Можливість для людей з України

Špecialista managementu kvality pre mechatronické projekty R&D

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Predbežné plánovanie kvality mechanických a mechatronických komponentov až do začiatku sériovej výroby
  • Zodpovednosť za plánovanie a vykonávanie činností na strane Q v projektoch PEP
  • Kontaktná osoba pre zákazníkov v otázkach kvality projektov
  • Koordinácia požiadaviek na kvalitu s internými a externými zainteresovanými stranami
  • Koordinácia vrátane prípravy a následných opatrení v súvislosti s auditmi zákazníkov v rámci projektov
  • Príprava počiatočnej dokumentácie vzoriek a plánov kontroly
  • Spracovanie a koordinácia interných činností APQP
  • Účasť na tvorbe FMEA v oblasti dizajnu a procesov
  • Koordinácia obsahu APQP pre nakupované diely špecifické pre projekt

  • 13. a 14. plat vyplácaný podľa interných predpisov
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • Príspevok na presťahovanie vyplácaný počas 1. roka
  • Bonus za hospodársky výsledok spoločnosti
  • Každoročná valorizácia miezd
  • Jazykové kurzy hradené podnikom
  • Odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
  • Ocenenie najlepších zamestnancov
  • 37,5 hod. pracovný týždeň
  • Pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office podľa firemných štandardov
  • Možnosť využitia nadčasov na čerpanie náhradného voľna
  • Firemná doprava z vybratých lokalít
  • Príspevok na dopravu podľa interných predpisov
  • Komplexný program zaškolenia a možnosť kariérneho rastu
  • Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde
  • Masážne pracovisko
  • Atraktívny sociálny program (pitný režim, vitamínový program, letné tábory pre deti zamestnancov)
  • Firemné podujatia pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

  • Úspešne ukončené štúdium mechatroniky, elektrotechniky alebo porovnateľného odboru
  • prvé praktické odborné skúsenosti s riadením čiastkových projektov, ideálne v oblasti riadenia kvality
  • Sebavedomé vystupovanie a silné komunikačné schopnosti vo vzťahu k zákazníkom a interným oddeleniam
  • Schopnosť pracovať v tíme a ochota pracovať
  • Systematický, nezávislý a cieľavedomý spôsob práce
  • Dobré znalosti MS Office a SAP
  • Veľmi dobrá znalosť písomného a ústneho prejavu v angličtine

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Henrieta Sventeková
E-mail: poslať životopis
Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
02401 Kysucké Nové Mesto
www.schaeffler.sk