Zoznam spoločností
Prejdite na písmeno v abecede
À
A
B
C
Č
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Š
T
U
Ú
V
W
Z
Ž
À
- À la maison s. r. o. 1
A
- AA klinik s.r.o. 1
- ADOS POPRAD s.r.o. 1
- ADOS Tereza, s.r.o. 1
- AGEL a.s. 1
- AGEL SK a.s. 26 TOP
- AirExplore, s.r.o. 1
- ALFA BIO s.r.o. 1
- ALFA Global, s.r.o. 1
- All Right 1
- Alzheimercentrum Piešťany, n.o. 1
- American Medical Centers Bratislava s. r. o. 1
- Andrej Gabura- ARG COM 1
- AQUATHERMAL SENEC, a.s. 1
- Arcidiecézna charita Košice 1
- AUTO - IMPEX spol. s r.o. 1
- Autoškola ART, s.r.o. 2
- AXIS-DENT, s.r.o. 1
B
- B. Braun Medical s.r.o. 2
- BADENTAL, s. r. o. 1
- Baldent, s.r.o. 1
- Be Healthy s.r.o. 1
- Biely zub, s.r.o. 1
- Bilingválne gymnázium C. S. Lewisa Bratislava-Petržalka 2
- Bilingválne gymnázium Milana Hodžu Sučany 3
- BIO DENT ZUBNÁ KLINIKA BRATISLAVA 1
- Biomedicínske centrum Slovenskej akadémie vied, v. v. i. 1
- BIOTECH s.r.o. 2
- BLAHA DENT s.r.o. 1
- BRIGHT INVESTMENT GROUP s.r.o. 1
- British International School Bratislava 1
- Brose Prievidza, spol. s r.o. 1 TOP
- Bystrá škôlka 4
C
- C.E.P.Scherdel Pružiny spol. s r.o. 1
- Calendula Bt. 1
- Cambridge International School 1
- Centrum poradenstva a prevencie Bratislava-Petržalka 1
- Centrum poradenstva a prevencie Bratislava-Ružinov 3
- Centrum poradenstva a prevencie Piešťany 1
- Centrum pre deti a rodiny Sereď 1
- Centrum pre deti a rodiny Trnava 1
- Centrum pre rodinu - Poprad 1
- Centrum Slniečko, n.o. 1
- Centrum sociálnych služieb EDEN 1
- Centrum sociálnych služieb Sibírka 1
- Centrum voľného času Dubnica nad Váhom 1
- Cesta von 1
- CEVA Contract Logistics Slovakia, s.r.o. 1 TOP
- CINRE s. r. o. 8
- Cirkevná materská škola Kráľovnej Anjelov Ivanka pri Dunaji 1
- Cirkevná spojená škola Dolný Kubín 2
- Cirkevná spojená škola sv. Martina Hviezdoslavov 1
- Cirkevná základná škola - Narnia Bratislava-Petržalka 6
- Cirkevná základná škola s materskou školou Dobrého pastiera Žilina 1
- Cirkevná základná škola sv. Cyrila a Metoda Sereď 2
- Cirkevná základná škola sv. Jána Bosca Lučenec 1
- Cirkevné gymnázium Štefana Mišíka Spišská Nová Ves 1
- CLASS - jazyková škola s.r.o. 1
- Cliniq s. r. o. 7
- CONCEPT CLINIC 1
- Continental AG 2 TOP
Č
- Člen koncernu AGROFERT 1
- ČSOB Finančná skupina 1 TOP
D
- DADA Animateam Slovensko záujmové krúžky s. r. o. 1
- damida s. r. o. 1
- Danucem Slovensko a.s. 1 TOP
- DC MEDICAL s.r.o. 1
- DELTA med, spol. s r.o. 1
- DENTAKRA s.r.o. 1
- DENTAL KLINIK s.r.o. 1
- DENTAL STUDIO 2001, s.r.o. 1
- Dentamon s.r.o. 1
- Denteum s.r.o. 1
- DENTLY Alexejenko s.r.o. 1
- Depaul Slovensko, n.o. 1
- Detské kráľovstvo, s.r.o. 1
- Detský domov sv. Klementa Hofbauera 1
- DEUTSCHE SCHULE BRATISLAVA 1 TOP
- DEUTSCHE SCHULE BRATISLAVA Bratislava 1
- DevinAmb s. r. o. 1
- Diagnostické centrum Bratislava - Ružinov 2
- Diagnostické centrum pre mládež 1
- DIRECTIONS, s. r. o. 1
- DK CLINIC s. r. o. 1
- DOM SENIOROV Tatranská Štrba, n.o. 1
- Dom tretieho veku 1
- Domov jesene života 3
- Domov pre seniorov Golden Age 1
- Domov seniorov Archa 2
- Domov seniorov GERION 1
- Domov seniorov Lamač 2
- Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Rača 1
- Domov sociálnych služieb pre deti a dospelých - INTEGRA 1
- Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť 1
- Dr. Martin - Zubná klinika 1
- Dr. Solár s.r.o. 1
- DUNEA, a.s. 2 TOP
E
- EL spol. s r.o. 1
- Elokované pracovisko ako súčasť Cirkevnej základnej školy - Narnia Pezinok 1
- Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej školy pre žiakov s autizmom Banská Bystrica 1
- Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej umeleckej školy Diamonds Nitrianske Rudno 1
- Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej umeleckej školy Diamonds Prievidza 1
- Elokované pracovisko ako súčasť Základnej umeleckej školy Bratislava-Vajnory 6
- Emadent s.r.o. 1
- EMPIRE Kids s. r. o. 1
- English Kids Club, n.o. 2
- ENT Mediklinik, s. r. o. 1
- Evanjelická spojená škola Liptovský Mikuláš 8
- Evanjelická spojená škola Martin 3
- Evanjelická základná škola Bratislava-Staré Mesto 2
- Evanjelická základná škola Zlatice Oravcovej Rimavská Sobota 1
- Evanjelické gymnázium Tisovec 1
F
- Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU v Bratislave 1
- Fakulta telesnej výchovy a športu UK 1
- Fakultná nemocnica Nitra 4
- Fakultná nemocnica Trnava 4
- FamilyOrtho,s. r. o. 1
- FANTASTICKÁ - občianske združenie 1
- Fantastická škôlka s. r. o. 1
- Farmaceutická fakulta UK 1
- Feel good, s.r.o. 1
- Femilon s.r.o. 1
- FMC - dialyzačné služby, s.r.o. 11
- FONDUE, s.r.o. 1
G
- G - Production, s. r. o. 1
- GAZDAČKO súkromná zubná ambulancia 1
- Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu 1 TOP
- GEPAMED, spol. s r.o. 1
- GÉVÉ Klinika 1
- GLOBSEC 1
- Glycanostics, s.r.o. 1
- GPN s.r.o., Partizánska 27, 811 03 Bratislava 1
- Gréckokatolícka charita Prešov 1
- Gymnázium Alberta Einsteina Bratislava-Petržalka 2
- Gymnázium Andreja Kmeťa Banská Štiavnica 1
- Gymnázium Andreja Vrábla Levice 1
- Gymnázium Bratislava-Dúbravka 9
- Gymnázium Bratislava-Karlova Ves 1
- Gymnázium Bratislava-Rača 2
- Gymnázium Dubnica nad Váhom 1
- Gymnázium Federica Garcíu Lorcu Bratislava-Podunajské Biskupice 7
- Gymnázium Františka Švantnera Nová Baňa 1
- Gymnázium Ivana Horvátha Bratislava-Ružinov 2
- Gymnázium Ivana Kraska - Ivan Krasko Gimnázium Rimavská Sobota 1
- Gymnázium Jána Hollého Trnava 1
- Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica 2
- Gymnázium Karola Štúra Modra 1
- Gymnázium Košice-Vyšné Opátske 1
- Gymnázium Ľudovíta Štúra Zvolen 1
- Gymnázium M. R. Štefánika Nové Mesto nad Váhom 1
- Gymnázium Malacky 3
- Gymnázium Matky Alexie Bratislava-Staré Mesto 1
- Gymnázium Mikuláša Kováča Banská Bystrica 2
- Gymnázium Myjava 1
- Gymnázium Pezinok 1
- Gymnázium Pierra de Coubertina Piešťany 3
- Gymnázium pre žiakov s telesným postihnutím, ako organizačná zložka Spojenej školy Bratislava-Karlova Ves 1
- Gymnázium Spišská Nová Ves 1
- Gymnázium Šahy 1
- Gyncentrum Bratislava, s.r.o. 1
- GynVITA s.r.o. 1
H
- Handprints International Bratislava 1
- HAPPYDENT, s.r.o. 1
- Heineken Slovensko, a.s. 1 TOP
- Hotelová akadémia Bratislava-Nové Mesto 6
- Hotelová akadémia Liptovský Mikuláš 4
- HRICmedical s. r. o. 1
- Humana People to People Slovakia s.r.o. 1
I
- I.D.C. Holding, a.s. 1 TOP
- iClinic plus s.r.o. 1
- IMUNA PHARM, a.s. 1
- IMUNOSPORT, spol. s r.o. 1
- Ingrid Božiková 1
- Iniciatíva Inakosť 1
- Innovatrics, s.r.o. 2 TOP
- Insynaps s. r. o. 1
- INTERKLINIK 1
- International House Bratislava, s.r.o. 1
- Iskierka nádeje SD, n.o. 1
- IvaDent PB s.r.o. 1
J
- Jazyková škola Volis Academy 1
K
- KAFKA DENT s.r.o. 1
- Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul Levice 1
- Katolícka základná škola s materskou školou Antona Bernoláka Martin 1
- Kempelenov inštitút inteligentných technológií, v anglickom jazyku Kempelen Institute of Intelligent Technologies 1
- KMI medical s.r.o. 1
- Komunita RAFAEL n.o. 2
- KOTRA, Commercial Section of the Embassy of the Republic of Korea 1
- Kovohuty, a.s. 1
- KRONOSPAN, s.r.o. 1
- Krúžky v škole o.z. 1
- Ksar Med s.r.o. 1
- KUK-DENT, spol. s r.o. 1
L
- LDMP s. r. o. 1
- littleBIG, s. r. o. 1
- Logiscool Slovakia 1
M
- M2 Dent s.r.o. 1
- MABELA s.r.o. 1
- MACKO zubná klinika, s. r. o. 1
- MAKRO spol. s r.o. 1
- Malí šampióni - Little Champions Bratislava - Ružinov 2
- Martinus, s.r.o. 2 TOP
- MATADOR Automotive Vráble, a.s. 2 TOP
- Materská škola - Óvoda Čata 2
- Materská škola a Základná škola Rozmanita Bratislava 2
- Materská škola ako organizačná zložka Spojenej školy Pohronská Polhora 2
- Materská škola Bernolákovo 1
- Materská škola Borinka 1
- Materská škola Bratislava-Devínska Nová Ves 1
- Materská škola Bratislava-Lamač 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 2
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Rača 1
- Materská škola Bratislava-Rača 2
- Materská škola Bratislava-Rača 1
- Materská škola Bratislava-Ružinov 1
- Materská škola Bratislava-Ružinov 1
- Materská škola Bratislava-Vajnory 1
- Materská škola Bratislava-Vrakuňa 2
- Materská škola Budča 1
- Materská škola Čab 1
- Materská škola Doľany 1
- Materská škola Dunajská Lužná 1
- Materská škola Malacky 1
- Materská škola Modrovka 1
- Materská škola Most pri Bratislave 1
- Materská škola Nová Dedinka 1
- Materská škola Potvorice 1
- Materská škola s vyučovacím jazykom maďarským - Magyar Nyelvű Óvoda Hubice 1
- Materská škola Senec 1
- Materská škola Stupava 1
- Materská škola sv. Márie Magdalény Bratislava-Rusovce 1
- Materská škola sv. Vincenta de Paul Bratislava-Ružinov 1
- Materská škola Svätý Jur 1
- Materská škola UniCare Bratislava 1
- Materská škola Zvolen 1
- MAXWELL, s.r.o. 1
- Mdent, s.r.o. 1
- MEDAMB s.r.o. 1
- MEDIKARD, s.r.o. 1
- Medirex Group 2
- Mesto Brezno 1
- Mesto Stupava 1
- Mestská časť Bratislava - Rača 1
- MG PZS, s.r.o. 1
- Miestny úrad mestská časť Bratislava-Dúbravka 1
- Mondelēz International 1 TOP
- monteworld s. r. o. 1
- MUDr. Katarína Plevová spol. s r.o. 1
- MY BRAIN ACADEMY s. r. o. 1
N
- Národná banka Slovenska 1 TOP
- Národná transfúzna služba SR 3
- Národný endokrinologický a diabetologický ústav n.o. 1
- Národný onkologický ústav v Bratislave 12
- Národný ústav detských chorôb 3
- Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. 4
- Národný ústav TPCHaHCH Vyšné Hágy 2
- Nemocnica Alexandra Wintera 2
- Nemocnica BORY, a. s. 24 TOP
- NEMOCNICA MALACKY 2
- Nemocnica s poliklinikou Považská Bystrica 1
- Neovízia s. r. o. 3
- Neur One, n. o. 1
- Novior Corp s.r.o. 1
- NR DENT, s.r.o. 1
O
- Občianske združenie Barlička 1
- Obchodná akadémia Bratislava-Nové Mesto 9
- Obchodná akadémia Bratislava-Petržalka 2
- Obchodná akadémia Imricha Karvaša Bratislava-Petržalka 4
