Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.01.2021
1 250 EUR/mesiacplus preplácané nadčasy a ďalšie zaujímavé benefity

Pripoj sa k tímu najväčšej poradenskej spoločnosti na Slovensku, staň sa Audítorom v PwC!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš si dynamicku prácu, v ktorej sa budeš stále učiť nové veci? V PwC zabezpečíme tvoj rozvoj nielen rozmanitosťou práce a úloh pod mentoringom tých najlepších odborníkov, ale podporíme aj rozvoj tvojich soft skills a technických zručností. Zároveň ti poskytneme ideálne podmienky na získanie medzinárodnej certifikácie ACCA. Navyše spoznáš mnohé firmy zvnútra a získaš biznisové znalosti a kontakty, ktoré ti už nikto nevezme.

Aké to je byť Audítor v PwC?
  • Ide o rôznorodú prácu plnú čísel a nových ľudí.
  • Nazrieš do kuchyne TOP firem z najrôznejších odvetví (od významných finančných inštitúcií, veľkých centier zdieľaných služieb, medzinárodných spoločností, až po rodinné firmy).
  • Veľa času budeš tráviť s klientmi priamo v ich sídle - v Bratislave aj mimo nej.
  • Práca u nás je o sebarozvoji - mentoring od skúsenejších kolegov, školenia, workshopy, či zahraničné stáže. K nám nejdeš len pracovať, ale neustále sa posúvať.
  • V priebehu auditovej sezóny ťa čakajú rôzne výzvy - nehrozí ti robiť to isté dookola po celý rok.
  • Poskytneme ti systém vzdelávania, ktorý len tak niekde nenájdeš a navyše ti zaplatíme celú certifikáciu ACCA, s ktorou sa už nikde nestratíš.

Začneš ako junior audítor a neskôr ti pribudnú klienti aj kompetencie. A čo potom? No predsa vlastný tím. Nadštandardný plat porastie s tebou.

Skvelý prvý krok ako vstúpiť do sveta biznisu a rozbehnúť svoju kariéru, čo povieš?

  • zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • práca v priateľskom a neformálnom kolektíve so strmou krivkou učenia sa
  • intenzívny rozvoj soft skills, technických zručností (Excel, Alteryx, Power BI, Qlik...) a veľká podpora ďalšieho štúdia (certifikácia ACCA a účasť na rôznych školeniach)
  • zaujímavé možnosti ďalšieho kariérneho rastu spojené s prudkým nárastom mzdy
  • flexibilný pracovný čas a preplácané nadčasy
  • možnosť príležitostne pracovať z domu (po dohode s nadriadeným)
  • aktívne využívanie anglického jazyka
  • technické vybavenie, ktoré ti umožní pracovať odkiaľkoľvek a kedykoľvek
  • iPhone s neobmedzeným paušálom
  • dni voľna počas Vianoc navyše, študijné voľno a sick days sú u nás samozrejmosťou
  • pracovná zmluva hneď na dobu neurčitú
  • príspevky na športové, kultúrne alebo iné aktivity podľa vlastného výberu
  • kancelária v príjemnom prostredí Twin City

Navyše, na rozdiel od bežného zamestnania, na audite môžeš rátať s dlhšou dovolenkou, napríklad na pol leta.

Čo od teba na začiatok požadujeme?
  • chuť učiť sa a stále na sebe pracovať
  • ukončený min 1. stupeň VŠ štúdia (ekonomické zameranie je tvojou výhodou, nie však podmienkou)
  • komunikatívnu úroveň angličtiny
  • ak máš skúsenosti s prácou v MS Excel, výborne. Ak v ňom nie si zbehlý, nevadí, po nástupe je naplánované školenie, na ktorom si všetko potrebné zosumarizuješ.

Ak máš záujem uchádzať sa o túto pozíciu, klikni na tlačidlo "Apply here" nižšie a vytvor si profil v našom systéme.

Výberový proces sa skladá z nasledovných častí:

1.krok: Vyplnenie formulára na našej stránke
2.krok: Krátky telefonický rozhovor
3.krok: Účasť na ONLINE Assessment Centre
4.krok: ONLINE interview
5.krok: Pracovná ponuka

Zároveň si Ťa dovoľujeme informovať, že budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov nájdete tu: https://www.pwc.com/sk/sk/informacia-o-spracuvani-osobnych-udajov-pre-nabor.html

Kontakt

Kontaktná osoba: Laura Zahurancová
E-mail: poslať životopis

Twin City Business Centre A
Karadžičova 2

815 32 Bratislava

Slovensko

Tel.: +421 2 59 350 111

Fax: +421 2 59 350 222

Protifašistických bojovníkov 11

815 32 Košice

Slovensko

ID: 3983595  Dátum zverejnenia: 27.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac