Stredná odborná škola drevárska Zvolen 3
- Stredná odborná škola ekonomická Spišská Nová Ves 2
- Stredná odborná škola elektrotechnická ako organizačná zložka spojenej školy Banská Bystrica 4
- Stredná odborná škola elektrotechnická Gbely 4
- Stredná odborná škola elektrotechnická Trnava 3
- Stredná odborná škola elektrotechnická Žilina 4
- Stredná odborná škola gastronómie a hotelových služieb Bratislava-Petržalka 1
- Stredná odborná škola Handlová 8
- Stredná odborná škola chemická Bratislava-Ružinov 3
- Stredná odborná škola chovu koní a služieb - Lótenyésztési és Szolgáltatóipari Szakközépiskola Šaľa 1
- Stredná odborná škola informačných technológií Bratislava-Rača 6
- Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky Bratislava-Ružinov 5
- Stredná odborná škola letecko - technická Trenčín 1
- Stredná odborná škola lýceum C. S. Lewisa Bratislava-Petržalka 10
- Stredná odborná škola Nováky 3
- Stredná odborná škola obchodu a služieb Martin 2
- Stredná odborná škola obchodu a služieb Nové Mesto nad Váhom 2
- Stredná odborná škola obchodu a služieb Samuela Jurkoviča Bratislava-Ružinov 12
- Stredná odborná škola obchodu a služieb Trenčín 2
- Stredná odborná škola obchodu a služieb Trnava 1
- Stredná odborná škola pedagogická Modra 2
- Stredná odborná škola podnikania v remeslách a službách Senica 1
- Stredná odborná škola polygrafická 1
- Stredná odborná škola polytechnická Dolný Kubín 1
- Stredná odborná škola polytechnická, Ul. SNP2 Zlaté Moravce 5
- Stredná odborná škola Považská Bystrica 4
- Stredná odborná škola pri reedukačnom centre Sološnica 7
- Stredná odborná škola remesiel a služieb Poprad 1
- Stredná odborná škola strojnícka ako organizačná zložka Spojenej školy Martin 3
- Stredná odborná škola strojnícka Považská Bystrica 5
- Stredná odborná škola sv. Klementa Hofbauera Podolínec 1
- Stredná odborná škola technická - Múszaki Szakközépiskola Galanta 2
- Stredná odborná škola technická - Műszaki Szakközépiskola Komárno 6
- Stredná odborná škola technická Bratislava-Petržalka 1
- Stredná odborná škola technická Čadca 2
- Stredná odborná škola technická Poprad 3
- Stredná odborná škola technická Šurany 3
- Stredná odborná škola technická Tlmače 5
- Stredná odborná škola techniky a služieb Topoľčany 1
- Stredná odborná škola techniky, služieb a obchodu - Műszaki, Szolgáltatások és Kereskedelmi Szakközépiskola Štúrovo 1
- Stredná odborná škola technológií a remesiel 1
- Stredná odborná škola technológií a remesiel Bratislava-Ružinov 5
- Stredná odborná škola Trenčín 3
- Stredná odborná škola veterinárna Nitra 1
- Stredná odborná škola Žarnovica 2
- Stredná odborná škola železničná v Košiciach Košice-Staré Mesto 1
- Stredná priemyselná škola dopravná Trnava 2
- Stredná priemyselná škola Dubnica nad Váhom 4
- Stredná priemyselná škola elektrotechnická Bratislava-Dúbravka 5
- Stredná priemyselná škola elektrotechnická Bratislava-Petržalka 1
- Stredná priemyselná škola elektrotechnická Bratislava-Staré Mesto 2
- Stredná priemyselná škola elektrotechnická Prešov 1
- Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša Banská Bystrica 1
- Stredná priemyselná škola Myjava Myjava 6
- Stredná priemyselná škola Stará Turá 2
- Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická Bratislava-Ružinov 6
- Stredná priemyselná škola stavebná Žilina 2
- Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická Nitra 1
- Stredná priemyselná škola, Ul. slovenských partizánov 1132/52, Považská Bystrica Považská Bystrica 3
- Stredná zdravotnícka škola Bratislava-Ružinov 2
- Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej v Trenčíne Trenčín 3