- Obchodná akadémia Považská Bystrica 1
- Obchodná akadémia Šurany 2
- Obchodná akadémia Žilina 2
- Očná klinika Kulanga 2
- Ohel David - špecializované zariadenie pre seniorov 1
- Ohnisko 1
- OLITEC, s.r.o. 1
- Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o. 1
- ORL KLINIKA, s.r.o. 1
- ORTOKAL, s.r.o. 1
- OZ Nádej detí 2
- OZ Vagus 2
- OZ Vilka deťom 1
- OZ Žena v tiesni 1
- OZDent s.r.o. 4
P
- Penta Hospitals SK, a. s. 24 TOP
- PER Consulting group s.r.o. 1
- Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra 1
- Plavecká akadémia, o.z. 6
- Plemenárske služby SR, š.p. 1
- POŠVANC FITNESS s.r.o. 1
- Praktická Ambulancia, s.r.o. 1
- Premonštrátske gymnázium Košice-Staré Mesto 1
- PRETO Ryba, s.r.o. 2
- Prírodné jódové kúpele Číž a.s. 1
- Profi Dent s.r.o. 1
- Proktovena by Dr. Ištok -MEDICHIR s.r.o. 1
- ProSmile Clinic, s. r. o. 2
- Psychiatrická nemocnica Philippa Pinela Pezinok 2
- PULMO-MEDIK s. r. o. 1
- PZS, s.r.o. 1
R
- Raná starostlivosť, n.o. 1
- Reedukačné centrum Hlohovec 5
- Reedukačné centrum Košice-Sever 2
- Regionálne centrum podpory učiteľov pre región Trenčín a Bánovce nad Bebravou Trenčín 1
- REIL-VIOLIN Közhasznú Nonprofit Kft. 1
- RISOLAB, s. r. o. 1
- Rosa Dental Clinic 1
- ROZVOJOVÁ AGENTÚRA Banskobystrického samosprávneho kraja, n. o. 4
- Ružinovský domov seniorov 1
S
- Sachmet, s.r.o 1
- SALVUS, s.r.o. 1
- Saneca Pharmaceuticals a. s. 1
- Sanom s.r.o. 1
- Savencia Fromage & Dairy SK, a. s. 1
- SENIOR ACTIVE Hriňová n.o. 1
- Senior klub STUDIENKA, o. z. 1
- Senior Modrová n.o. 1
- Shvets clinic s. r. o. 1
- SIM-STAV s. r. o. 2
- Síť očních klinik Lexum 1
- Slobodná škola - Súkromná základná škola Košice 5
- Slofit, s.r.o. 1
- Slovenská Humanitná Rada 2
- SLOVENSKÁ ZDRAVOTNÍCKA UNIVERZITA 1
- SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s. 1 TOP
- Slovenský inštitút nemeckého jazyka, s. r. o. 1
- Slovenský metrologický ústav 1
- Smart Dental Clinic s.r.o. 1
- Sociálne služby VRBA n.o. 1
- Societas občianske združenie - SenDom ZPS a ZOS 1
- Spišská katolícka charita 1
- Spojená škola Banská Bystrica 2
- Spojená škola Belá 4
- Spojená škola Bošáca 2
- Spojená škola Bratislava-Dúbravka 3
- Spojená škola Bratislava-Karlova Ves 1
- Spojená škola Bratislava-Nové Mesto 3
- Spojená škola Bratislava-Petržalka 9
- Spojená škola de La Salle Bratislava-Rača 9
- Spojena škola Dunajská Streda 2
- Spojená škola internátna Bratislava-Petržalka 1
- Spojená škola internátna pre deti a žiakov so sluchovým postihnutím Bratislava-Nové Mesto 3
- Spojená škola Ivanka pri Dunaji 5
- Spojená škola Kráľovnej pokoja Žilina 1
- Spojená škola Malinovo 7
- Spojená škola Martin 1
- Spojená škola Mošovce 1
- Spojená škola Nitra 2
- Spojená škola Nové Zámky 2
- Spojená škola Rakovice 2
- Spojená škola Ružomberok 1
- Spojená škola Sládkovičovo 2
- Spojená škola Sládkovičovo 2
- Spojená škola sv. Františka Assiského Malacky 4
- Spojená škola sv. Jána Pavla II. Poprad Poprad 1
- Spojená škola sv. Uršule Bratislava-Staré Mesto 8
- Spojená škola Svätej Rodiny Bratislava-Petržalka 1
- Spojená škola Turčianske Teplice 1
- Spojená škola, Jána Vojtaššáka13, Žilina Žilina 1
- Spojená škola, Ľ. Podjavorinskej 22, Prešov Prešov 2
- Spojená škola, Školská 35, Nemecká Nemecká 1
- Stomakodent s.r.o. 1
- STOMAMED, s.r.o. 1
- Stredisko sociálnej pomoci mesta Košice, Garbiarska 4 1
- Stredisko sociálnych služieb Petržalka 1
- Stredná odborná škola 1
- Stredná odborná škola agrotechnická J.A.Gagarina, ako organizačná zložka Spojenej školy Bernolákovo 1
- Stredná odborná škola agrotechnická - Agrotechnikai Szakközépiskola Moldava nad Bodvou 2
- Stredná odborná škola automobilová a podnikania Senec 3
- Stredná odborná škola automobilová Trnava 3
- Stredná odborná škola dopravná Bratislava-Ružinov 6
- Stredná odborná škola dopravná Žilina 1
- Stredná odborná škola drevárska Zvolen 3
- Stredná odborná škola elektrotechnická ako organizačná zložka spojenej školy Banská Bystrica 5
- Stredná odborná škola elektrotechnická Gbely 4
- Stredná odborná škola elektrotechnická Trnava 2
- Stredná odborná škola elektrotechnická Žilina 2
- Stredná odborná škola gastronómie a hotelových služieb Bratislava-Petržalka 2
- Stredná odborná škola Handlová 3
- Stredná odborná škola chemická Bratislava-Ružinov 3
- Stredná odborná škola chovu koní a služieb - Lótenyésztési és Szolgáltatóipari Szakközépiskola Šaľa 1
- Stredná odborná škola informačných technológií Bratislava-Rača 1
- Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky Bratislava-Ružinov 5
- Stredná odborná škola letecko - technická Trenčín 1
- Stredná odborná škola lýceum C. S. Lewisa Bratislava-Petržalka 7
- Stredná odborná škola Nováky 3
- Stredná odborná škola obchodu a služieb Nové Mesto nad Váhom 2
- Stredná odborná škola obchodu a služieb Púchov 1
- Stredná odborná škola obchodu a služieb Samuela Jurkoviča Bratislava-Ružinov 1
- Stredná odborná škola obchodu a služieb Trenčín 2
- Stredná odborná škola pedagogická bl. Laury Trnava 2
- Stredná odborná škola pedagogická Modra 2
- Stredná odborná škola podnikania v remeslách a službách Senica 1
- Stredná odborná škola Policajného zboru Pezinok Pezinok 1
- Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku Košice-Juh 1
- Stredná odborná škola polygrafická 1
- Stredná odborná škola polytechnická Dolný Kubín 1
- Stredná odborná škola polytechnická, Ul. SNP2 Zlaté Moravce 4
- Stredná odborná škola Považská Bystrica 4
- Stredná odborná škola pre žiakov s telesným postihnutím Bratislava-Karlova Ves 1
- Stredná odborná škola pri reedukačnom centre Sološnica 1
- Stredná odborná škola priemyselných technológii Košice-Šaca 6
- Stredná odborná škola remesiel a služieb Poprad 1
- Stredná odborná škola strojnícka ako organizačná zložka Spojenej školy Martin 3
- Stredná odborná škola strojnícka Považská Bystrica 6
- Stredná odborná škola sv. Klementa Hofbauera Podolínec 1
- Stredná odborná škola technická - Műszaki Szakközépiskola Komárno 5
- Stredná odborná škola technická Bratislava-Petržalka 1
- Stredná odborná škola technická Čadca 2
- Stredná odborná škola technická Lučenec 3
- Stredná odborná škola technická Poprad 5
- Stredná odborná škola technická Šurany 3
- Stredná odborná škola technická Tlmače 5
- Stredná odborná škola techniky a služieb Topoľčany 1
- Stredná odborná škola techniky, služieb a obchodu - Műszaki, Szolgáltatások és Kereskedelmi Szakközépiskola Štúrovo 1
- Stredná odborná škola technológií a remesiel 1
- Stredná odborná škola technológií a remesiel Bratislava-Ružinov 5
- Stredná odborná škola Trenčín 3
- Stredná odborná škola veterinárna Nitra 1
- Stredná odborná škola Žarnovica 2
- Stredná odborná škola železničná v Košiciach Košice-Staré Mesto 2
- Stredná priemyselná škola Dubnica nad Váhom 4
- Stredná priemyselná škola elektrotechnická Bratislava-Dúbravka 4
- Stredná priemyselná škola elektrotechnická Bratislava-Petržalka 1
- Stredná priemyselná škola elektrotechnická Bratislava-Staré Mesto 2
- Stredná priemyselná škola elektrotechnická Prešov 1
- Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša Banská Bystrica 1
- Stredná priemyselná škola Myjava Myjava 6
- Stredná priemyselná škola Stará Turá 2
- Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická Bratislava-Ružinov 6
- Stredná priemyselná škola stavebná Žilina 2
- Stredná priemyselná škola strojnícka Prešov 2
- Stredná priemyselná škola, Ul. slovenských partizánov 1132/52, Považská Bystrica Považská Bystrica 1
- Stredná zdravotnícka škola Bratislava-Ružinov 1
- Stredná zdravotnícka škola Prievidza 1
- Stredná zdravotnícka škola Trnava 5
- Stredná zdravotnícka škola, Farská 23, Nitra 1
- Stredoslovenská galéria 1
- Stredoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. 2
- Súkromná materská škola Bernolákovo 1
- Súkromná materská škola BESST Trnava 1
- Súkromná materská škola Blooming Kids Zvolen 1
- Súkromná materská škola Bratislava 1
- Súkromná materská škola Bratislava 1
- Súkromná materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Súkromná materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Súkromná materská škola Bratislava-Staré Mesto 4
- Súkromná materská škola Bratislava-Záhorská Bystrica 1
- Súkromná materská škola Felix Bratislava-Nové Mesto 3
- Súkromná materská škola GALILEO SCHOOL Bratislava-Podunajské Biskupice 1
- Súkromná materská škola Hrášok Rovinka 1
- Súkromná materská škola Košice-Dargovských hrdinov 1
- Súkromná materská škola Kvetoslavov 1
- Súkromná materská škola Lucky kids Trenčín 1
- Súkromná materská škola Montessori Nové Zámky 1
- Súkromná materská škola Obláčik Žilina 1
- Súkromná materská škola Polárka Rovinka 1
- Súkromná materská škola ProPueris Košice-Staré Mesto 1
- Súkromná materská škola TatraKUK Ružomberok 1
- Súkromná materská škola Wonderland Bratislava-Dúbravka 1
- Súkromná materská škola Zdravé dieťa Košice-Džungľa 1
- Súkromná materská škola Životný štart Budmerice 2
- Súkromná materská škola, Kozia 25, Bratislava 1
- Súkromná obchodná akadémia Profi - Kamo Bratislava-Podunajské Biskupice 2
- Súkromná SOŠ automobilová Duálna akadémia Bratislava-Devínska Nová Ves 3
- Súkromná spojená škola Cambridge International School Bratislava-Staré Mesto 1
- Súkromná spojená škola francúzsko – slovenská Bratislava-Petržalka 1
- Súkromná stredná odborná škola - Gastroškola Bratislava-Podunajské Biskupice 1
- Súkromná stredná odborná škola Bratislava-Ružinov 1
- Súkromná stredná odborná škola HOST Bratislava-Nové Mesto 3
- Súkromná stredná odborná škola Košice-Dargovských hrdino 1
- Súkromná stredná odborná škola obchodu a služieb s vyučovacím jazykom maďarským - Magán Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola Bátorove Kosihy 3
- Súkromná stredná odborná škola obchodu a služieb, Partizánska 8, Očová Očová 2
