Zoznam spoločností
Prejdite na písmeno v abecede
À
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
Š
T
U
Ú
V
W
Z
Ž
0-9
- 1. súkromné gymnázium v Bratislave Bratislava-Ružinov 2
À
- À la maison s. r. o. 1
A
- Adient Slovakia s.r.o. 1 TOP
- Akadémia vzdelávania a mediačného poradenstva, n.o. 1
- ALFA BIO s.r.o. 1
- All Right 1
- AMOSkids s.r.o. 1
- APIS Plastic Slovakia s.r.o. 1
- AUTO - IMPEX spol. s r.o. 1
- Autoškola ART, s.r.o. 1
B
- Banskobystrický samosprávny kraj 10
- BÄUMCHEN - STROMČEK s.r.o. 1
- Bestka, o.z. 1
- Bilingválne gymnázium C. S. Lewisa Bratislava-Petržalka 4
- Bilingválne gymnázium Milana Hodžu Sučany 3
- BIOTECH s.r.o. 1
- Blooming Kids s.r.o. 1
- Bratislavská šachová akadémia 1
- British International School Bratislava 1
- Brose Prievidza, spol. s r.o. 1 TOP
- Bystrá škôlka 3
C
- C.E.P.Scherdel Pružiny spol. s r.o. 1
- Cambridge International School 2
- Centrum poradenstva a prevencie Bratislava-Ružinov 2
- Centrum poradenstva a prevencie Senec 1
- Centrum pre deti a rodiny Bratislava - Učiteľská 1
- Centrum pre deti a rodiny Dedina Mládeže 1
- Centrum pre deti a rodiny Sereď 1
- Centrum pre rodinu - Poprad 1
- Centrum Slniečko, n.o. 2
- Centrum sociálnych služieb Sibírka 2
- Centrum voľného času Bratislava-Petržalka 1
- Centrum voľného času Dubnica nad Váhom 1
- Cesta von 1
- CEVA Contract Logistics Slovakia, s.r.o. 1 TOP
- Cirkevná materská škola Kráľovnej Anjelov Ivanka pri Dunaji 1
- Cirkevná spojená škola sv. Martina Hviezdoslavov 4
- Cirkevná základná škola - Narnia Bratislava-Petržalka 7
- Cirkevná základná škola s materskou školou Dobrého pastiera Žilina 3
- Cirkevná základná škola s materskou školou Jána Krstiteľa Partizánske 2
- Cirkevná základná škola sv. apoštola Pavla Sihelné 1
- Cirkevná základná škola sv. Jána Bosca Lučenec 1
D
- DADA Animateam Slovensko záujmové krúžky s. r. o. 1
- Detský domov sv. Klementa Hofbauera 1
- DeutschAkademie, Sprachschule für Deutschkurse in Bratislava Management and Language Training s.r.o. 1
- DEUTSCHE SCHULE BRATISLAVA 1 TOP
- DEUTSCHE SCHULE BRATISLAVA Bratislava 1
- Diagnostické centrum Bratislava - Ružinov 1
- Diagnostické centrum Lietavská Lúčka 1
- DIALÓG spol. s r. o. 1
- DIGI SLOVAKIA, s.r.o. 1
- DIRECTIONS, s. r. o. 1
- DomEdu, občianske združenie Banská Bystrica 1
- DOMÉNA, s.r.o. - Hotel ATRIUM 1
- Domov jesene života 1
- Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť 1
- DUNEA, a.s. 1 TOP
- Džemil Šefkii - Charlie, s. r. o. 1
E
- EDI Slovensko o.z. (projekt Chuť žiť) 2
- EL spol. s r.o. 2
- Elektrotechnický ústav Slovenskej akadémie vied, verejná výskumná inštitúcia 1
- Elokované pracovisko ako súčasť Cirkevnej základnej školy - Narnia Pezinok 1
- Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej školy Bratislava-Devín 2
- Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej školy pre žiakov s autizmom Banská Bystrica 1
- Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej umeleckej školy Rosnička Art Huncovce 2
- Elokované pracovisko ako súčasť Základnej umeleckej školy Bratislava-Vajnory 5
- English Kids Club, n.o. 1
- ESOX-PLAST s.r.o. 1
- Evanjelická spojená škola Martin 5
- Evanjelická základná škola Zlatice Oravcovej Rimavská Sobota 1
- Evanjelické gymnázium Tisovec 1
F
- FANTASTICKÁ - občianske združenie 1
- Farmaceutická fakulta UK 1
- Fluentbe Sp. z o.o. 1
- FONDUE, s.r.o. 1
G
- G - Production, s. r. o. 1
- Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu 1 TOP
- Good One Services, s.r.o. 1
- Gymnázium Alberta Einsteina Bratislava-Petržalka 2
- Gymnázium Andreja Kmeťa Banská Štiavnica 1
- Gymnázium Andreja Vrábla Levice 1
- Gymnázium Angely Merici Trnava 2
- Gymnázium Bratislava-Dúbravka 10
- Gymnázium Bratislava-Karlova Ves 1
- Gymnázium Bratislava-Rača 2
- Gymnázium Federica Garcíu Lorcu Bratislava-Podunajské Biskupice 5
- Gymnázium Ivana Horvátha Bratislava-Ružinov 5
- Gymnázium Ivana Kraska - Ivan Krasko Gimnázium Rimavská Sobota 1
- Gymnázium Jána Hollého Trnava 1
- Gymnázium Jána Papánka Bratislava-Staré Mesto 1
- Gymnázium Karola Štúra Modra 1
- Gymnázium Košice-Staré Mesto 6
- Gymnázium M. R. Štefánika Nové Mesto nad Váhom 1
- Gymnázium Malacky 3
- Gymnázium Matky Alexie Bratislava-Staré Mesto 1
- Gymnázium Mikuláša Kováča Banská Bystrica 2
- Gymnázium Myjava 1
- Gymnázium Pezinok 3
- Gymnázium Pierra de Coubertina Piešťany 3
- Gymnázium pre žiakov s telesným postihnutím, ako organizačná zložka Spojenej školy Bratislava-Karlova Ves 1
- Gymnázium Spišská Nová Ves 2
- Gymnázium Šahy 1
H
- Handprints International Bratislava 1
- HEADMAP s.r.o. 1
- Heineken Slovensko, a.s. 1 TOP
- Hermes LabSystems, s.r.o. 1
- Hotelová akadémia Bratislava-Nové Mesto 1
- Hotelová akadémia Liptovský Mikuláš 4
- Hugáčik s.r.o. 1
- Humana People to People Slovakia s.r.o. 1
I
- IJAV edu s.r.o. 1
- IMUNA PHARM, a.s. 1
- indi-vindi s.r.o. 1
- Ingrid Božiková 1
- Iniciatíva Inakosť 1
- inmetric s. r. o. 1
- Innovatrics, s.r.o. 2 TOP
- International House Bratislava, s.r.o. 1
- IPM SOLUTIONS, s.r.o. 1
J
- Jazyková škola Volis Academy 1
K
- Kempelenov inštitút inteligentných technológií, v anglickom jazyku Kempelen Institute of Intelligent Technologies 1
- Komunita Kráľovnej pokoja 1
- Kovohuty, a.s. 1
- Krásne Sady Mlynica - servisná a prevádzková, a. s. 2
- KRONOSPAN, s.r.o. 1
- Krúžky v škole o.z. 1
L
- Lekárska fakulta UK Bratislava 1
- Lenovo (Slovakia) s.r.o. 1 TOP
- littleBIG, s. r. o. 1
M
- MAKRO spol. s r.o. 1
- Malí šampióni - Little Champions Bratislava - Ružinov 2
- Martinus, s.r.o. 4 TOP
- MATADOR Automotive Vráble, a.s. 2 TOP
- Materská škola - Óvoda Čata 2
- Materská škola a Základná škola Rozmanita Bratislava 2
- Materská škola ako organizačná zložka Spojenej školy Pohronská Polhora 2
- Materská škola Bacúch 1
- Materská škola Bernolákovo 1
- Materská škola bl. Zdenky Schelingovej Bratislava-Záhorská Bystrica 1
- Materská škola Borinka 1
- Materská škola Bratislava-Lamač 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 2
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Rača 2
- Materská škola Bratislava-Rača 1
- Materská škola Bratislava-Ružinov 1
- Materská škola Bratislava-Vajnory 1
- Materská škola Bratislava-Vrakuňa 2
- Materská škola Dunajská Lužná 1
- Materská škola Malacky 2
- Materská škola Modrovka 1
- Materská škola Most pri Bratislave 1
- Materská škola Nová Dedinka 1
- Materská škola Potvorice 1
- Materská škola Rovinka 1
- Materská škola s vyučovacím jazykom maďarským - Magyar Nyelvű Óvoda Hubice 1
- Materská škola Senec 1
- Materská škola Stupava 1
- Materská škola sv. Vincenta de Paul Bratislava-Ružinov 1
- Materská škola Svätý Jur 1
- Materská škola UniCare Bratislava 1
- Materská škola Zbudza 1
- Materská škola Zvolen 1
- MemBrain s.r.o. 1
- Mesto Trnava 1
- Mestská časť Bratislava - Rača 1
- Mgr. Markéta Belanová, s.r.o. 1
- Mibriel, s.r.o. 1
- Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky 1
- Mondelēz International 1 TOP
- Monteda s. r. o. 1
- MultiplexDX, s.r.o. 1
- MY BRAIN ACADEMY s. r. o. 1
N
- Národný onkologický ústav v Bratislave 1
- NÁVRAT-RDZO 1
O
- Obchodná akadémia Bratislava-Nové Mesto 7
- Obchodná akadémia Bratislava-Petržalka 2
- Obchodná akadémia Imricha Karvaša Bratislava-Petržalka 4
- Obchodná akadémia Pezinok 2
- Obchodná akadémia Považská Bystrica 1
- Obchodná akadémia Žilina 2
- Ohnisko 1
- OZ Nádej detí 1
- OZ Vagus 2
- OZ Vilka deťom 1
- OZ Žena v tiesni 1
P
- Pekná Cestička,s.r.o 1
- PER Consulting group s.r.o. 1
- PhDr. Ľudmila Mižiková - ACCENT 1
- Plavecká akadémia, o.z. 5
- POŠVANC FITNESS s.r.o. 1
- Predajno-servisná sieť a importér Škoda Auto 1 TOP
- PREMIUM FIT, s.r.o. 1
- Premonštrátske gymnázium Košice-Staré Mesto 1
- PRETO Ryba, s.r.o. 1
- PsychoKonzult s.r.o. 2
- Psychosociálne centrum, mestská príspevková organizácia 1
Q
- QUALIFORM SLOVAKIA s.r.o. 1
R
- Reedukačné centrum Hlohovec 1
- Regionálne centrum podpory učiteľov pre región Nové Mesto nad Váhom a Myjava Nové Mesto nad Váhom 1
- Regionálne centrum podpory učiteľov pre región Trenčín a Bánovce nad Bebravou Trenčín 1
- REIL-VIOLIN Közhasznú Nonprofit Kft. 1
- Reprofit Slovakia, a.s. 1
- Rozmanita 1
- ROZVOJOVÁ AGENTÚRA Banskobystrického samosprávneho kraja, n. o. 1
S
- Saneca Pharmaceuticals a. s. 2
- Sanom s.r.o. 1
- Schaller, s.r.o. 1
- Skupina Haleon / GSK 2 TOP
- Slobodná škola - Súkromná základná škola Košice 6
- SlovakFriends s.r.o. 1
- Slovenská Humanitná Rada 2
- SLOVENSKÁ ZDRAVOTNÍCKA UNIVERZITA 1
- Slovenský inštitút nemeckého jazyka, s. r. o. 1
- Slovenský metrologický ústav 1
- Sovička deťom 1
- Spišská katolícka charita 1
- Spojená škola Banská Bystrica 2
- Spojená škola Bratislava-Dúbravka 2
- Spojená škola Bratislava-Karlova Ves 1
- Spojená škola Bratislava-Nové Mesto 1
- Spojená škola Bratislava-Petržalka 6
- Spojena škola Dunajská Streda 2
- Spojená škola internátna Bratislava-Petržalka 1
- Spojená škola Ivanka pri Dunaji 4
- Spojená škola Kráľovnej pokoja Žilina 2
- Spojená škola Malinovo 1
- Spojená škola Martin 1
- Spojená škola Mošovce 1
- Spojená škola Nové Zámky 2
- Spojená škola Rakovice 2
- Spojená škola Sládkovičovo 4
- Spojená škola Sládkovičovo 2
- Spojená škola sv. Františka Assiského Malacky 4
- Spojená škola sv. Uršule Bratislava-Staré Mesto 1
- Spojená škola Svätej Rodiny Bratislava-Petržalka 1
- Spojená škola Turčianske Teplice 1
- Spojená škola, Jána Vojtaššáka13, Žilina Žilina 1
- Spojená škola, Ľ. Podjavorinskej 22, Prešov Prešov 2
- Spojená škola, Školská 35, Nemecká Nemecká 1
- Stredná odborná škola 1
- Stredná odborná škola agrotechnická J.A.Gagarina, ako organizačná zložka Spojenej školy Bernolákovo 1
- Stredná odborná škola agrotechnická - Agrotechnikai Szakközépiskola Moldava nad Bodvou 2
- Stredná odborná škola automobilová ako organizačná zložka spojenej školy Banská Bystrica 2
- Stredná odborná škola automobilová Trnava 2
- Stredná odborná škola dopravná Bratislava-Ružinov 6
- Stredná odborná škola drevárska Zvolen 3
- Stredná odborná škola ekonomická Spišská Nová Ves 2
- Stredná odborná škola elektrotechnická ako organizačná zložka spojenej školy Banská Bystrica 4
- Stredná odborná škola elektrotechnická Gbely 4
- Stredná odborná škola elektrotechnická Trnava 2
- Stredná odborná škola elektrotechnická Žilina 4
- Stredná odborná škola Handlová 8
- Stredná odborná škola chemická Bratislava-Ružinov 3
- Stredná odborná škola chovu koní a služieb - Lótenyésztési és Szolgáltatóipari Szakközépiskola Šaľa 1
- Stredná odborná škola informačných technológií Bratislava-Rača 6
- Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky Bratislava-Ružinov 5
- Stredná odborná škola letecko - technická Trenčín 1
- Stredná odborná škola lýceum C. S. Lewisa Bratislava-Petržalka 8
- Stredná odborná škola Nováky 2
- Stredná odborná škola obchodu a služieb Martin 2
- Stredná odborná škola obchodu a služieb Nové Mesto nad Váhom 2
- Stredná odborná škola obchodu a služieb Samuela Jurkoviča Bratislava-Ružinov 10
- Stredná odborná škola obchodu a služieb Trenčín 1
- Stredná odborná škola obchodu a služieb Trnava 1
- Stredná odborná škola pedagogická Modra 1
- Stredná odborná škola podnikania v remeslách a službách Senica 1
- Stredná odborná škola polytechnická Dolný Kubín 1
- Stredná odborná škola polytechnická, Ul. SNP2 Zlaté Moravce 5
- Stredná odborná škola Považská Bystrica 4
- Stredná odborná škola pri reedukačnom centre Sološnica 7
- Stredná odborná škola strojnícka ako organizačná zložka Spojenej školy Martin 3
- Stredná odborná škola strojnícka Považská Bystrica 5
- Stredná odborná škola sv. Klementa Hofbauera Podolínec 1
- Stredná odborná škola technická - Műszaki Szakközépiskola Komárno 5
- Stredná odborná škola technická Bratislava-Petržalka 1
- Stredná odborná škola technická Čadca 2
- Stredná odborná škola technická Poprad 3
- Stredná odborná škola technická Šurany 3
- Stredná odborná škola techniky a služieb Topoľčany 1
