Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.11.2019, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 250 € a ďalšie zaujímavé benefity

Junior konzultant na oddelení riadenia rizík- pozícia vhodná pre absolventov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náročné ekonomické trendy a prudko sa meniace inovatívne technológie spôsobujú, že organizácie a firmy sú vystavené väčším rizikám než kedykoľvek predtým. Riziká sa objavujú všade od potenciálneho narušenia bezpečnosti informačných systémov až po možné slabiny v dodávateľskom reťazci.

Naši kolegovia z oddelenia Riadenia rizík (Risk assurance) hľadajú do svojho tímu analyticky zmýšľajúceho kolegu/kolegyňu, ktorým môžeš byť práve TY!

Čo bude tvojou úlohou?
Ako Junior Risk Assurance Associate budeš pracovať na rôznorodých projektoch v tíme a pod vedením seniornejších kolegov sa môžeš venovať niektorej z týchto oblastí:
  • cyber security
  • dátová analytika
  • audit IT systémov
  • machine learning & AI v bankovníctve a poisťovníctve
  • robotizácia (RPA)

Tvoje pracovné povinnosti sa budú odvíjať od projektu, na ktorom budeš aktuálne pracovať (napr. mapovanie biznis procesov a testovanie interného kontrolingového prostredia, dátová analýza biznis rizík klienta alebo návrh najvhodnejšieho riešenie pre klienta a jeho následná prezentácia).
Detailné informácie si s tebou radi prejdeme na osobnom stretnutí.

  • práca v priateľskom a neformálnom kolektíve s vysokou krivkou učenia sa
  • dobré platové ohodnotenie odpovedajúce tvojim skúsenostiam
  • flexibilný pracovný čas a preplácané nadčasy
  • medzinárodné pracovné prostredie a aktívne využívanie anglického jazyka
  • podpora soft-skill a odborného vzdelávania (uznávané medzinárodné kvalifikácie - CISA, CIA, PMP, Prince 2, ACCA)
  • iPhone s neobmedzeným paušálom
  • dni voľna počas Vianoc navyše, študijné voľno a sick days sú u nás samozrejmosťou
  • pracovná zmluva hneď na dobu neurčitú
  • príspevky na športové, kultúrne alebo iné aktivity podľa vlastného výberu,
  • kancelária v príjemnom prostredí Twin City

Čo od teba na začiatok požadujeme?
  • chuť učiť sa a stále na sebe pracovať
  • ukončené VŠ štúdium (medzi kolegami nájdeš veľa absolventov MatFyzu a absolventov Manažmentu UK)
  • komunikatívnu úroveň angličtiny, nemecký jazyk je veľkou výhodou
  • vítané sú skúsenosti s prácou v MS Excel
  • silné analytické a komunikačné zručnosti

Ak máš záujem uchádzať sa o túto pozíciu, klikni na tlačidlo "Apply here" nižšie a vytvor si profil v našom systéme.

Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov nájdete tu: https://www.pwc.com/sk/sk/informacia-o-spracuvani-osobnych-udajov-pre-nabor.html

Zároveň si Vás dovoľujeme informovať, že budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Dupaľová
Tel.: +421901717958
E-mail: poslať životopis

Twin City Business Centre A
Karadžičova 2

815 32 Bratislava

Slovensko

Tel.: +421 2 59 350 111

Fax: +421 2 59 350 222

Protifašistických bojovníkov 11

815 32 Košice

Slovensko

ID: 3777257  Dátum zverejnenia: 2.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 250 € a ďalšie zaujímavé benefity