Pilot kvality pre montáž

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Lozorno Plant, Automobilovy Priemyselny Park Hala A, Lozorno
Termín nástupu
19.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
898 € (základná mzda)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Zabezpečiť proces kontroly
* Sledovanie produkcie a procesných krokov montáže
* Kontrola dodržiavania pracovných postupov
* Šrotovanie dielov v systéme
* Realizovanie krátkych auditov podľa definovaných bodov (LPA audity)
* Koordinácia kvality na zmene
* Reportovanie zmenových výsledkov
* Práca v 4 zmennej prevádzke

* práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
* k základnej mzde patrí aj dochádzková prémia a mesačný bonus (do výšky 21% základnej mzdy)
* príspevky zo Sociálneho fondu
* nadštandardné príplatky za prácu cez víkend, v noci a cez sviatok
* príspevok do 3. piliera
* doprava do práce zdarma (len Záhorie)
* stravovanie za 0,80 €
* firemné akcie (Family Day, Mikuláš, Novoročný večierok a pod)
* možnosť ďalšieho rozvoja
* školenia

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

SAP - základy
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

2

* Minimálne stredoškolské vzdelanie
* Prax na podobnej pozícii – kontrolór kvality; pracovník vstupnej kontroly
* Komunikačné schopnosti
* Analytické myslenie

Auto Exterior Division je celosvetovo číslom jeden v produkcií vonkajších komponentov a modulov, ktoré sú vyrobené prevažne zo vstrekovaného polypropylénu a kompozitných materiálov. Divízia navrhuje a dodáva širokú škálu dielov a modulov vrátane nárazníkov a systémov pre absorbciu energie, čelných modulov a produktov z kompozitných materiálov, najmä kufrových dverí. Auto Exterior Division má viac ako 33 000 zamestnancov v 128 závodoch a 32 technických centrách, v 31 krajinách. V roku 2016 dosiahla celkový obrat 7,5 miliardy Eur. Na Slovensku má Auto Exterior Division Technické centrum a výrobný závod v Lozorne a druhý výrobný závod v Hlohovci.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Lozorno 995
900 55 Lozorno
ID: 3305970   Dátum zverejnenia: 2.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   898 € (základná mzda)