- Stredná odborná škola techniky, služieb a obchodu - Műszaki, Szolgáltatások és Kereskedelmi Szakközépiskola Štúrovo 1
- Stredná odborná škola technológií a remesiel 1
- Stredná odborná škola technológií a remesiel Bratislava-Ružinov 5
- Stredná odborná škola Trenčín 3
- Stredná odborná škola veterinárna Nitra 1
- Stredná odborná škola Žarnovica 2
- Stredná odborná škola železničná v Košiciach Košice-Staré Mesto 1
- Stredná priemyselná škola dopravná Trnava 2
- Stredná priemyselná škola Dubnica nad Váhom 4
- Stredná priemyselná škola elektrotechnická Bratislava-Dúbravka 5
- Stredná priemyselná škola elektrotechnická Bratislava-Staré Mesto 2
- Stredná priemyselná škola elektrotechnická Prešov 1
- Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša Banská Bystrica 1
- Stredná priemyselná škola Myjava Myjava 6
- Stredná priemyselná škola Stará Turá 2
- Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická Bratislava-Ružinov 6
- Stredná priemyselná škola stavebná Žilina 2
- Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická Nitra 1
- Stredná priemyselná škola, Ul. slovenských partizánov 1132/52, Považská Bystrica Považská Bystrica 3
- Stredná zdravotnícka škola Bratislava-Ružinov 2
- Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej v Trenčíne Trenčín 3
- Stredná zdravotnícka škola Prievidza 1
- Stredná zdravotnícka škola Trnava 5
- Stredná zdravotnícka škola, Farská 23, Nitra 1
- Strojnícka fakulta STU v Bratislave 1
- Súkromná materská škola BESST Trnava 1
- Súkromná materská škola Blooming Kids Zvolen 1
- Súkromná materská škola Bratislava 1
- Súkromná materská škola Bratislava-Petržalka 2
- Súkromná materská škola Bratislava-Petržalka 3
- Súkromná materská škola Bratislava-Staré Mesto 4
- Súkromná materská škola Bratislava-Záhorská Bystrica 1
- Súkromná materská škola Felix Bratislava-Nové Mesto 3
- Súkromná materská škola GULIVER Banská Štiavnica 1
- Súkromná materská škola HAPPY-TIME Bratislava-Ružinov 1
- Súkromná materská škola Košice-Dargovských hrdinov 1
- Súkromná materská škola Košice-Juh 1
- Súkromná materská škola Kvetoslavov 1
- Súkromná materská škola Lienka Martin 1
- Súkromná materská škola Lucky kids Trenčín 1
- Súkromná materská škola Montessori Nové Zámky 1
- Súkromná materská škola Polárka Rovinka 1
- Súkromná materská škola ProPueris Košice-Staré Mesto 1
- Súkromná materská škola Škôlka pri Lese Bratislava-Staré Mesto 1
- Súkromná materská škola TatraKUK Ružomberok 1
- Súkromná materská škola UNES Nitra 1
- Súkromná materská škola Vilôčka Košice-Sever 1
- Súkromná materská škola Životný štart Budmerice 2
- Súkromná obchodná akadémia Profi - Kamo Bratislava-Podunajské Biskupice 1
- Súkromná SOŠ automobilová Duálna akadémia Bratislava-Devínska Nová Ves 4
- Súkromná spojená škola francúzsko – slovenská Bratislava-Petržalka 1
- Súkromná spojená škola Kings Schools International, Trnavská cesta 3421/39, Bratislava 1
- Súkromná stredná odborná škola - Gastroškola Bratislava-Podunajské Biskupice 1
- Súkromná stredná odborná škola Bratislava-Ružinov 1
- Súkromná stredná odborná škola HOST Bratislava-Nové Mesto 3
- Súkromná stredná odborná škola Košice-Dargovských hrdino 1
- Súkromná stredná odborná škola obchodu a služieb s vyučovacím jazykom maďarským - Magán Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola Bátorove Kosihy 2
- Súkromná stredná odborná škola obchodu a služieb, Partizánska 8, Očová Očová 2
- Súkromná stredná odborná škola obchodu a služieb, s vyučovacím jazykom maďarským - Magán Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola Mostová 5
- Súkromná stredná odborná škola podnikania Senica 1
- Súkromná stredná odborná škola polytechnická DSA Nitra 1
- Súkromná stredná odborná škola Pro scholaris Žilina 1
- Súkromná stredná odborná škola veterinárna Bratislava-Dúbravka 1
- Súkromná stredná odborná škola Žilina 2
- Súkromná stredná športová škola Bratislava-Petržalka 2
- Súkromná stredná športová škola ELBA Prešov 2
