Plánovač/ka lakovne

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
908

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* tvorba detailného denného výrobného plánu na základe zákazníckych potrieb
* kontrola jeho plnenia a riadenie obmedzení smerom k neustálemu zlepšovaniu
* riadenie a spoluúčasť pri tvorbe koncepcie pri zmennom plánovaní lakovne
* kontrola výrobných priorít a krízový manažment pri chýbajúcich dieloch
* zodpovednosť za dodávky určeným zákazníkom a súvisiaci zákaznícky servis
* spolupráca s ostatnými oddeleniami
* spolupráca pri plánovaní preventívnej údržby foriem a zariadení
* inventarizácia skladových zásob a účtovanie zistených rozdielov
* práca v SAP
* práca v 2 zmennej prevádzke (12h zmeny - dlhý/krátky týždeň)

* práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
* k základnej mzde patrí aj dochádzková prémia a mesačný bonus (do výšky 21% hrubej mzdy)
* príspevky zo Sociálneho fondu
* nadštandardné príplatky za prácu cez víkend, v noci a cez sviatok
* príspevok do 3. piliera
* firemné akcie (Family Day, Mikuláš, Novoročný večierok a pod)
* možnosť ďalšieho rozvoja
* školenia
* stravovanie za 0,80 €

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

SAP - základy
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

2

* dobré komunikačné schopnosti
* logické myslenie
* schopnosť pracovať pod stresom
* znalosť SAP-u výhodou

Auto Exterior Division je celosvetovo číslom jeden v produkcií vonkajších komponentov a modulov, ktoré sú vyrobené prevažne zo vstrekovaného polypropylénu a kompozitných materiálov. Divízia navrhuje a dodáva širokú škálu dielov a modulov vrátane nárazníkov a systémov pre absorbciu energie, čelných modulov a produktov z kompozitných materiálov, najmä kufrových dverí. Auto Exterior Division má viac ako 33 000 zamestnancov v 128 závodoch a 32 technických centrách, v 31 krajinách. V roku 2016 dosiahla celkový obrat 7,5 miliardy Eur. Na Slovensku má Auto Exterior Division Technické centrum a výrobný závod v Lozorne a druhý výrobný závod v Hlohovci.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Lozorno 995
900 55 Lozorno

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Gromová
E-mail: poslať životopis
ID: 3305970   Dátum zverejnenia: 20.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   908