Pilot kvality pre montáž

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Miesto práce
okres Malacky
Termín nástupu
01.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
898 € (základná mzda)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Zabezpečiť proces kontroly
* Sledovanie produkcie a procesných krokov montáže
* Kontrola dodržiavania pracovných postupov
* Šrotovanie dielov v systéme
* Realizovanie krátkych auditov podľa definovaných bodov (LPA audity)
* Koordinácia kvality na zmene
* Reportovanie zmenových výsledkov
* Práca v 3 zmennej prevádzke (7,5h zmeny)

* práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
* k základnej mzde patrí aj dochádzková prémia a mesačný bonus (do výšky 21% základnej mzdy)
* príspevky zo Sociálneho fondu
* nadštandardné príplatky za prácu cez víkend, v noci a cez sviatok
* príspevok do 3. piliera
* doprava do práce zdarma (len Záhorie)
* stravovanie za 0,80 €
* firemné akcie (Family Day, Mikuláš, Novoročný večierok a pod)
* možnosť ďalšieho rozvoja
* školenia

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

SAP - základy
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

2

* Minimálne stredoškolské vzdelanie
* Prax na podobnej pozícii – kontrolór kvality; pracovník vstupnej kontroly
* Komunikačné schopnosti
* Analytické myslenie

Hľadáš nové výzvy? Pridaj sa k skupine, ktorá má v srdci nové inovácie a prispieva k automobilovej revolúcii!
Spoločnosť vďaka 31.000 člennému tímu v 26 krajinách získala v roku 2017 zisk v hodnote 8 miliárd Eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, čistých energetických systémov a predných modulov.
Naša exteriérové panely ponúkajú zákazníkom možnosť výberu z materiálov umožňujúcich spájať viaceré funkcie, zvyšujúcich bezpečnosť a v neposlednom rade znižujúcich váhu auta a CO2 emisií.
Naša ambícia? Poskytnúť automobilkám špičkové vybavenie a riešenia vedúce k rozvoju budúcnosti áut, ktoré nezaťažujú životné prostredie a sú prepojené s okolitým svetom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Lozorno 995
900 55 Lozorno
ID: 3305970   Dátum zverejnenia: 7.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   898 € (základná mzda)