- Súkromná stredná športová škola GAUDEAMUS Bratislava-Podunajské Biskupice 3
- Súkromná stredná športová škola Zvolen 3
- Súkromná škola umeleckého priemyslu animovanej tvorby 1
- Súkromná škola umeleckého priemyslu animovanej tvorby Bratislava-Petržalka 4
- Súkromná škola umeleckého priemyslu Zvolen 2
- Súkromná základná škola s materskou školou Marie Montessori Bratislava-Lamač 2
- Súkromná základná škola Banská Bystrica 1
- Súkromná základná škola BESST 7
- Súkromná základná škola BESST Trnava 6
- Súkromná základná škola Bratislava-Petržalka 10
- Súkromná základná škola Edulienka Bratislava-Staré Mesto 1
- Súkromná základná škola FELIX Liptovský Mikuláš 4
- Súkromná základná škola Felix Trnava 3
- Súkromná základná škola FUTURUM Trenčín 2
- Súkromná základná škola Guliver Banská Štiavnica 4
- Súkromná základná škola International School Košice-Košická Nová Ves 5
- Súkromná základná škola Kechnec 4
- Súkromná základná škola Košice-Západ 5
- Súkromná základná škola LIBELLUS Bratislava-Karlova Ves 3
- Súkromná základná škola Makovičky Nitra 3
- Súkromná základná škola Martin 3
- Súkromná základná škola Pliešovce 1
- Súkromná základná škola pre intelektovo nadaných žiakov Bratislava-Petržalka 6
- Súkromná základná škola pre žiakov s autizmom, L.Novomeského 11, Trenčín Trenčín 1
- Súkromná základná škola pre žiakov s intelektovým nadaním Cenada Bratislava-Karlova Ves 2
- Súkromná základná škola Ružomberok 2
- Súkromná Základná škola s materskou školou - predprimárne vzdelávanie Bratislava-Ružinov 1
- Súkromná základná škola Senec 1
- Súkromná základná škola Trenčín 1
- Súkromná základná umelecká škola Akadémia muzika Terchová 1
- Súkromná základná umelecká škola ALKANA Ružomberok Ružomberok 1
- Súkromná základná umelecká škola ART PEGAS Bratislava-Petržalka 5
- Súkromná základná umelecká škola ARTIMO Malinovo 1
- Súkromná základná umelecká škola Báhoň 1
- Súkromná základná umelecká škola Bratislava-Ružinov 1
- Súkromná základná umelecká škola Dražkovce 1
- Súkromná základná umelecká škola Hamuliakovo 4
- Súkromná základná umelecká škola Nová Dedinka 1
- Súkromná základná umelecká škola Zacharová Vlkanová 1
- Súkromná základná umelecká škola Zvolen 2
- Súkromná základná umelecká škola Zvolenská Slatina 1
- Súkromná ZŠ WonderSchool Bratislava-Dúbravka 3
- Súkromná ZUŠ Ars Akademy Veľké Uherce 3
- Súkromná ZUŠ Bratislava-Petržalka 1
- Súkromné bilingválne gymnázium BESST 2
- Súkromné bilingválne gymnázium BESST Trnava 2
- Súkromné centrum poradenstva a prevencie 1
- Súkromné centrum poradenstva a prevencie Lučenec 1
- Súkromné centrum poradenstva a prevencie Sereď 1
- Súkromné gymnázium Bratislava-Nové Mesto 1
- Súkromné gymnázium FUTURUM Trenčín 7
- Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA Bratislava-Karlova Ves 2
- Súkromné hudobné a dramatické konzervatórium Košice-Juh 1
- Súkromné konzervatórium Zvolen 2
- Súkromný školský klub detí FUTURUM ako súčasť Súkromnej základnej školy FUTURUM Trenčín 1
- SZŠ Bratislava-Petržalka 5
Š
- Škola umeleckého priemyslu Josefa Vydru Bratislava-Karlova Ves 2
- Školský internát Košice-Západ 1
- Školský klub detí pri Základnej škole Bratislava-Podunajské Biskupice 1
- Škôlka Babyfun - múdra škôlka v pohybe 1
- Špeciálna základná škola - Speciális Alapiskola Šaľa 1
- Špeciálna základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy Nové Mesto nad Váhom 2
- Špeciálna základná škola Vtáčkovce 1
T
- Tate & Lyle Boleraz, s.r.o. 1
- Technický a skúšobný ústav stavebný, n. o. 2
- The Baby One 1
- The Little Gym 1
- Trust Pay, a.s. 1
Ú
- Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska 1
- Ústav na výkon väzby a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Bratislava 1
- Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny SR 3
- Ústredný kontrolný a skúšobný ústav poľnohospodársky 1
U
- Unilabs Slovensko, s. r. o. 1
- UNIQA 4WARD, organizačná zložka 1
- Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s. 1
- Unomedical s.r.o. 3
V
- Verejná knižnica Michala Rešetku v Trenčíne 1
- Veselá veda Slovensko o.z. 5
- Vojenský technický a skúšobný ústav Záhorie 1
- VUJE, a. s. 1
- Výskumný ústav vodného hospodárstva 1
- Vzdělávací centrum Populo, z. s. 1
- Vzdelávacia skupina Citadela Ivanka pri Dunaji 3
W
- WELL IN s.r.o. 6
- Well-being management s. r. o. 1
- WINGS SK, s.r.o. 1
Z
- Základná škola - Alapiskola Jelenec 1
- Základná škola a GYMNÁZIUM s vyučovacím jazykom maďarským - Magyar Tannyelvű Alapiskola és Gimnázium Bratislava-Staré Mesto 1
- Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy Pohronská Polhora 1
- Základná škola Banská Bystrica 2
- Základná škola Banská Bystrica 2
- Základná škola Banská Bystrica 2
- Základná škola Banská Bystrica 1
- Základná škola Banská Bystrica 4
- Základná škola Banská Bystrica 2
- Základná škola Banská Bystrica 1
- Základná škola Beluša 1
- Základná škola Bernolákovo 7
- Základná škola Biely Kostol 1
- Základná škola Blatné 2
- Základná škola Bobot 2
- Základná škola Bratislava-Devínska Nová Ves 5
- Základná škola Bratislava-Devínska Nová Ves 7
- Základná škola Bratislava-Dúbravka 3
- Základná škola Bratislava-Dúbravka 4
- Základná škola Bratislava-Dúbravka 4
- Základná škola Bratislava-Karlova Ves 6
- Základná škola Bratislava-Karlova Ves 5
- Základná škola Bratislava-Lamač 4
- Základná škola Bratislava-Petržalka 8
- Základná škola Bratislava-Petržalka 3
- Základná škola Bratislava-Petržalka 2
- Základná škola Bratislava-Petržalka 6
- Základná škola Bratislava-Petržalka 11
- Základná škola Bratislava-Petržalka 1
- Základná škola Bratislava-Petržalka 2
- Základná škola Bratislava-Petržalka 6
- Základná škola Bratislava-Petržalka 2
- Základná škola Bratislava-Petržalka 2
- Základná škola Bratislava-Podunajské Biskupice 3
- Základná škola Bratislava-Podunajské Biskupice 3
- Základná škola Bratislava-Rača 3
- Základná škola Bratislava-Rača 10
- Základná škola Bratislava-Ružinov 2
- Základná škola Bratislava-Ružinov 5
- Základná škola Bratislava-Ružinov 5
- Základná škola Bratislava-Ružinov 1
- Základná škola Bratislava-Ružinov 18
- Základná škola Bratislava-Staré Mesto 5
- Základná škola Bratislava-Staré Mesto 3
- Základná škola Bratislava-Vrakuňa 13
- Základná škola Bratislava-Vrakuňa 4
- Základná škola Bratislava-Vrakuňa 3
- Základná škola Cífer 1
- Základná škola Citadela Bratislava-Staré Mesto 3
- Základná škola Dolná Tižina 1
- Základná škola Dolný Pial 2
- Základná škola Dr. Ivana Dérera Bratislava-Staré Mesto 1
- Základná škola Dunajská Lužná 7
- Základná škola F.E.Scherera Piešťany 1
- Základná škola Gajary 1
- Základná škola Galanta 2
- Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 3
- Základná škola Handlová 3
- Základná škola Hranovnica 1
- Základná škola Ilava 2
- Základná škola J. G. Tajovského Senec 2
- Základná škola Jakubov 2
- Základná škola Jána Amosa Komenského Kolárovo 1
- Základná škola Jána Kupeckého Pezinok 1
- Základná škola Janova Lehota 1
- Základná škola Jozefa Maximiliána Petzvala Spišská Belá 1
- Základná škola Juraja Fándlyho Sereď 4
- Základná škola Kalinkovo 5
- Základná škola Kataríny Brúderovej Bratislava 3
- Základná škola Kataríny Brúderovej Bratislava-Vajnory 3
- Základná škola Kecerovce 3
- Základná škola Kežmarok 1
- Základná škola Klasov 2
- Základná škola Klátova Nová Ves 1
- Základná škola Košice-Dargovských hrdinov 3
- Základná škola Košice-Juh 1
- Základná škola Košice-Juh 1
- Základná škola Košice-Luník IX 1
- Základná škola Košice-Nad jazerom 4
- Základná škola Košice-Staré Mesto 5
- Základná škola Košická Belá 1
- Základná škola kpt. J. Nálepku v Stupave Stupava 9
- Základná škola Kvetoslavov 2
- Základná škola Lehnice 8
- Základná škola Leopoldov 1
- Základná škola Limbach 2
- Základná škola Ľubica 1
- Základná škola Lučenec 1
- Základná škola Ľudovíta Štúra Modra 2
- Základná škola Ľudovíta Štúra Šaľa 1
- Základná škola Malacky 4
- Základná škola Martin 2
- Základná škola Matky Alexie Bratislava-Staré Mesto 3
- Základná škola Milana Rastislava Štefánika Ivanka pri Dunaji 7
- Základná škola Milana Rastislava Štefánika Most pri Bratislave 4
- Základná škola Milana Rastislava Štefánika Piešťany 4
- Základná škola Miloslavov 7
- Základná škola Miloša Janošku Liptovský Mikuláš 4
- Základná škola Mojmírovce 4
- Základná škola Narnia Banská Bystrica 2
- Základná škola Narnia Trnava 3
- Základná škola Nitra 1
- Základná škola Nitra 1
- Základná škola Nitra 2
- Základná škola Nová Dedinka 5
- Základná škola Nová Dubnica 1
- Základná škola Nové Mesto nad Váhom 1
- Základná škola Nové Mesto nad Váhom 1
- Základná škola Nové Zámky 1
- Základná škola Partizánske 1
- Základná škola Pavla Marcelyho Bratislava-Ružinov 3
- Základná škola Pezinok 2
- Základná škola Piešťany 3
- Základná škola Pusté Úľany 2
- Základná škola Radošovce 2
- Základná škola Rohožník 7
- Základná škola Rovinka 4
- Základná škola s materskou školou - predprimárne vzdelávanie Bratislava-Rača 1
- Základná škola s materskou školou - predprimárne vzdelávanie Hiadeľ 1
- Základná škola s Materskou školou Angely Merici Trnava 1
- Základná škola s materskou školou Badín 2
- Základná škola s materskou školou Báhoň 5
- Základná škola s materskou školou Beladice 1
- Základná škola s materskou školou Benice 1
- Základná škola s materskou školou Bidovce 1
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 2
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 3
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 5
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 1
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 2
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 3
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 2
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 1
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Rusovce 4
- Základná škola s materskou školou Brehy 2
- Základná škola s materskou školou Brezno 1
- Základná škola s materskou školou Bučany 2
- Základná škola s materskou školou Čajkov 2
- Základná škola s materskou školou Čeľadice 3
- Základná škola s materskou školou Dlhá nad Oravou 1
- Základná škola s materskou školou Dolná Poruba 4
- Základná škola s materskou školou Drahovce 2
- Základná škola s materskou školou Drietoma 1
- Základná škola s materskou školou Dubnica nad Váhom 2
- Základná škola s materskou školou Dúbrava 1
- Základná škola s materskou školou Hermanovce 4
- Základná škola s materskou školou Hlohovec 3
- Základná škola s materskou školou Hlohovec 1
- Základná škola s materskou školou Horná Kráľová 1
- Základná škola s materskou školou Horná Streda 1
- Základná škola s materskou školou Hrnčiarovce nad Parnou 1
- Základná škola s materskou školou Hronský Beňadik 2
- Základná škola s materskou školou Hugolína Gavloviča Pruské 3
- Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 1
- Základná škola s materskou školou Chorvátsky Grob 4
- Základná škola s materskou školou Chorvátsky Grob 11
- Základná škola s materskou školou Jána Amosa Komenského Bratislava-Rača 4
- Základná škola s materskou školou Jána Amosa Komenského Lednica 1
- Základná škola s materskou školou Jána Bakossa Banská Bystrica 4
- Základná škola s materskou školou Jána Lajčiaka Pribylina 5
- Základná škola s materskou školou Jána Smreka Melčice-Lieskové 1
- Základná škola s materskou školou Jozefa Murgaša Šaľa 2
- Základná škola s materskou školou Kamenná Poruba 4
- Základná škola s materskou školou Károlya Dömeho s vyučovacím jazykom maďarským - Döme Károly Alapiskola és Óvoda Iža 1
- Základná škola s materskou školou Košeca Košeca 2
- Základná škola s materskou školou Križovany nad Dudváhom 1
- Základná škola s materskou školou Kuchyňa 1
- Základná škola s materskou školou Liptovský Hrádok 1
- Základná škola s materskou školou Ľubochňa 2
- Základná škola s materskou školou Lúka 1
- Základná škola s materskou školou M. R. Štefánika Bratislava-Staré Mesto 1
