Vedúci procesu vstrekovania plastov

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Lozorno 995, 900 55 Lozorno, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, okres Malacky, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie a motivácia tímu technikov, nástrojárov, animátorov procesu lisovania,
- vytváranie prevádzkových postupov,
- zlepšovanie procesov a ich kvality, analýza zlyhaní procesov,
- zodpovednosť za tvorbu a prenos hlavných výrobných procesov lisovania na výrobnú jednotku so schválenými štandardmi,
- priebežné plánovanie zlepšovania činnosti s cieľom maximalizovať účinnosť a rozvoj procesu vstrekovania,
- zosúľaďovanie firemných a divíznych cieľov a požiadaviek,
- zabezpečovanie aby diely boli vyrobené podľa špecifikácií a požiadaviek zákazníka,
- účasť a podieľanie sa na plánovaní výroby, definícia plánov,
- vedenie denných stretnutí produkcie,
- zodpovednosť za vysokú úroveň údržby, čistoty,
- navrhovanie prevádzkového rozpočtu,
- poskytovanie podpory na vývoj nových programov,
- zaistenie procesného a personálneho riadenia zverenej výroby,
- zavádzanie nových technologických procesov v spolupráci so špecialistami z divízie s cieľom zvýšiť produktivitu,
- zabezpečovanie kontroly pravidelného čistenia lisov podľa plánu,
- zabezpečovanie vykonávania preventívnej údržby foriem podľa plánu,
- vedenie dokumentácie v prípade zmeny alebo nábehu nového procesu,
- zodpovednosť za FMEA proces.

• Kariérny rozvoj
• Ročný bonus (13., 14.plat)
• Moderné, medzinárodé prostredie
• Príspevok do 3.pilieru
• Jazykové kurzy
• Odborné tréningy
a iné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Min. 3 ročná skúsenosť v oblasti vstrekovania/lisovania plastov
• Anglický jazyk na úrovni: dohovorenie sa
• Časová flexibilita
• Technické myslenie
• Manažérske zručnosti

Auto Exterior Division je celosvetovo číslom jeden v produkcií vonkajších komponentov a modulov, ktoré sú vyrobené prevažne zo vstrekovaného polypropylénu a kompozitných materiálov. Divízia navrhuje a dodáva širokú škálu dielov a modulov v rátane nárazníkov a systémov pre absorbciu energie, čelných modulov a produktov z kompozitných materiálov, najmä kufrových dverí. Auto Exterior Division má viac ako 33 000 zamestnancov v 128 závodoch a 32 technických centrách, v 31 krajinách. V roku 2016 dosiahla celkový obrat 7,5 miliardy Eur. Na Slovensku má Auto Exterior Division Technické centrum a výrobný závod v Lozorne a druhý výrobný závod v Hlohovci.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Lozorno 995
900 55 Lozorno
ID: 3080480   Dátum zverejnenia: 8.1.2018