Vodič VZV

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1, 920 03 Hlohovec-Šulekovo, Trnava Region
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mesačná mzda vo výške 840 Eur, k nemu navyše prislúchajú mesačný bonus do výšky 131 Eur, príspevok na dopravu, príplatky za prácu cez víkend a za zmennosť aj nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha VZV
- nakládka a vykládka kamiónov
- premiestňovanie materiálu, ukladanie paliet do stohov / regálov
- zásobovanie výrobných liniek
- informovanie GAP lídra o všetkých aktuálnych a potenciálnych problémoch

• Práca v rýchlo rastúcej rodinndej firme
• Príležitosti pre kariérny rozvoj - v rámci racovnej pozície a špecializácie, profesné tréningy
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Mzdové zvýhodnenia prislúchajúce pre zmennú prevádzku
• Mesačný výkonnostný a dochádzkový bonus
• Príspevok na DDS, 3. pilier
• Odmeny vyplácané polročne
• Odmena za odporúčanie kandidáta
• Odmena za dobré nápady
• Odmeny pri jubileách
• Stravovanie v jedálni za výhodné ceny
• Príspevok na dopravu
• Sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, Vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity)

Radi prijmeme do nášho tímu ochotných a spoľahlivých ľudí s chuťou učiť sa nové veci a zodpovedne vykonávať svoju prácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.11.2018 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

- min. 2-ročné praktické skúsenosti s vedením VZV podmienkou
- spoľahlivosť, zručnosť, chuť učiť sa
- vysoká miera zodpovednosti
- platný preukaz VZV
- ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke
- prax vo výrobnom prostredí výhodou

Auto Exterior Division je celosvetovo číslom jeden v produkcií vonkajších komponentov a modulov, ktoré sú vyrobené prevažne zo vstrekovaného polypropylénu a kompozitných materiálov. Divízia navrhuje a dodáva širokú škálu dielov a modulov vrátane nárazníkov a systémov pre absorbciu energie, čelných modulov a produktov z kompozitných materiálov, najmä kufrových dverí. Auto Exterior Division má viac ako 33 000 zamestnancov v 128 závodoch a 32 technických centrách, v 31 krajinách. V roku 2016 dosiahla celkový obrat 7,5 miliardy Eur. Na Slovensku má Auto Exterior Division Technické centrum a výrobný závod v Lozorne a druhý výrobný závod v Hlohovci.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Priemyselná 1
92001 Hlohovec

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Bačová
E-mail: poslať životopis
ID: 3272500   Dátum zverejnenia: 18.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mesačná mzda vo výške 840 Eur, k nemu navyše prislúchajú mesačný bonus do výšky 131 Eur, príspevok na dopravu, príplatky za prácu cez víkend a za zmennosť aj nad rámec zákona