- Súkromná stredná odborná škola obchodu a služieb, s vyučovacím jazykom maďarským - Magán Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola Mostová 8
- Súkromná stredná odborná škola podnikania Senica 1
- Súkromná stredná odborná škola polytechnická DSA Nitra 1
- Súkromná stredná odborná škola Pro scholaris Žilina 1
- Súkromná stredná odborná škola SD Jednota Šamorín Šamorín 2
- Súkromná stredná odborná škola veterinárna Bratislava-Dúbravka 1
- Súkromná stredná odborná škola Žilina 1
- Súkromná stredná odborná škola Žilina 2
- Súkromná stredná športová škola Bratislava-Petržalka 2
- Súkromná stredná športová škola ELBA Prešov 2
- Súkromná stredná športová škola GAUDEAMUS Bratislava-Podunajské Biskupice 3
- Súkromná stredná športová škola Zvolen 3
- Súkromná škola umeleckého priemyslu animovanej tvorby 1
- Súkromná škola umeleckého priemyslu Bohumila Baču Bratislava-Ružinov 1
- Súkromná škola umeleckého priemyslu Zvolen 2
- Súkromná základná škola s materskou školou Marie Montessori Bratislava-Lamač 3
- Súkromná základná škola Banská Bystrica 1
- Súkromná základná škola Banská Bystrica 1
- Súkromná základná škola Bernolákovo 4
- Súkromná základná škola BESST 6
- Súkromná základná škola BESST Trnava 6
- Súkromná základná škola Bratislava-Petržalka 16
- Súkromná základná škola Bratislava-Ružinov 4
- Súkromná základná škola Edulienka Bratislava-Staré Mesto 2
- Súkromná základná škola FELIX Liptovský Mikuláš 3
- Súkromná základná škola Felix Trnava 1
- Súkromná základná škola Felix Žilina 4
- Súkromná základná škola FUTURUM Košice 1
- Súkromná základná škola FUTURUM Trenčín 1
- Súkromná základná škola Galileo School Bratislava-Podunajské Biskupice 3
- Súkromná základná škola Guliver Banská Štiavnica 1
- Súkromná základná škola International School Košice-Košická Nová Ves 5
- Súkromná základná škola Košice-Západ 4
- Súkromná základná škola Košice-Západ 3
- Súkromná základná škola Košice-Západ 2
- Súkromná základná škola LIBELLUS Bratislava-Karlova Ves 3
- Súkromná základná škola Makovičky Nitra 4
- Súkromná základná škola Martin 2
- Súkromná základná škola Nitra 1
- Súkromná základná škola pre intelektovo nadaných žiakov Bratislava-Petržalka 8
- Súkromná základná škola pre žiakov s autizmom, L.Novomeského 11, Trenčín Trenčín 1
- Súkromná základná škola pre žiakov s intelektovým nadaním Cenada Bratislava-Karlova Ves 2
- Súkromná základná škola Ružomberok 2
- Súkromná Základná škola s materskou školou - predprimárne vzdelávanie Bratislava-Ružinov 1
- Súkromná základná škola Šaľa 2
- Súkromná základná škola Trenčín 4
- Súkromná základná škola Žilina 1
- Súkromná základná umelecká škola Akadémia muzika Terchová 1
- Súkromná základná umelecká škola ALKANA Ružomberok Ružomberok 1
- Súkromná základná umelecká škola ART PEGAS Bratislava-Petržalka 5
- Súkromná základná umelecká škola ARTIMO Malinovo 1
- Súkromná základná umelecká škola Báhoň 1
- Súkromná základná umelecká škola Bratislava-Ružinov 1
- Súkromná základná umelecká škola Dražkovce 1
- Súkromná základná umelecká škola Hamuliakovo 4
- Súkromná základná umelecká škola Lučenec 1
- Súkromná základná umelecká škola Nová Dedinka 1
- Súkromná základná umelecká škola Zacharová Vlkanová 4
- Súkromná základná umelecká škola Zvolen 2
- Súkromná základná umelecká škola Zvolenská Slatina 1
- Súkromná ZŠ WonderSchool Bratislava-Dúbravka 1
- Súkromná ZUŠ Ars Akademy Veľké Uherce 3
- Súkromná ZUŠ Bratislava-Petržalka 1
- Súkromné bilingválne gymnázium BESST 2
- Súkromné bilingválne gymnázium BESST Trnava 2
- Súkromné centrum poradenstva a prevencie Lučenec 1
- Súkromné centrum poradenstva a prevencie Sereď 1
- Súkromné centrum poradenstva a prevencie, Františkánska 5, Trnava 1
- Súkromné gymnázium Bratislava-Nové Mesto 1
- Súkromné gymnázium FELIX Bratislava-Petržalka 4
- Súkromné gymnázium FUTURUM Košice-Staré Mesto 1
- Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA Bratislava-Karlova Ves 2
- Súkromné hudobné a dramatické konzervatórium Košice-Juh 2
- Súkromné konzervatórium Zvolen 2
- SUMMIT CLINICAL RESEARCH, s. r. o. 1
- Swiss Re 1 TOP
- SZŠ Bratislava-Petržalka 5
Š
- ŠKOLA ANGLIČTINY s. r. o. 1
- ŠKOLA PRE MIMORIADNE NADANÉ DETI a Gymnázium Bratislava-Nové Mesto 4
- Škola umeleckého priemyslu Josefa Vydru Bratislava-Karlova Ves 2
- Školský internát Košice-Západ 1
- Školský klub detí ako súčasť Základnej školy s materskou školou Milana Hodžu Bratislava-Staré Mesto 1
- Školský klub detí pri Základnej škole Bratislava-Podunajské Biskupice 1
- ŠNOP Bratislava n.o. 1
- Špeciálna základná škola - Speciális Alapiskola Šaľa 1
- Špeciálna základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy Nové Mesto nad Váhom 1
T
- TAMI GROUP 1
- Technický a skúšobný ústav stavebný, n. o. 1
- The Baby One 1
- Thy-Márm s.r.o. 1
- TM DENT, s.r.o. 1
U
- UBT Medikus Deutschland 1
- Ugľaj, s.r.o. 1