- Stredná zdravotnícka škola Prievidza 1
- Stredná zdravotnícka škola Trnava 5
- Stredná zdravotnícka škola, Farská 23, Nitra 1
- Stredoslovenské múzeum 1
- Strojnícka fakulta STU v Bratislave 1
- Súkromná materská škola Bernolákovo 1
- Súkromná materská škola BESST Trnava 1
- Súkromná materská škola Blooming Kids Zvolen 1
- Súkromná materská škola Bratislava 1
- Súkromná materská škola Bratislava 2
- Súkromná materská škola Bratislava-Petržalka 3
- Súkromná materská škola Bratislava-Petržalka 2
- Súkromná materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Súkromná materská škola Bratislava-Staré Mesto 4
- Súkromná materská škola Bratislava-Záhorská Bystrica 1
- Súkromná materská škola Felix Bratislava-Nové Mesto 3
- Súkromná materská škola GULIVER Banská Štiavnica 1
- Súkromná materská škola HAPPY-TIME Bratislava-Ružinov 1
- Súkromná materská škola Hrášok Rovinka 1
- Súkromná materská škola Košice-Dargovských hrdinov 1
- Súkromná materská škola Košice-Juh 1
- Súkromná materská škola Kvetoslavov 1
- Súkromná materská škola Lienka Martin 1
- Súkromná materská škola Lucky kids Trenčín 1
- Súkromná materská škola Montessori Nové Zámky 1
- Súkromná materská škola Obláčik Žilina 1
- Súkromná materská škola Polárka Rovinka 1
- Súkromná materská škola ProPueris Košice-Staré Mesto 1
- Súkromná materská škola Škôlka pri Lese Bratislava-Staré Mesto 1
- Súkromná materská škola TatraKUK Ružomberok 1
- Súkromná materská škola UNES Nitra 1
- Súkromná materská škola Životný štart Budmerice 2
- Súkromná materská škola, Kozia 25, Bratislava 1
- Súkromná obchodná akadémia Profi - Kamo Bratislava-Podunajské Biskupice 1
- Súkromná SOŠ automobilová Duálna akadémia Bratislava-Devínska Nová Ves 4
- Súkromná spojená škola francúzsko – slovenská Bratislava-Petržalka 1
- Súkromná spojená škola Kings Schools International, Trnavská cesta 3421/39, Bratislava 1
- Súkromná stredná odborná škola - Gastroškola Bratislava-Podunajské Biskupice 1
- Súkromná stredná odborná škola Bratislava-Ružinov 1
- Súkromná stredná odborná škola HOST Bratislava-Nové Mesto 3
- Súkromná stredná odborná škola Košice-Dargovských hrdino 1
- Súkromná stredná odborná škola obchodu a služieb s vyučovacím jazykom maďarským - Magán Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola Bátorove Kosihy 3
- Súkromná stredná odborná škola obchodu a služieb, Partizánska 8, Očová Očová 2
- Súkromná stredná odborná škola obchodu a služieb, s vyučovacím jazykom maďarským - Magán Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola Mostová 8
- Súkromná stredná odborná škola podnikania Senica 1
- Súkromná stredná odborná škola polytechnická DSA Nitra 2
- Súkromná stredná odborná škola Pro scholaris Žilina 1
- Súkromná stredná odborná škola SD Jednota Šamorín Šamorín 1
- Súkromná stredná odborná škola veterinárna Bratislava-Dúbravka 1
- Súkromná stredná odborná škola Žilina 2
- Súkromná stredná športová škola Bratislava-Petržalka 2
- Súkromná stredná športová škola ELBA Prešov 2
- Súkromná stredná športová škola GAUDEAMUS Bratislava-Podunajské Biskupice 3
- Súkromná stredná športová škola Zvolen 3
- Súkromná škola umeleckého priemyslu animovanej tvorby 1
- Súkromná škola umeleckého priemyslu animovanej tvorby Bratislava-Petržalka 4
- Súkromná škola umeleckého priemyslu Zvolen 2
- Súkromná základná škola s materskou školou Marie Montessori Bratislava-Lamač 3
- Súkromná základná škola Banská Bystrica 1
- Súkromná základná škola Banská Bystrica 2
- Súkromná základná škola Bernolákovo 1
- Súkromná základná škola BESST 7
- Súkromná základná škola BESST Trnava 6
- Súkromná základná škola Bratislava-Petržalka 11
- Súkromná základná škola Edulienka Bratislava-Staré Mesto 1
- Súkromná základná škola FELIX Liptovský Mikuláš 4
- Súkromná základná škola Felix Trnava 3
- Súkromná základná škola FUTURUM Trenčín 2
- Súkromná základná škola Guliver Banská Štiavnica 4
- Súkromná základná škola International School Košice-Košická Nová Ves 5
- Súkromná základná škola Kechnec 4
- Súkromná základná škola Košice-Západ 4
- Súkromná základná škola Košice-Západ 1
- Súkromná základná škola LIBELLUS Bratislava-Karlova Ves 3
- Súkromná základná škola Makovičky Nitra 4
- Súkromná základná škola Martin 3
- Súkromná základná škola Nitra 1
- Súkromná základná škola Pliešovce 1
- Súkromná základná škola pre intelektovo nadaných žiakov Bratislava-Petržalka 6
- Súkromná základná škola pre žiakov s autizmom, L.Novomeského 11, Trenčín Trenčín 1
- Súkromná základná škola pre žiakov s intelektovým nadaním Cenada Bratislava-Karlova Ves 2
- Súkromná základná škola Ružomberok 2
- Súkromná Základná škola s materskou školou - predprimárne vzdelávanie Bratislava-Ružinov 1
- Súkromná základná škola Senec 1
- Súkromná základná škola Šaľa 2
- Súkromná základná škola Trenčín 4
- Súkromná základná umelecká škola Akadémia muzika Terchová 1
- Súkromná základná umelecká škola ALKANA Ružomberok Ružomberok 1
- Súkromná základná umelecká škola ART PEGAS Bratislava-Petržalka 5
- Súkromná základná umelecká škola ARTIMO Malinovo 1
- Súkromná základná umelecká škola Báhoň 1
- Súkromná základná umelecká škola Bratislava-Ružinov 1
- Súkromná základná umelecká škola Dražkovce 1
- Súkromná základná umelecká škola Hamuliakovo 4
- Súkromná základná umelecká škola Nová Dedinka 1
- Súkromná základná umelecká škola Zacharová Vlkanová 3
- Súkromná základná umelecká škola Zvolen 2
- Súkromná základná umelecká škola Zvolenská Slatina 1
- Súkromná ZŠ WonderSchool Bratislava-Dúbravka 3
- Súkromná ZUŠ Ars Akademy Veľké Uherce 3
- Súkromná ZUŠ Bratislava-Petržalka 1
- Súkromné bilingválne gymnázium BESST 2
- Súkromné bilingválne gymnázium BESST Trnava 2
- Súkromné centrum poradenstva a prevencie 1
- Súkromné centrum poradenstva a prevencie Lučenec 1
- Súkromné centrum poradenstva a prevencie Sereď 1
- Súkromné centrum poradenstva a prevencie, Františkánska 5, Trnava 1
- Súkromné gymnázium Bratislava-Nové Mesto 1
- Súkromné gymnázium FUTURUM Trenčín 7
- Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA Bratislava-Karlova Ves 2
- Súkromné hudobné a dramatické konzervatórium Košice-Juh 2
- Súkromné konzervatórium Zvolen 2
- Súkromný školský klub detí FUTURUM ako súčasť Súkromnej základnej školy FUTURUM Trenčín 1
- SuperÚčtovník, s. r. o. 1
- SVI Slovakia s.r.o. 1
- Swietelsky-Slovakia spol. s r.o. 1
- Swiss Re 5 TOP
- synlab slovakia s. r. o. 1
- Synpulse Slovakia s.r.o. 3
- SZILCAR PARTNERS s.r.o. 1
- SZŠ Bratislava-Petržalka 5
Š
- ŠKOLA ANGLIČTINY s. r. o. 1
- Škola umeleckého priemyslu Josefa Vydru Bratislava-Karlova Ves 2
- Školský internát Košice-Západ 1
- Školský klub detí pri Základnej škole Bratislava-Podunajské Biskupice 1
- Špeciálna základná škola - Speciális Alapiskola Šaľa 1
- Špeciálna základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy Nové Mesto nad Váhom 2
- Špeciálna základná škola Vtáčkovce 1
- Štátna opera 2
T
- TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o. 1
- Tatra banka, a.s. 3 TOP
- TATRA REAL, a. s. 1
- TAX - AUDIT Slovensko, spol. s r. o. 1
- Tax Advisory, k. s. 1
- TAX-house s.r.o. 1
- TBAU, s. r. o. 1
- Technický a skúšobný ústav stavebný, n. o. 1
- Textile House for EURO TRADE, s.r.o. 1
- The Baby One 1
- The Capital Markets Company Slovakia, s. r. o. 1 TOP
- The Little Gym 1
- TIDDLER, s.r.o. 1
- TIREX, spol. s r.o. 1
- Towercom, a. s. 1
- Trnavská arcidiecézna charita 1
- Tropozond s. r. o. 1
- Trust Pay, a.s. 1
U
- UBC Composites Slovakia s.r.o. 1
- UBYTOVŇA PRIMA, s.r.o. 1
- UDERMAN s.r.o. 1
- UMBRELLA consulting, a. s. 1
- Unilabs Slovensko, s. r. o. 1
- UNIQA 1 TOP
- UNIQA 4WARD, organizačná zložka 1
- UNIVERSAL maklérsky dom a.s. 1
- Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici 1
- Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s. 1
- Univerzitná nemocnica Bratislava 3 TOP
- Unomedical s.r.o. 4
- UOL SK s.r.o. 10
- UPOS CA s.r.o. 1
Ú
- Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska 2
- Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny SR 2
V
- VALLOS s.r.o. 1
- Váš Lekár, s.r.o. 1 TOP
- VEDOS, s.r.o. 1
- VELE, spol. s r. o. 1
- Veolia Energia Slovensko, a. s. 1
- VERCAJCH CENTRUM spol. s r.o. 1
- Verejná knižnica Michala Rešetku v Trenčíne 1
- Veselá veda Slovensko o.z. 2
- Vlastivedné múzeum v Považskej Bystrici 1
- Vojenský technický a skúšobný ústav Záhorie 1
- VOSEM GROUP, s.r.o. 1
- VSD s.r.o. 1
- Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. 1
- VUJE, a. s. 1
- VUTCH s.r.o. 2
- Výskumný ústav vodného hospodárstva 1
- Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave 2
- Vzdělávací centrum Populo, z. s. 2
- Vzdelávacia skupina Citadela Ivanka pri Dunaji 3
W
- Weishaupt spol. s r.o. 1
- WELL IN s.r.o. 6
- Wellbens s. r. o. 1
- WESTech, spol. s r.o. 1
- WH Holding j. s. a. 1
- Where Children Come First 1
- WINGS SK, s.r.o. 1
X
- X-BIONIC® SPHERE a.s. 1
- Xinquan Slovakia Automotive Trim s. r. o. 1
Y
- Yanfeng International Automotive Technology Slovakia s.r.o. 1 TOP
- YIT Slovakia a.s. 1 TOP
Z
- Základná škola - Alapiskola Jelenec 2
- Základná škola a GYMNÁZIUM s vyučovacím jazykom maďarským - Magyar Tannyelvű Alapiskola és Gimnázium Bratislava-Staré Mesto 2
- Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy Pohronská Polhora 1
- Základná škola Andreja Kmeťa Levice 4
- Základná škola Bánovce nad Bebravou 1
- Základná škola Banská Bystrica 2
- Základná škola Banská Bystrica 4
- Základná škola Banská Bystrica 1
- Základná škola Banská Bystrica 2
- Základná škola Banská Bystrica 2
- Základná škola Banská Bystrica 2
- Základná škola Banská Bystrica 2
- Základná škola Beluša 1
- Základná škola Bernolákovo 7
- Základná škola Biely Kostol 1
- Základná škola Blatné 2
- Základná škola Bobot 2
- Základná škola Bratislava-Devínska Nová Ves 7
- Základná škola Bratislava-Devínska Nová Ves 5
- Základná škola Bratislava-Dúbravka 4
- Základná škola Bratislava-Dúbravka 3
- Základná škola Bratislava-Dúbravka 4
- Základná škola Bratislava-Karlova Ves 7
- Základná škola Bratislava-Karlova Ves 4
- Základná škola Bratislava-Lamač 4
- Základná škola Bratislava-Petržalka 11
- Základná škola Bratislava-Petržalka 8
- Základná škola Bratislava-Petržalka 10
- Základná škola Bratislava-Petržalka 7
- Základná škola Bratislava-Petržalka 2
- Základná škola Bratislava-Petržalka 2
- Základná škola Bratislava-Petržalka 6
- Základná škola Bratislava-Petržalka 4
- Základná škola Bratislava-Petržalka 2
- Základná škola Bratislava-Petržalka 1
- Základná škola Bratislava-Podunajské Biskupice 3
- Základná škola Bratislava-Podunajské Biskupice 1
- Základná škola Bratislava-Rača 3
- Základná škola Bratislava-Rača 10
- Základná škola Bratislava-Ružinov 1
- Základná škola Bratislava-Ružinov 2
- Základná škola Bratislava-Ružinov 6
- Základná škola Bratislava-Ružinov 20
- Základná škola Bratislava-Ružinov 5
- Základná škola Bratislava-Ružinov 1
- Základná škola Bratislava-Staré Mesto 3
- Základná škola Bratislava-Staré Mesto 5
- Základná škola Bratislava-Vrakuňa 3
- Základná škola Bratislava-Vrakuňa 13
- Základná škola Bratislava-Vrakuňa 4
- Základná škola Cífer 2
- Základná škola Citadela Bratislava-Staré Mesto 3
- Základná škola Čierny Brod 1
- Základná škola Dolná Tižina 1
- Základná škola Dolný Pial 2
- Základná škola Dr. Ivana Dérera Bratislava-Staré Mesto 2
- Základná škola Dunajská Lužná 7
- Základná škola Dunajská Streda 3
- Základná škola F.E.Scherera Piešťany 1
- Základná škola Gajary 1
- Základná škola Galanta 2
- Základná škola Gbelce 1
- Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 3
- Základná škola Handlová 3
- Základná škola Hranovnica 1
- Základná škola Ilava 2
- Základná škola J. G. Tajovského Senec 2
- Základná škola Jakubov 2
- Základná škola Jána Amosa Komenského Kolárovo 1
- Základná škola Jána Kupeckého Pezinok 1
- Základná škola Janova Lehota 3
- Základná škola Jelka 4
- Základná škola Jozefa Maximiliána Petzvala Spišská Belá 2
- Základná škola Juraja Fándlyho Sereď 4
- Základná škola Kalinkovo 5
- Základná škola Kataríny Brúderovej Bratislava 3
- Základná škola Kataríny Brúderovej Bratislava-Vajnory 3
- Základná škola Kecerovce 3
- Základná škola Klasov 2
- Základná škola Klátova Nová Ves 1
- Základná škola Komárno 1
- Základná škola Košice-Barca 1
- Základná škola Košice-Dargovských hrdinov 3
- Základná škola Košice-Dargovských hrdinov 1
- Základná škola Košice-Juh 1
- Základná škola Košice-Luník IX 1
- Základná škola Košice-Nad jazerom 4
- Základná škola Košice-Sever 1
- Základná škola Košice-Staré Mesto 5
- Základná škola Košická Belá 1
- Základná škola kpt. J. Nálepku v Stupave Stupava 9
- Základná škola Kvetoslavov 3
- Základná škola Lehnice 5
- Základná škola Leopoldov 1
- Základná škola Limbach 2
- Základná škola Ľubica 2
- Základná škola Lučenec 1
- Základná škola Ľudovíta Štúra Modra 2
- Základná škola Ľudovíta Štúra Šaľa 1
- Základná škola Malá Ida 2
- Základná škola Malacky 1
- Základná škola Malacky 4
- Základná škola Martin 2
- Základná škola Matky Alexie Bratislava-Staré Mesto 3
- Základná škola Milana Rastislava Štefánika Ivanka pri Dunaji 7
- Základná škola Milana Rastislava Štefánika Most pri Bratislave 8
- Základná škola Milana Rastislava Štefánika Piešťany 4
- Základná škola Miloslavov 2
- Základná škola Miloša Janošku Liptovský Mikuláš 4
- Základná škola Modra 1
- Základná škola Mojmírovce 4
- Základná škola Narnia Banská Bystrica 2
- Základná škola Narnia Trnava 3
- Základná škola Nitra 3
- Základná škola Nitra 1
- Základná škola Nitra 1
- Základná škola Nitrianske Hrnčiarovce 1
- Základná škola Nová Dedinka 6
- Základná škola Nová Dubnica 1
- Základná škola Nové Mesto nad Váhom 1
- Základná škola Nové Mesto nad Váhom 1
- Základná škola Nové Zámky 1
- Základná škola Partizánske 1
- Základná škola Pavla Marcelyho Bratislava-Ružinov 4
- Základná škola Pezinok 2
- Základná škola Piešťany 3
- Základná škola Plavecký Štvrtok 3
- Základná škola Pusté Úľany 2
- Základná škola Radošovce 2
- Základná škola Rohožník 6
- Základná škola Rovinka 4
- Základná škola Rudina 1
- Základná škola s materskou školou - predprimárne vzdelávanie Bratislava-Rača 1
- Základná škola s materskou školou - predprimárne vzdelávanie Hiadeľ 1
- Základná škola s materskou školou Alekšince 1
- Základná škola s Materskou školou Angely Merici Trnava 4
- Základná škola s materskou školou Badín 2
- Základná škola s materskou školou Báhoň 5
- Základná škola s materskou školou Beladice 1
- Základná škola s materskou školou Benice 1
- Základná škola s materskou školou Bidovce 1
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 2
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 2
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 5
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 1
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 2
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 3
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 4
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 3
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Rusovce 4
- Základná škola s materskou školou Brehy 2
- Základná škola s materskou školou Brezno 1
- Základná škola s materskou školou Brezno 2
- Základná škola s materskou školou Bučany 2
- Základná škola s materskou školou Čajkov 2
- Základná škola s materskou školou Čeľadice 4
- Základná škola s materskou školou Dlhá nad Oravou 1
- Základná škola s materskou školou Dolná Poruba 4
- Základná škola s materskou školou Dolné Orešany 1
- Základná škola s materskou školou Drahovce 2
- Základná škola s materskou školou Drietoma 1
- Základná škola s materskou školou Dubnica nad Váhom 2
- Základná škola s materskou školou Dúbrava 1
- Základná škola s materskou školou Hermanovce 4
- Základná škola s materskou školou Hlohovec 1
- Základná škola s materskou školou Hlohovec 3
- Základná škola s materskou školou Horná Kráľová 1
- Základná škola s materskou školou Horná Streda 1
- Základná škola s materskou školou Horné Otrokovce 1
- Základná škola s materskou školou Hrnčiarovce nad Parnou 1
- Základná škola s materskou školou Hronský Beňadik 2
- Základná škola s materskou školou Hugolína Gavloviča Pruské 3
- Základná škola s materskou školou Chorvátsky Grob 4
- Základná škola s materskou školou Chorvátsky Grob 6
- Základná škola s materskou školou Jána Amosa Komenského Bratislava-Rača 9
- Základná škola s materskou školou Jána Amosa Komenského Lednica 1
- Základná škola s materskou školou Jána Bakossa Banská Bystrica 4
- Základná škola s materskou školou Jána Lajčiaka Pribylina 6
- Základná škola s materskou školou Jána Smreka Melčice-Lieskové 1
- Základná škola s materskou školou Jozefa Murgaša Šaľa 2
- Základná škola s materskou školou Kamenná Poruba 4
- Základná škola s materskou školou Károlya Dömeho s vyučovacím jazykom maďarským - Döme Károly Alapiskola és Óvoda Iža 1
- Základná škola s materskou školou Košeca Košeca 2
- Základná škola s materskou školou Križovany nad Dudváhom 2
- Základná škola s materskou školou Kuchyňa 6
- Základná škola s materskou školou Liptovský Hrádok 1
- Základná škola s materskou školou Ľubochňa 2
- Základná škola s materskou školou Lúka 1
- Základná škola s materskou školou M. R. Štefánika Bratislava-Staré Mesto 1
- Základná škola s materskou školou Martin 3
- Základná škola s materskou školou Maximiliána Hella Štiavnické Bane 1
- Základná škola s materskou školou Milana Hodžu Bratislava-Staré Mesto 5
- Základná škola s materskou školou Milana Rastislava Štefánika Budimír 2
- Základná škola s materskou školou Moravany nad Váhom 1
- Základná škola s materskou školou Nitra 2
- Základná škola s materskou školou Ondreja Štefku Varín 1
- Základná škola s materskou školou Pavla Demitru Dubnica nad Váhom 2
- Základná škola s materskou školou Pernek 1
- Základná škola s materskou školou Pezinok 1
- Základná škola s materskou školou Rabčice 2
- Základná škola s materskou školou Ružindol 2
- Základná škola s materskou školou s vyučovacím jazykom maďarským - Alapiskola és Óvoda Mostová 2
- Základná škola s materskou školou Smolinské 1
- Základná škola s materskou školou Suchá nad Parnou 4
- Základná škola s materskou školou sv. Andreja-Svorada a Benedikta Trenčín 1
- Základná škola s materskou školou Sverepec 1
- Základná škola s materskou školou Šarišské Bohdanovce 1
- Základná škola s materskou školou Špačince 2
- Základná škola s materskou školou Štefana Moysesa Banská Bystrica 2
- Základná škola s materskou školou Štefana Náhalku Liptovská Teplička 3
- Základná škola s materskou školou Tekovská Breznica 1
- Základná škola s materskou školou Teplička nad Váhom 1
- Základná škola s materskou školou Trnava 4
- Základná škola s materskou školou Trnava 1
- Základná škola s materskou školou Trnava 5
- Základná škola s materskou školou Trstice 5
- Základná škola s materskou školou Turie 1
- Základná škola s materskou školou Valaská Belá 1
- Základná škola s materskou školou Veľké Leváre 4
- Základná škola s materskou školou Veľké Lovce 1
- Základná škola s materskou školou Voderady 1
- Základná škola s materskou školou Vráble 2
- Základná škola s materskou školou Vyšné Ružbachy 1
- Základná škola s materskou školou Zavar Zavar 1
- Základná škola s materskou školou Zeleneč 3
- Základná škola s materskou školou, Ulica Jána Bottu 27, Trnava Trnava 1
- Základná škola s MŠ Bratislava-Záhorská Bystrica 2
- Základná škola s MŠ Hôrky 1
- Základná škola s MŠ Slovenský Grob 9
- Základná škola s MŠ Vysoká pri Morave 5
- Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským - Alapiskola Moldava nad Bodvou 2
- Základná škola Sama Cambela Slovenská Ľupča 1
- Základná škola Selce 3
- Základná škola Semerovo 1
- Základná škola Seňa 2
- Základná škola Senec 47
- Základná škola Skalica 2
- Základná škola Slovenské Pravno 1
- Základná škola Slovenského národného povstania Bratislava-Ružinov 1
- Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 1
- Základná škola Stará Ľubovňa 3
- Základná škola Stará Turá 1
- Základná škola Strážske 1
- Základná škola sv. Dominika Sávia Machulince 1
- Základná škola Sv. Vincenta Ružomberok 2
- Základná škola Šenkvice 2
- Základná škola Šišov 1
- Základná škola Šumiac 1
- Základná škola Tekovské Lužany 1
- Základná škola Tomášov 3
- Základná škola Toporec 1
- Základná škola Trebišov 1
- Základná škola Trenčianska Teplá 1
- Základná škola Trenčín 1
- Základná škola Trnava 3
- Základná škola Trnava 3
- Základná škola Valentína Beniaka s materskou školou Chynorany 3
- Základná škola Veľký Biel 3
- Základná škola Vilka Šuleka Hlohovec 1
- Základná škola Volkovce 2
- Základná škola Vyhne 1
- Základná škola Východná 2
- Základná škola Vysoké Tatry 1
- Základná škola Záhorská Ves 2
- Základná škola Zlaté Klasy 33
- Základná škola Zlaté Moravce 1
- Základná škola Zlaté Moravce 2
- Základná škola Žarnovica 1
- Základná škola Žlkovce 1
- Základná škola, ako organizačná zložka Spojenej školy sv. Vincenta de Paul Bratislava-Ružinov 1
- Základná škola, Dunajská 126/16A, Hamuliakovo Hamuliakovo 3
- Základná umelecká škola Antona Cígera Kežmarok 5
- Základná umelecká škola Cífer 1
- Základná umelecká škola Dunajská Lužná 1
- Základná umelecká škola Heľpa 4
- Základná umelecká škola Ilava 1
- Základná umelecká škola Jaslovské Bohunice 1
- Základná umelecká škola Mojmírovce 1
- Základná umelecká škola Piešťany 2
- Základná umelecká škola Senec 2
- Základná umelecká škola Tisovec 1
- Základná umelecká škola Voderady 2
- Základná umelecká škola Vranov nad Topľou 2
- Západoslovenská energetika, a.s. 2 TOP
- ZENTURY, s. r. o. 1
- Zepelin, s.r.o. 1
- ZF 2 TOP
- ZKW Slovakia s.r.o. 1
- Zvolenská mliekareň s.r.o. 1
Ž
- Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. 1
- Životný štart 1