Front-end developer medior

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
2 563 EUR/mesiacMesačná odmena sa skladá zo základnej zložky mzdy 2050€/mes. + osobné prémie 513 €/mes. (25% základnej zložky mzdy po skúšobnej dobe ), 13. a 14. plat Konečná mzda v závislosti od skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odvoz a likvidácia odpadu (OLO) hľadá do svojho tímu šikovného  Front-end Developera. V rámci spolupráce a vývoja digitálnych služieb OLO budete úzko spolupracovať s oddelením inovácií a digitálnych služieb Magistrátu hlavného mesta Bratislava.

Riešenia vyvíjajú agilne a open-source (public money = public code)  . Mnohé z ich projektov môžete vidieť na Githube (https://github.com/bratislava), ide napríklad o mestský web (https://bratislava.sk/) alebo Bratislavské konto (https://konto.bratislava.sk/), či viaceré weby mestských organizácii (napr. https://kupaliska.bratislava.s..., https://marianum.sk/, https://mestskakniznica.sk/ ).

Ich misiou je

  • navrhovať digitálne služby prístupné pre všetkých, ktoré kladú dôraz na používateľskú skúsenosť Bratislavčaniek a Bratislavčanov
  • vytvárať a neustále vylepšovať design systém Bratislavy a knižnicu komponentov, ktorá je prepoužiteľná naprieč projektami
  • postupne zbavovať mesto Bratislava nevýhodných spoluprác s externými dodávateľmi na rôznych IT projektoch

Hlavnou náplňou práce Front-end Developera je:

1. Návrh a implementácia front-endových riešení:

  • Navrhovanie a implementácia používateľsky príjemných a prístupných frontendových riešení s využitím TypeScriptu, Reactu, NextJS a GraphQL.
  • Spolupráca na tvorbe prehľadných a efektívnych používateľských rozhraní, ktoré vyhovujú najnovším trendom a štandardom webového vývoja.

2. Zabezpečenie optimálneho výkonu

  • Integrácia frontendových aplikácií s backendovými systémami a API prostredníctvom GraphQL (využívame Strapi CMS).
  • Zabezpečenie optimálneho výkonu frontendových riešení a riešenie prípadných výkonových problémov.

 3. Kvalita kódu a spolupráca v tíme:

  • Zabezpečenie kvalitného kódu s dodržiavaním tímových štandardov a jeho údržba s dôrazom na čitateľnosť, efektivitu a spoľahlivosť.
  • Blízka spolupráca s UX/UI dizajnérmi, back-end developermi, produktovými a projektovými manažérmi

 4. Dodržiavanie Bezpečnostných Štandardov a Štandardov Prístupnosti:

  • Implementácia bezpečnostných opatrení v rámci front-endových aplikácií s cieľom ochrany citlivých dát.
  • Dodržiavanie a implementácia štandardov prístupnosti pre zabezpečenie univerzálnosti a prístupnosti pre všetkých používateľov.

práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti

13. plat vo výške 50 % priemerného mesačného zárobku

14. plat vo výške 100 % priemerného mesačného zárobku

príspevok do III. piliera - DDS

odmeny pri pracovných a životných jubileách

ročná odmena za hospodársky výsledok

každoročná valorizácia základnej mzdy

vybrané mzdové zvýhodnenia za sobotu a nedeľu nad rámec Zákonníka práce

nadštandardný príspevok na stravovanie

dovolenka naviac

karta MultiSport

sociálna výpomoc pri zložitých životných situáciách

psychologické poradenstvo

ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy: https://www.olo.sk/profil-spolocnosti/kolektivna-zmluva/

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu prosíme zaslať životopis na email adresu kontaktnej osoby. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu.

Informácie týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na:

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

TypeScript - Pokročilý
ReactJS - Pokročilý
Next JS - Pokročilý
GraphQL - Pokročilý
React Native - Základy

  • overená skúsenosť ako Frontend Developer s dôrazom na TypeScript, React, NextJS a GraphQL, znalosť ReactNative výhodou
  • skúsenosti s vývojovými metodikami a systémami kontroly verzií (git) a proaktívny prístup k riešeniu výziev
  • vzdelanie v oblasti informatiky, matematiky alebo príbuznej oblasti je výhodou

Spoločnosť OLO, a.s. má na území Bratislavy významné postavenie v oblasti nakladania s komunálnymi odpadmi a nezastupiteľné miesto v celom odpadovom hospodárstve hlavného mesta.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Diana Cehulová
E-mail: poslať životopis