Informátor/Informátorka

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 384 EUR/mesiac1 384 EUR/mesiac Mesačná odmena sa skladá zo základnej zložky mzdy 1107€/mes. + osobné prémie 277 €/mes. (25% základnej zložky mzdy po skúšobnej dobe ), 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Uvítanie, usmernenie a evidencia návštev, dodávateľov, zákazníkov a exkurzií,
  • zamedzenie vstupu nepovolaným osobám do budovy v spolupráci s SBS,
  • zabezpečenie OOPP pre návštevníkov a zákazníkov spoločnosti, kontrola dostupnosti OOPP a dohľad nad ich používaním,
  • oboznámenie osôb vstupujúcich do areálu s podmienkami dodržiavania BOZP a PO,
  • vybavovanie telefonátov a korešpondencie,
  • zabezpečenie poriadku v zasadacích miestnostiach a občerstvenia počas mítingov,
  • evidencia využitia služobných motorových vozidiel a kontrola stavu PHM, prípadné nahlasovanie zistených nedostatkov,
  • vedenie predpísanej prevádzkovej dokumentácie,
  • v prípade potreby zástup kolegýň obsluhy váhy - váženie vozidiel privážajúcich odpad, evidencia o privezenom odpade, vizuálna kontrola dovezeného odpadu.

práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti

13. plat vo výške 50 % priemerného mesačného zárobku

14. plat vo výške 100 % priemerného mesačného zárobku

príspevok do III. piliera - DDS

odmeny pri pracovných a životných jubileách

ročná odmena za hospodársky výsledok

každoročná valorizácia základnej mzdy

vybrané mzdové zvýhodnenia za sobotu a nedeľu nad rámec Zákonníka práce

nadštandardný príspevok na stravovanie

dovolenka naviac

karta MultiSport

sociálna výpomoc pri zložitých životných situáciách

psychologické poradenstvo

ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy: https://www.olo.sk/profil-spolocnosti/kolektivna-zmluva/

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu prosíme zaslať životopis na email adresu kontaktnej osoby. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu.

Informácie týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na:

Požiadavky na zamestnanca

  • príjemné vystupovanie - denná komunikácia so zákazníkmi a návštevami Závodu "ZEVO" - (Zariadenie na energetické využitie odpadu),
  • prozákaznícky prístup, komunikatívnosť, organizačné zručnosti
  • znalosť MS Office (Excel, Word, MS Outlook) na používateľskej úrovni
  • skúsenosti s prácou s hotovostnými platbami, pokladňou - vítané, nie je podmienkou
  • hmotná zodpovednosť

Spoločnosť OLO, a.s. má na území Bratislavy významné postavenie v oblasti nakladania s komunálnymi odpadmi a nezastupiteľné miesto v celom odpadovom hospodárstve hlavného mesta.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Diana Cehulová
E-mail: poslať životopis