Plánovač/ka lakovne

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Miesto práce
Lozorno 995, 900 55 Lozorno, Bratislavský kraj
Termín nástupu
01.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* tvorba detailného denného výrobného plánu na základe zákazníckych potrieb
* kontrola jeho plnenia a riadenie obmedzení smerom k neustálemu zlepšovaniu
* riadenie a spoluúčasť pri tvorbe koncepcie pri zmennom plánovaní lakovne
* kontrola výrobných priorít a krízový manažment pri chýbajúcich dieloch
* zodpovednosť za dodávky určeným zákazníkom a súvisiaci zákaznícky servis
* spolupráca s ostatnými oddeleniami
* spolupráca pri plánovaní preventívnej údržby foriem a zariadení
* inventarizácia skladových zásob a účtovanie zistených rozdielov
* práca v SAP
* práca v 2 zmennej prevádzke (12h zmeny - dlhý/krátky týždeň)

* práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
* motivujúce finančné ohodnotenie - dochádzková prémia; mesačný bonus
* príspevky zo Sociálneho fondu
* nadštandardné príplatky za prácu cez víkend, v noci a cez sviatok
* príspevok do 3. piliera
* firemné akcie (Family Day, Mikuláš, Novoročný večierok a pod)
* možnosť ďalšieho rozvoja

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

SAP - základy
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

2

* dobré komunikačné schopnosti
* logické myslenie
* schopnosť pracovať pod stresom
* znalosť SAP-u výhodou

Auto Exterior Division je celosvetovo číslom jeden v produkcií vonkajších komponentov a modulov, ktoré sú vyrobené prevažne zo vstrekovaného polypropylénu a kompozitných materiálov. Divízia navrhuje a dodáva širokú škálu dielov a modulov v rátane nárazníkov a systémov pre absorbciu energie, čelných modulov a produktov z kompozitných materiálov, najmä kufrových dverí. Auto Exterior Division má viac ako 33 000 zamestnancov v 128 závodoch a 32 technických centrách, v 31 krajinách. V roku 2016 dosiahla celkový obrat 7,5 miliardy Eur. Na Slovensku má Auto Exterior Division Technické centrum a výrobný závod v Lozorne a druhý výrobný závod v Hlohovci.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Lozorno 995
900 55 Lozorno
ID: 3305970   Dátum zverejnenia: 11.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou