Inžinier kvality

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1, Hlohovec
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat 1400 Eur + ročné bonusy + benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riadi, monitoruje a zodpovedá za prijímanie a nasadzovanie okamžitých preventívnych a nápravných opatrení súvisiacich s reklamáciami externých a interných zákazníkov alebo nezhodami zistenými počas auditov, zabezpečuje proces neustáleho zlepšovania, podiaľa sa na auditoch (systém, proces, produkt)
• zabezpečuje dodržiavanie kvalitatívnych požiadaviek zákazníkov
• aplikuje kvalitatívne požiadavky zákazníkov do kontrolných plánov v predsériovej fáze, ako aj počas celej sériovej fáze
• schvaľovanie vzoriek, tvorba a implementácia nástrojov kontroly (hraničných vzoriek, kontrolných inštrukcií, meracích zariadení ...)
• trénuje operátorov, zabezpečuje rešpektovanie a dodržiavanie kontrolných plánov na dennej báze
• zlepšuje a reviduje kontrolné plány, overuje spôsobilosť výrobkov / procesov
• riadi odchýlky, sleduje dodržiavanie akčných plánov
• chráni zákazníkov v prípade kvalitatívnych problémov, implementáciou vhodných reakčných pravidiel a inštrukcií.
priebežná kontrola kvality vyrábaných dielov / procesu
• analyzuje procesné chyby, spolupodieľa sa na zavádzaní nápravných opatrení
• podieľa sa na FMEA lakovne, tvorbe inštrukcií a zabezpečuje dodržiavanie štandardov
• podporuje nábeh nových projektov, aktívne sa spolupodieľa na neustálom zlepšovaní procesov
• podieľa sa na zlepšovaní kvality,
• aktívne sa zúčastňovať sa riešení vzniknutých problémov na oddelení, formou nástroja QRCI
• Vytváranie a aktualizácia 8D reportov pre proces lakovania
• komunikovať a hlásiť udalosti (nehody, zmeny, odchýlky,….) nadriadenému alebo ostatným zmenám,
• aktualizuje spravuje systém SQP pre lakovňu, vytváranie dielov a referencií
• kontrola toku dát medzi systémom SQP a SAP
• viesť procesné a produktové audity, kontrolovať aplikáciu nápravných opatrení, spolupodielať sa na validovaní polyvalencie zo strany kvality
• Tvorba objednávok v súlade so systémami PO
• zodpovednosť za vykonávanie práce presne, starostlivo, načas a podľa platných štandardov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

absolvent/ka VŠ katedra riadenia kvality (alebo podobné), AJ aktívne, znalosť MS Office, znalosť SPC, znalosť požiadaviek ISO TS 16 949, metódu 8 D

Túžite po výzvach? Pridajte sa ku skupine, ktorej srdcom sú inovácie, a prispejte k revolúcii v automobilovom priemysle!
Spoločnosť Plastic Omnium, vďaka 40 000 člennému tímu v 25 krajinách sveta, dosiahla v roku 2022 tržby vo výške 9,5 miliardy eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, systémov čistej energie a predných modulov áut.
Naša ambícia? Poskytovať výrobcom automobilov špičkové vybavenie a riešenia pre vývoj čistého a prepojeného automobilu budúcnosti.
Plastic Omnium ako zodpovedná spoločnosť venuje osobitnú pozornosť rozmanitosti a rovnosti vo svojich tímoch a zaväzuje sa, že bude rovnako pristupovať ku všetkým žiadostiam o zamestnanie.
Prostredníctvom svojej ponuky na trhu vonkajších panelov karosérie poskytuje spoločnosť Plastic Omnium prispôsobené multimateriálové riešenia s vysokou pridanou hodnotou, ktoré čoraz viac integrujú funkcie a zvyšujú bezpečnosť, s cieľom znížiť hmotnosť vozidla a emisie CO2.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 22178  Dátum zverejnenia: 6.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat 1400 Eur + ročné bonusy + benefity