Projektový manažér pre Six Sigma

Schaeffler Skalica, spol. s r.o.

Miesto práce
Skalica
Termín nástupu
01.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 4,80 EUR/hod. podľa skúsenosti a praxe + nadtarifné zložky (osobné ohodnotenie, 25% prémie, 13./14. plat, jazykový príplatok, dochádzkový bonus), ďalší mzdový nárast po úspešnom zaškolení.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 správa a riadenie projektov pomocou metódy Six Sigma
 implementácia Six Sigma a princípov v rámci podniku
 školenie pracovníkov v oblasti Six Sigma
 užívateľská podpora pre metodiku a nástroje Six Sigma
 kontinuálne implementovanie metód a softvérových nástrojov pre analýzu Six Sigma
 spolupráca na vytváraní štandardov vo všetkých oblastiach a ich aplikovanie do praxe
pozícia vhodná aj pre absolventov škôl

• Stabilné zamestnanie
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde
• 13. a 14. plat
• Ďalšie finančné bonusy v hodnote od 1250 EUR / rok
• Doplnkové dôchodkové sporenie
• Flexibilný pracovný čas pre THP
• Vzdelávanie, odborný a kariérny rast
• Jazykové kurzy
• Atraktívny sociálny program

Žiadosti spolu s profesným životopisom posielajte na uvedenú e-mailovú adresu, prípadne poštou alebo osobne na personálny odbor Schaeffler Skalica

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

prax pri vedení nových projektov je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-VŠ, technické, príp. ekonomické zameranie výhodou
-aktívna znalosť nemeckého, príp. anglického jazyka podmienkou
-znalosť práce v MS Office, SAP výhodou
-skúsenosti v oblasti výrobných procesov výhodou
-samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť
-lojálnosť
-odolnosť voči stresu
-mobilita (možnosť pravidelne vycestovať)

Schaeffler Skalica, spol. s r.o. je súkromná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou ložísk pre bežné i špeciálne uloženie a dielov pre automobilový priemysel a na Slovensku pôsobí od roku 1991. Schaeffler Skalica, spol. s r.o. je súčasťou súkromnej nadnárodnej spoločnosti SCHAEFFLER, ktorá patrí dnes k najväčším súkromným rodinným spoločnostiam v Európe a je vytvorená zo závodov, ktoré zastávajú vo svojom odbore popredné svetové postavenie.
Vlastníkmi spoločnosti SCHAEFFLER je rodina Schaeffler, ktorá založila v roku 1947 materskú firmu INA, teda v tomto roku oslávi 70. výročie od svojho založenia. Samotná Schaeffler Skalica, spol. s r.o. oslávila v roku 2016 svoje 25. výročie. Sídlom materského podniku je nemecké mesto Herzogenaurach.
V súčasnosti Schaeffler Skalica, spol. s r.o. zamestnáva 4 975 zamestnancov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Dr. G. Schaefflera 1
909 01 Skalica

Kontakt

ID: 3412362   Dátum zverejnenia: 7.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 4,80 EUR/hod. podľa skúsenosti a praxe + nadtarifné zložky (osobné ohodnotenie, 25% prémie, 13./14. plat, jazykový príplatok, dochádzkový bonus), ďalší mzdový nárast po úspešnom zaškolení.