Vodič

Miesto práce
Ivanská cesta 22, Bratislava
Termín nástupu
Apríl/Máj /Dohodou
Od 1 193 EUR/mesiac1491€/ mesiac Mesačná odmena vo výške 1491 € sa skladá zo základnej zložky mzdy 1193 €/mes. + osobné prémie 298 €/mes. (25% základnej zložky mzdy po skúšobnej dobe) + príplatok za vedenie posádky 45 €/mes. a nezahŕňa 13. a 14. plat v zmysle KZ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vyzdvihnutie denného záznamu o výkone vozidla tzv. stazky s prideleným denným výkonom práce u majstra
  • prebranie vozidla od garážmajstra a kontrola technického stavu vozidla pred jazdou v rozsahu bežnej údržby internej smernice
  • absolvovanie jazdy vozidlom k jednotlivým stanovištiam zberných nádob v zmysle denného harmonogramu prípadne podľa pokynov nadriadeného
  • jazda, priebežné vypĺňanie stazky a vyprázdnenie obsahu vozidla do prevádzok na zhodnotenie alebo zneškodnenie vyzberaného odpadu
  • odomykanie a uzamykanie stanovíšť
  • zabezpečenie dôkazov o nesprístupnení stanovíšť, kontajnerov a iných porušení VZN
  • hlásenie opakovaných neštandardných situácií na stanovišti kontajnerov
  • kontrola technického stavu vozidla pred začatím práce a po ukončení práce a vykonanie údržby v rozsahu bežnej údržby v zmysle internej smernice
  • odovzdanie vozidla garážmajstrovi s nahlásením poistných a škodových udalostí, porúch a nedostatkov vyskytujúcich sa na vozidle a potvrdenie nahlásenia podpisom garážmajstra na stazke
  • kontrola neporušenosti plomby, ich porušenie hlásiť okamžite garážmajstrovi
  • odovzdanie riadne vyplneného denného záznamu vozidla (stazky) nadriadenému po ukončení práce s uvedením všetkých nedostatkov, porúch a poškodení na vozidle, s uvedením prekážok, v dôsledku ktorých nebol vykonaný odvoz niektorých nádob
  • okrem uvedených povinností vykonáva všetky ostatné práce podľa príkazu nadriadených, ktoré nie sú v rozpore so Zákonníkom práce

práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti

13. plat vo výške 50 % priemerného mesačného zárobku

14. plat vo výške 100 % priemerného mesačného zárobku

príspevok do III. piliera - DDS

odmeny pri pracovných a životných jubileách

ročná odmena za hospodársky výsledok

každoročná valorizácia základnej mzdy

vybrané mzdové zvýhodnenia za sobotu a nedeľu nad rámec Zákonníka práce

nadštandardný príspevok na stravovanie

dovolenka naviac

karta MultiSport

sociálna výpomoc pri zložitých životných situáciách

psychologické poradenstvo

ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy: https://www.olo.sk/profil-spolocnosti/kolektivna-zmluva/

Informácie týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na:

www.olo.sk/ochrana-osobnych-udajov/

Pracovný čas: 5.45hod. - 14.15hod.
Pracovný pomer na dobu určitú 6 mesiacov, možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu určitú a po osvedčení možnosť zmeny pracovného pomeru na neurčitý čas.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

  • vodičský preukaz skupiny C, CE
  • platná Kvalifikačná karta vodiča
  • platné osvedčenie o zdravotnej a psychickej spôsobilosti (psychotesty)
  • komunikačné zručnostivodi
  • dobré orientačné schopnosti a znalosť územia Bratislavy
  • samostatnosť, rozhodnosť, precíznosť, spoľahlivosť

Spoločnosť OLO, a.s. má na území Bratislavy významné postavenie v oblasti nakladania s komunálnymi odpadmi a nezastupiteľné miesto v celom odpadovom hospodárstve hlavného mesta.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Pačutová
E-mail: poslať životopis