- Unilabs Slovensko, s. r. o. 3
- UNIQA 4WARD, organizačná zložka 1
- UNITED! jazyková škola Košice 1
- Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s. 2
- Univerzitná nemocnica Bratislava 2 TOP
- Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice 1
- Univerzitná nemocnica Martin 1
- Univerzitná nemocnica s poliklinikou Milosrdní bratia, spol. s r. o. 1
- Unomedical s.r.o. 4
- UROSEXAM, s.r.o. 1
- UVEA KLINIKA, s.r.o. 1
Ú
- Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska 1
- Ústav lekárskej kozmetiky s.r.o. 1
- Ústav na výkon trestu odňatia slobody Želiezovce 1
- Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny SR 3
V
- Váš Lekár, s.r.o. 1 TOP
- Verejná knižnica Michala Rešetku v Trenčíne 1
- Vertiv Slovakia, a. s. 1 TOP
- Veselá farmička n.o. 1
- Veselá veda Slovensko o.z. 3
- VESELY Očná Klinika, s.r.o. 4
- Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. 1
- VUJE, a. s. 1
- VUTCH s.r.o. 1
- Východoslovenský onkologický ústav, a.s. 1
- Výskumný ústav vodného hospodárstva 1
- Vzdělávací centrum Populo, z. s. 1
- Vzdelávacia skupina Citadela Ivanka pri Dunaji 3
W
- WBA Holding 1
- WELL IN s.r.o. 6
- Where Children Come First 1
Z
- Základná škola - Alapiskola Jelenec 2
- Základná škola a GYMNÁZIUM s vyučovacím jazykom maďarským - Magyar Tannyelvű Alapiskola és Gimnázium Bratislava-Staré Mesto 2
- Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy Pohronská Polhora 1
- Základná škola Andreja Kmeťa Levice 4
- Základná škola Banská Bystrica 2
- Základná škola Banská Bystrica 2
- Základná škola Banská Bystrica 1
- Základná škola Banská Bystrica 2
- Základná škola Banská Bystrica 1
- Základná škola Banská Bystrica 2
- Základná škola Beluša 1
- Základná škola Bernolákovo 7
- Základná škola Biely Kostol 1
- Základná škola Blatné 2
- Základná škola Bobot 2
- Základná škola Bratislava-Devínska Nová Ves 7
- Základná škola Bratislava-Devínska Nová Ves 6
- Základná škola Bratislava-Dúbravka 3
- Základná škola Bratislava-Dúbravka 5
- Základná škola Bratislava-Dúbravka 4
- Základná škola Bratislava-Karlova Ves 4
- Základná škola Bratislava-Karlova Ves 7
- Základná škola Bratislava-Lamač 4
- Základná škola Bratislava-Petržalka 13
- Základná škola Bratislava-Petržalka 3
- Základná škola Bratislava-Petržalka 3
- Základná škola Bratislava-Petržalka 3
- Základná škola Bratislava-Petržalka 7
- Základná škola Bratislava-Petržalka 9
- Základná škola Bratislava-Petržalka 5
- Základná škola Bratislava-Petržalka 8
- Základná škola Bratislava-Petržalka 8
- Základná škola Bratislava-Petržalka 4
- Základná škola Bratislava-Podunajské Biskupice 2
- Základná škola Bratislava-Podunajské Biskupice 1
- Základná škola Bratislava-Rača 3
- Základná škola Bratislava-Ružinov 2
- Základná škola Bratislava-Ružinov 5
- Základná škola Bratislava-Ružinov 19
- Základná škola Bratislava-Ružinov 10
- Základná škola Bratislava-Ružinov 1
- Základná škola Bratislava-Ružinov 1
- Základná škola Bratislava-Staré Mesto 1
- Základná škola Bratislava-Staré Mesto 5
- Základná škola Bratislava-Vrakuňa 10
- Základná škola Bratislava-Vrakuňa 4
- Základná škola Bratislava-Vrakuňa 2
- Základná škola Cífer 2
- Základná škola Citadela Bratislava-Staré Mesto 3
- Základná škola Čaňa 3
- Základná škola Čierny Brod 1
- Základná škola Divín 1
- Základná škola Dolná Mariková 1
- Základná škola Dolná Tižina 1
- Základná škola Dolný Pial 1
- Základná škola Dr. Ivana Dérera Bratislava-Staré Mesto 1
- Základná škola Družstevná pri Hornáde 1
- Základná škola Dunajská Lužná 7
- Základná škola F.E.Scherera Piešťany 1
- Základná škola Gajary 5
- Základná škola Gbelce 1
- Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 3
- Základná škola Handlová 3
- Základná škola Horná Štubňa 1
- Základná škola J. G. Tajovského Senec 2
- Základná škola J. Palárika Majcichov 1
- Základná škola Jakubov 2
- Základná škola Jána Amosa Komenského Kolárovo 1
- Základná škola Jana Amosa Komenského Sereď 1
- Základná škola Jána Kupeckého Pezinok 1
- Základná škola Jána Lipského s materskou školou Trenčianske Stankovce 1
- Základná škola Janka Francisciho Rimavského Hnúšťa 1
- Základná škola Janova Lehota 2
- Základná škola Jelka 4
- Základná škola Jozefa Maximiliána Petzvala Spišská Belá 1
- Základná škola Juraja Fándlyho Sereď 4
- Základná škola Kalinkovo 6
- Základná škola Kataríny Brúderovej Bratislava 3
- Základná škola Kataríny Brúderovej Bratislava-Vajnory 3
- Základná škola Kecerovce 5
- Základná škola Klasov 2
- Základná škola Klátova Nová Ves 1
- Základná škola kniežaťa Pribinu Nitra 1
- Základná škola Komárno 1
- Základná škola Košice-Barca 3
- Základná škola Košice-Dargovských hrdinov 1
- Základná škola Košice-Dargovských hrdinov 3
- Základná škola Košice-Juh 1
- Základná škola Košice-Luník IX 2
- Základná škola Košice-Nad jazerom 4
- Základná škola Košice-Staré Mesto 3
- Základná škola Košická Belá 1
