Tester/Support

Resco spol. s r.o.

Miesto práce
Plynárenská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
pre TPP - 1200 eur brutto / mesiac (výška mzdy závisí na kvalifikácii a skúsenostiach) + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komunikácia so zákazníkmi a technické konzultácie v angličtine
• Riešenie technických problémov
• Podpora konzultantov
• Dokumentácia
• Testovanie a bug reporting mobilných Resco CRM riešení
• Vytváranie testovacích záznamov
• Práca s platformami iOS, Android, Windows Phone

• Flexibilný pracovný čas
• Priateľské pracovné prostredie
• Prístup k najnovším mobilným technológiám
• Jazykové kurzy
• Športové aktivity

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2018 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

C# - základy
C - základy
.NET - základy
JavaScript - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Komunikácia v angličtine
• Základné IT zručnosti
• Technické a analytické myslenie
• Skúsenosti s podobnou prácou sú vítané
• Skúsenosť s automatizovaným testovaním výhodou
• Hlbšia znalosť mobilných platforiem iOS, Android, Windows Phone výhodou

Spoločnosť Resco s.r.o, založená v roku 1999 na Slovensku, je globálnym lídrom vo vývoji mobilných riešení pre firemný sektor. Ako IT firma roka 2014 prinášame našim zákazníkom a partnerom to najlepšie na poli mobilných technológií.

Našim vlajkovým produktom je cross-platformová mobilná aplikácia pre manažment vzťahov so zákazníkmi. Využíva ju vyše 2000 firiem a korporácií a viac než milión ľudí po celom svete. Medzi našich zákazníkov patria spoločnosti ako Heineken, Bridgestone, Bayer CropScience, KPMG Switzerland, Husqvarna, Danone, Royal Canin a mnoho ďalších.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: HR team Resco
E-mail: poslať životopis
ID: 3303810   Dátum zverejnenia: 10.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   pre TPP - 1200 eur brutto / mesiac (výška mzdy závisí na kvalifikácii a skúsenostiach) + variabilná zložka