- Základná škola s materskou školou Martin 1
- Základná škola s materskou školou Maximiliána Hella Štiavnické Bane 1
- Základná škola s materskou školou Milana Hodžu Bratislava-Staré Mesto 5
- Základná škola s materskou školou Milana Rastislava Štefánika Budimír 3
- Základná škola s materskou školou Moravany nad Váhom 1
- Základná škola s materskou školou Nitra 2
- Základná škola s materskou školou Ondreja Štefku Varín 1
- Základná škola s materskou školou Pavla Demitru Dubnica nad Váhom 2
- Základná škola s materskou školou Pernek 1
- Základná škola s materskou školou Pezinok 1
- Základná škola s materskou školou Rabčice 2
- Základná škola s materskou školou Ružindol 2
- Základná škola s materskou školou s vyučovacím jazykom maďarským - Alapiskola és Óvoda Mostová 2
- Základná škola s materskou školou Smolinské 1
- Základná škola s materskou školou Suchá nad Parnou 4
- Základná škola s materskou školou sv. Andreja-Svorada a Benedikta Trenčín 1
- Základná škola s materskou školou Sverepec 1
- Základná škola s materskou školou Šarišské Bohdanovce 1
- Základná škola s materskou školou Špačince 2
- Základná škola s materskou školou Štefana Moysesa Banská Bystrica 2
- Základná škola s materskou školou Štefana Náhalku Liptovská Teplička 3
- Základná škola s materskou školou Tekovská Breznica 1
- Základná škola s materskou školou Trnava 1
- Základná škola s materskou školou Trnava 4
- Základná škola s materskou školou Trnava 3
- Základná škola s materskou školou Trstice 5
- Základná škola s materskou školou Valaská Belá 1
- Základná škola s materskou školou Veľké Leváre 4
- Základná škola s materskou školou Veľké Lovce 1
- Základná škola s materskou školou Voderady 1
- Základná škola s materskou školou Vráble 2
- Základná škola s materskou školou Zavar Zavar 1
- Základná škola s materskou školou Zeleneč 3
- Základná škola s MŠ Bratislava-Záhorská Bystrica 1
- Základná škola s MŠ Hôrky 1
- Základná škola s MŠ Slovenský Grob 8
- Základná škola s MŠ Vysoká pri Morave 5
- Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským - Alapiskola Moldava nad Bodvou 2
- Základná škola Sama Cambela Slovenská Ľupča 1
- Základná škola Selce 3
- Základná škola Seňa 3
- Základná škola Senec 43
- Základná škola Skalica 2
- Základná škola Slovenské Pravno 1
- Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 1
- Základná škola Stará Ľubovňa 3
- Základná škola Stará Turá 1
- Základná škola sv. Dominika Sávia Machulince 1
- Základná škola Sv. Vincenta Ružomberok 2
- Základná škola Šenkvice 2
- Základná škola Šišov 1
- Základná škola Šumiac 1
- Základná škola Tekovské Lužany 1
- Základná škola Tomášov 3
- Základná škola Toporec 1
- Základná škola Trebišov 1
- Základná škola Trenčianska Teplá 1
- Základná škola Trenčín 1
- Základná škola Trenčín 1
- Základná škola Trnava 3
- Základná škola Valentína Beniaka s materskou školou Chynorany 3
- Základná škola Veľký Biel 3
- Základná škola Vilka Šuleka Hlohovec 1
- Základná škola Volkovce 2
- Základná škola Východná 1
- Základná škola Vysoké Tatry 1
- Základná škola Záhorská Ves 1
- Základná škola Zlaté Klasy 33
- Základná škola Zlaté Moravce 1
- Základná škola Zlaté Moravce 2
- Základná škola Žarnovica 1
- Základná škola Žiar nad Hronom 1
- Základná škola Žlkovce 1
- Základná škola, ako organizačná zložka Spojenej školy sv. Vincenta de Paul Bratislava-Ružinov 1
- Základná škola, Dunajská 126/16A, Hamuliakovo Hamuliakovo 3
- Základná umelecká škola Antona Cígera Kežmarok 5
- Základná umelecká škola Cífer 1
- Základná umelecká škola Dunajská Lužná 1
- Základná umelecká škola Heľpa 4
- Základná umelecká škola Ilava 1
- Základná umelecká škola Jaslovské Bohunice 2
- Základná umelecká škola Mojmírovce 1
- Základná umelecká škola Piešťany 2
- Základná umelecká škola Senec 2
- Základná umelecká škola Tisovec 1
- Základná umelecká škola Voderady 2
- Základná umelecká škola Vranov nad Topľou 2
- Zvolenská mliekareň s.r.o. 1
Ž
- Železiarne Podbrezová a.s. 1