Zaujíma Vás simulácia procesov vstrekovania plastov? Staňte sa súčasťou nášho tímu ako Junior Moldflow Simulation Engineer

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Plastic Omnium Technical Center, Lozorno, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Vás simulácia procesov vstrekovania plastov? Staňte sa súčasťou nášho tímu ako Junior Moldflow Simulation Engineer.

Ako Junior Moldflow Simulation Engineer budete vykonávať analýzu procesu simulácie vstrekovania (spôsob plnenia formy, dotlaku, tepelných výmen, nasledného zmrštenia a deformácií), a definovať najlepšie vstrekovacie systémy a parametre pre dosiahnutie cieľov projektu.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
• Zabezpečovať meshovanie (tvorbu siete) pre presné a spoľahlivé simulácie vstrekovania dielov, v súlade s kritériami kvality OPmobility a zákazníka
• Definovať vstupy a hypotézy nevyhnutné na vykonanie simulácií
• Navrhovať systém vstrekovania simulovaním procesu v spolupráci s Injection and Tooling Expert-om a využitím moldflow softwaru na to určeného
• Spracovávať správy (reporty) a predkladať ich k zákazníkovi (internému a externému)
• Podielať sa na príprave skúšok vstrekovania - prezentovať hypotézy, výsledky simulácií a v prípade potreby navrhovať špecifické parametre vstrekovania
• Spolupracovať na analýzach výsledkov vstrekovania a porovnávať ich so simuláciou

Radi Vás privítame v našom tíme expertov a odborníkov.

• Kariérny rozvoj – príležitosti na rast v rámci divízie alebo na úrovni skupiny
• Príspevok do tretieho piliera (dôchodkové sporenie)
• Profesijné školenia, jazykové kurzy
• Spoločenské akcie, športové aktivity
• Bonus za odporučenie kandidáta, odmena za nápad na zlepšenie, bonus za pracovné výročie
• Príspevky zo sociálneho fondu, príspevok pri životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa)
• Maximálne vreckové pri zahraničných pracovných cestách
• Stravovanie v jedálni za 1,00€;
• Prehodnocovanie miezd na ročnej báze
• Možnosť práce z domu
• Flexibilná pracovná doba
• Možný dodatočný deň voľna podľa seniority
• Káva zdarma

Ak ste absolvent vysokej školy a chcete sa rozvíjať v oblasti simulácií procesov vstrekovania plastov a stať sa expertom v tejto oblasti, zašlite nám váš životopis a ostatné už nechajte na nás!

Náš proces náboru:
1️⃣ V prvom kroku budete kontaktovaný Hanou, našou špecialistkou na HR alebo Martinou, našou podporou pre HR, na telefonický hovor trvajúci približne 15 minút.
2️⃣ Ak úspešne prejdete prvým krokom, budete pozvaný na prvý pohovor s Hanou a vaším budúcim manažérom, aby ste mohli detailnejšie diskutovať o pozícii, spoločnosti a vašom kariérnom raste. Tento pohovor môže byť vykonaný diaľkovo.
3️⃣ A nakoniec, druhý a finálny osobný pohovor s vaším budúcim manažérom a manažérom HR oddelenia na mieste, aby sme mohli pokračovať v diskusii a zodpovedať všetky vaše otázky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vysokoškolské vzdelanie (technický odbor)
• Znalosť procesu vstrekovania plastov a simulácií výhodou
• Anglický jazyk – komunikatívna úroveň
• Záujem a nadšenie pre neustále vzdelávanie sa a rozvoj zručností
• Logické myslenie a pochopenie tvaru, veľkosti a relatívnej polohy objektu v 3D prostredí

V OPmobility investujeme do rastu našich zamestnancov. Preto ponúkame personalizovaný tréningový program vedený našimi odborníkmi z oblasti simulácie procesu vstrekovania plastov v našom výskumnom a vývojovom centre v Lyone, vo Francúzsku.

Túžite po výzvach? Pridajte sa ku skupine, ktorej srdcom sú inovácie, a prispejte k revolúcii v automobilovom priemysle!
Spoločnosť Plastic Omnium, vďaka 40 000 člennému tímu v 25 krajinách sveta, dosiahla v roku 2022 tržby vo výške 9,5 miliardy eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, systémov čistej energie a predných modulov áut.
Naša ambícia? Poskytovať výrobcom automobilov špičkové vybavenie a riešenia pre vývoj čistého a prepojeného automobilu budúcnosti.
Plastic Omnium ako zodpovedná spoločnosť venuje osobitnú pozornosť rozmanitosti a rovnosti vo svojich tímoch a zaväzuje sa, že bude rovnako pristupovať ku všetkým žiadostiam o zamestnanie.
Prostredníctvom svojej ponuky na trhu vonkajších panelov karosérie poskytuje spoločnosť Plastic Omnium prispôsobené multimateriálové riešenia s vysokou pridanou hodnotou, ktoré čoraz viac integrujú funkcie a zvyšujú bezpečnosť, s cieľom znížiť hmotnosť vozidla a emisie CO2.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Hana Lachka
E-mail: poslať životopis
ID: 4816997  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac