Pracovník oddelenia pohľadávok s nemeckým jazykom

Miesto práce
Žilina
1 200 EUR/mesiac+ 10% viazaná ročná variabilná zložka závislá na dosiahnutých výsledkoch. Uvedená mzda je garantovaná v prípade aktívnej znalosti nemeckého jazyka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Alokovanie došlých platieb od zahraničných a domácich zákazníkov na dennej báze
  • Komunikácia so zákazníkmi, lokálnym finančným oddelením a sales tímom (v cudzom jazyku danej krajiny)
  • Proaktívne kontaktovanie zákazníkov ohľadne pohľadávok po splatnosti
  • Správa zákazníckych účtov, hľadanie najvhodnejších riešení na ich
  • Vyhodnocovanie a nastavovanie kreditných limitov pre existujúcich a nových zákazníkov
  • Spravovanie kmeňových údajov zákazníkov
  • Reporting podľa potreby pre účely nadriadeného i spoločnosti

  • Stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
  • Moderné pracovné prostredie v centre Žiliny vo vysokom štandarde
  • Pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office podľa firemných štandardov
  • Aktívne využívanie cudzieho jazyka
  • Kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja
  • Rozvíjanie jazykových znalostí formou jazykových kurzov platených zamestnávateľom
  • Sebarealizácia na zodpovednej pozícií s možnosťou odborného a profesijného rastu
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • Príspevok na dopravu
  • 37,5 hod. pracovný čas
  • Zaujímavý sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomika, manažment

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

  • Nemecký jazyk na komunikačnej úrovni je nevyhnutnosťou, kombinácia s iným cudzím jazykom je výhodou
  • Výhodou znalosť anglického jazyka
  • Analytické myslenie, práca s číslami na dennej báze, rozvinutý zmysel pre detail a poriadok
  • Schopnosť samostatnej práce a aktívny prístup k riešeniu úloh a vzniknutých situácií
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Schopnosť pracovať pod tlakom a vedieť rýchlo reagovať na nové situácie
  • Unalosť práce s MS office - predovšetkým MS Excel
  • Prehľad v oblasti ekonomiky a účtovníctva

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Henrieta Sventeková
E-mail: poslať životopis
Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
02401 Kysucké Nové Mesto
www.schaeffler.sk