- Základná škola kpt. J. Nálepku v Stupave Stupava 9
- Základná škola Kráľová pri Senci 2
- Základná škola Kvetoslavov 6
- Základná škola Kysak 1
- Základná škola Kysucké Nové Mesto 1
- Základná škola Lehnice 5
- Základná škola Leopoldov 1
- Základná škola Limbach 2
- Základná škola Lučenec 2
- Základná škola Ľudovíta Fullu Košice 2
- Základná škola Ľudovíta Štúra Modra 2
- Základná škola Ľudovíta Štúra Šaľa 1
- Základná škola Malá Ida 2
- Základná škola Malacky 1
- Základná škola Martin 2
- Základná škola Martin 2
- Základná škola Matky Alexie Bratislava-Staré Mesto 3
- Základná škola Michalovce 1
- Základná škola Milana Rastislava Štefánika Ivanka pri Dunaji 5
- Základná škola Milana Rastislava Štefánika Most pri Bratislave 10
- Základná škola Milana Rastislava Štefánika Piešťany 4
- Základná škola Miloslavov 1
- Základná škola Miloša Janošku Liptovský Mikuláš 3
- Základná škola Modra 2
- Základná škola Narnia Banská Bystrica 2
- Základná škola Narnia Trnava 2
- Základná škola Nitra 1
- Základná škola Nitra 3
- Základná škola Nitra 1
- Základná škola Nitra 1
- Základná škola Nitra 1
- Základná škola Nitrianske Hrnčiarovce 1
- Základná škola Nová Dedinka 6
- Základná škola Nová Dubnica 1
- Základná škola Nové Mesto nad Váhom 1
- Základná škola Nové Mesto nad Váhom 1
- Základná škola Nové Zámky 1
- Základná škola Partizánske 1
- Základná škola Pavla Marcelyho Bratislava-Ružinov 1
- Základná škola Pezinok 2
- Základná škola Piešťany 3
- Základná škola Plavecký Štvrtok 3
- Základná škola Pusté Úľany 3
- Základná škola Rohožník 5
- Základná škola Rovinka 4
- Základná škola Ružomberok 1
- Základná škola s materskou školou - predprimárne vzdelávanie Bratislava-Rača 2
- Základná škola s materskou školou - predprimárne vzdelávanie Hiadeľ 1
- Základná škola s materskou školou - predprimárne vzdelávanie Smolinské 2
- Základná škola s Materskou školou Angely Merici Trnava 4
- Základná škola s materskou školou Badín 2
- Základná škola s materskou školou Báhoň 5
- Základná škola s materskou školou Beladice 1
- Základná škola s materskou školou Benice 1
- Základná škola s materskou školou Bidovce 1
- Základná škola s materskou školou Bojnice 2
- Základná škola s materskou školou Bolešov 1
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 3
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 3
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 2
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 3
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 4
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 8
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 1
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Rusovce 4
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Ružinov 4
- Základná škola s materskou školou Brehy 2
- Základná škola s materskou školou Brezno 1
- Základná škola s materskou školou Brezno 1
- Základná škola s materskou školou Bučany 2
- Základná škola s materskou školou Budmerice 1
- Základná škola s materskou školou Čajkov 2
- Základná škola s materskou školou Čeľadice 4
- Základná škola s materskou školou Dolná Poruba 4
- Základná škola s materskou školou Dolné Orešany 1
- Základná škola s materskou školou Dolné Zelenice 2
- Základná škola s materskou školou Drahovce 4
- Základná škola s materskou školou Drietoma 1
- Základná škola s materskou školou Dubnica nad Váhom 2
- Základná škola s materskou školou Dúbrava 1
- Základná škola s materskou školou Hermanovce 4
- Základná škola s materskou školou Hlohovec 1
- Základná škola s materskou školou Hlohovec 3
- Základná škola s materskou školou Horná Kráľová 1
- Základná škola s materskou školou Horná Streda 2
- Základná škola s materskou školou Horná Ždaňa 1
- Základná škola s materskou školou Hronský Beňadik 2
- Základná škola s materskou školou Hugolína Gavloviča Pruské 3
- Základná škola s materskou školou Chorvátsky Grob 18
- Základná škola s materskou školou Chorvátsky Grob 6
- Základná škola s materskou školou Jána Amosa Komenského Bratislava-Rača 9
- Základná škola s materskou školou Jána Bakossa Banská Bystrica 4
- Základná škola s materskou školou Jána Lajčiaka Pribylina 6
- Základná škola s materskou školou Jozefa Murgaša Šaľa 2
- Základná škola s materskou školou Kamenná Poruba 4
- Základná škola s materskou školou Karola Strmeňa Palárikovo 1
- Základná škola s materskou školou Károlya Dömeho s vyučovacím jazykom maďarským - Döme Károly Alapiskola és Óvoda Iža 1
- Základná škola s materskou školou Košeca Košeca 2
- Základná škola s materskou školou Krajné 1
- Základná škola s materskou školou Kuchyňa 5
- Základná škola s materskou školou Ľubochňa 2
- Základná škola s materskou školou Lúka 3
- Základná škola s materskou školou M. R. Štefánika Bratislava-Staré Mesto 1
- Základná škola s materskou školou Martin 1
- Základná škola s materskou školou Martin 3
- Základná škola s materskou školou Maximiliána Hella Štiavnické Bane 1
- Základná škola s materskou školou Milana Hodžu Bratislava-Staré Mesto 5
- Základná škola s materskou školou Milana Rastislava Štefánika Budimír 1
- Základná škola s materskou školou Moravany nad Váhom 1
- Základná škola s materskou školou Nitra 2
- Základná škola s materskou školou Ondreja Štefku Varín 1
- Základná škola s materskou školou Pavla Demitru Dubnica nad Váhom 1
- Základná škola s materskou školou Pernek 1
- Základná škola s materskou školou Pezinok 1
- Základná škola s materskou školou Poproč 1
- Základná škola s materskou školou Považská Bystrica 2
- Základná škola s materskou školou Prievidza 2
- Základná škola s materskou školou Rumanová 1
- Základná škola s materskou školou Ružindol 2
- Základná škola s materskou školou s vyučovacím jazykom maďarským - Alapiskola és Óvoda Mostová 2
- Základná škola s materskou školou Slovenská Ves 1
- Základná škola s materskou školou Smolinské 1
- Základná škola s materskou školou Suchá nad Parnou 4
- Základná škola s materskou školou sv. Andreja-Svorada a Benedikta Trenčín 1
- Základná škola s materskou školou sv. Jána Pavla II. Bratislava-Vajnory 1
- Základná škola s materskou školou Sverepec 1
- Základná škola s materskou školou Šarišské Bohdanovce 1
- Základná škola s materskou školou Špačince 2
- Základná škola s materskou školou Štefana Moysesa Banská Bystrica 1
- Základná škola s materskou školou Štefana Náhalku Liptovská Teplička 3
- Základná škola s materskou školou Tekovská Breznica 1
- Základná škola s materskou školou Trnava 1
- Základná škola s materskou školou Trnava 2
- Základná škola s materskou školou Trnava 4
- Základná škola s materskou školou Trnava 1
- Základná škola s materskou školou Trstice 5
- Základná škola s materskou školou Turie 1
- Základná škola s materskou školou Valaská Belá 1
- Základná škola s materskou školou Veľká Lomnica 3
- Základná škola s materskou školou Veľké Leváre 4
- Základná škola s materskou školou Veľké Lovce 1
- Základná škola s materskou školou Voderady 1
- Základná škola s materskou školou Vráble 2
- Základná škola s materskou školou Zavar Zavar 2
- Základná škola s materskou školou Zeleneč 3
- Základná škola s materskou školou Žilina 1
- Základná škola s materskou školou, Ulica Jána Bottu 27, Trnava Trnava 2
- Základná škola s MŠ Bratislava-Záhorská Bystrica 2
- Základná škola s MŠ Hôrky 1
- Základná škola s MŠ Liptovský Hrádok 1
- Základná škola s MŠ Slovenský Grob 9
- Základná škola s MŠ Vysoká pri Morave 5
- Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským - Alapiskola Komárno 3
- Základná škola Sama Cambela Slovenská Ľupča 1
- Základná škola Selce 3
- Základná škola Semerovo 3
- Základná škola Seňa 3
- Základná škola Senec 52
- Základná škola Skalica 2
- Základná škola Slovenské Pravno 1
- Základná škola Slovenského národného povstania Bratislava-Ružinov 2
- Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 1
- Základná škola Spišská Nová Ves 2
- Základná škola Stará Ľubovňa 3
- Základná škola Stará Turá 1
- Základná škola sv. Dominika Sávia Machulince 1
- Základná škola Šenkvice 2
- Základná škola Šišov 1
- Základná škola Tekovské Lužany 1
- Základná škola Tomášov 3
- Základná škola Toporec 3
- Základná škola Trebišov 1
- Základná škola Trenčianska Teplá 1
- Základná škola Trenčín 1
- Základná škola Trenčín 1
- Základná škola Trnava 3
- Základná škola Trnava 3
- Základná škola Valentína Beniaka s materskou školou Chynorany 3
- Základná škola Vilka Šuleka Hlohovec 1
- Základná škola Volkovce 2
- Základná škola Vyhne 1
- Základná škola Východná 2
- Základná škola Vysoké Tatry 2
- Základná škola Záhorská Ves 2
- Základná škola Zlaté Klasy 33
- Základná škola Zlaté Moravce 1
- Základná škola Zlaté Moravce 2
- Základná škola Žarnovica 2
- Základná škola Žlkovce 1
- Základná škola, ako organizačná zložka Spojenej školy sv. Vincenta de Paul Bratislava-Ružinov 2
- Základná škola, Dunajská 126/16A, Hamuliakovo Hamuliakovo 3
- Základná umelecká škola Antona Cígera Kežmarok 5
- Základná umelecká škola Dunajská Lužná 1
- Základná umelecká škola Heľpa 4
- Základná umelecká škola Ilava 1
- Základná umelecká škola Jána Fischera - Kvetoňa Sereď 2
- Základná umelecká škola Jaslovské Bohunice 2
- Základná umelecká škola Mojmírovce 1
- Základná umelecká škola Piešťany 1
- Základná umelecká škola Senec 2
- Základná umelecká škola Slovenská Ľupča 1
- Základná umelecká škola Tisovec 1
- Základná umelecká škola Voderady 2
- Základná umelecká škola Vranov nad Topľou 2
- Západoslovenská energetika, a.s. 1 TOP
- Zariadenie sociálnych služieb TRI DUBY, zariadenie pre seniorov 1
- ZDRAVÝ ŽIVOT, s.r.o. 2
- ZE Innovation s. r. o. 1
- ZSS Nestor o.z. 1
- ZŠ s MŠ Riazanská 2
- ZUB NR s. r. o. 2
- Zubná ambulancia Doc. Lindauera, s.r.o. 1
- Zubná pohotovosť s.r.o. 1
Ž
- Železnice Slovenskej republiky 2
- Životný štart 1