Konštruktér - strojár

SE Bordnetze - Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 67, Nitra-Horné Krškany
Termín nástupu
01.04.2022
1 200 - 1 700 EUR/mesiacv závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • spracovanie a kontrola zákazníckych výkresov a požiadaviek,
spracovanie technických zmien
  • príprava technických štúdií so špecifikáciou požadovaných
parametrov stroja a výrobku
  • príprava podkladov pre vypracovanie kalkulácií novo navrhovaných
prípravkov a pomôcok
  • spolupráca pri výbere a zaobstaraní výrobných prostriedkov
  • realizácia a koordinácia FMEA
  • technický dozor pri nábehu nových alebo zmenených výrobkov
  • vyhodnotenie návrhov na vyšrotovanie materiálu

  • zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti;
  • príjemné pracovné prostredie;
  • možnosti ďalšieho vzdelávania;
  • výučba jazykov v rámci pracovnej doby
  • flexibilný pracovný čas
  • firemné benefity;
  • zaujímavé platové ohodnotenie.

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Do výberového konania a na osobný pohovor budú pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/ strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Autodesk Inventor - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • skúsenosti s CAD softwarom, najmä
Autodesk Inventor
  • Organizačné a rozhodovacie schopnosti
  • Komunikačné a prezentačné zručnosti

Sumitomo Electric Bordnetze (SEBN) je globálnym dodávateľom káblových zväzkov pre automobilový priemysel s viac ako 39 000 zamestnancami v 14-tich krajinách. Medzi zákazníkov spoločnosti SEBN patrí skupina Volkswagen, so svojimi značkami Volkswagen, Volkswagen Úžitkové vozidlá, Audi, Seat, Škoda, Bugatti, Porsche, ale aj Mercedes a Lucid. My v SE Bordnetze – Slovakia s.r.o. (SEBN SK) technicky podporujeme projekty na výrobu káblových zväzkov našich výrobných sesterských spoločností SEBN a externým partnerom v automobilovom priemysle poskytujeme školiace služby. Spájame sa s kolegami, so zákazníkmi a s obchodnými partnermi po celom svete. Pretože, práca v SEBN znamená prepojenie. So špičkovými technológiami. S budúcnosťou v automotive.

Staňte sa našou súčasťou. Spojte aj vy praktické skúsenosti z výroby káblových zväzkov s inováciami pri vývoji a konštrukcii nových projektov. Spojte sa s nami pre najlepšie riešenia. Connect with Innovation.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Zuščáková
Tel.: +421905422840
E-mail: poslať životopis
ID: 4280786  Dátum zverejnenia: 11.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac