Informátor/skladník pre projekt zavedenia oddeleného zberu kuchynského odpadu z domácností na území mesta Bratislava

Miesto práce
Bratislava
Od 1 000 EUR/mesiac1250€ /mesiac. Mesačná odmena vo výške 1250€ sa skladá zo základnej zložky mzdy 1000€/mes. + 250€ osobné prémie € /mes. (25% základnej zložky mzdy po skúšobnej dobe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mesto Bratislava je povinné na svojom území zaviesť oddelený zber kuchynského odpadu k 1. januáru 2023 a preto bude naša spoločnosť počas roka 2022 kontaktovať domácností za účelom odovzdania nástrojov zberu (nádoby, košíky, kompostovateľné vrecká) a zároveň odborne motivovať obyvateľov k zapojeniu sa do triedenia kuchynského odpadu. Za týmto účelom hľadáme spolupracovníkov – motivátorov do projektu zberu kuchynského odpadu.

Vedeli ste, že na jedného Bratislavčana pripadá ročne vyše 120 kg kuchynského bioodpadu?

Ak zozbierame tento druh odpadu zvlášť, môžeme ho spracovať a opätovne vrátiť do pôdy ako hodnotný kompost. Triedením kuchynského bioodpadu znižujeme objem umelých hnojív na našich poliach.

Ako bude vyzerať náplň práce v danom projekte?
  • komunikácia s obyvateľmi v každej mestskej časti Bratislavy a ich oboznámenie s novým projektom „Zberu kuchynského odpadu“ s cieľom motivovať ich k zapojeniu sa do triedenia kuchynského odpadu,
  • distribúcia a odovzdávanie balíčkov na účely zberu (20 l nádoba, 10 l košík, kompostovateľné vrecká a informačný leták) obyvateľom mestských častí spojené s evidenciou o dodaní,
  • poskytnutie detailných a komplexných informácii o spôsobe zberu a triedenia kuchynského odpadu,
  • administratívna činnosť spojená s prácou na tablete podľa denného harmonogramu distribúcie v každej mestskej časti mesta Bratislava.
  • príprava a párovanie dokumentácie
  • vylepovanie informačných plagátov na vchody vybraných bytových domov
  • kontrola a uzamknutie skladu po odchode distribučných tímov do terénu a po skončení pracovnej zmeny
  • hmotná zodpovednosť za zverený sklad

Pred samotnou distribúciou bude prebiehať školenie, kde dostanete kompletné informácie o priebehu vašej práce a systéme zberu. Zaškolíme Vás aj do práce s tabletom a evidenčným systémom. Prvé dni distribúcie budeme vašou podporou v teréne.

Ak máte záujem dozvedieť sa o projekte viac kliknite na naše video:

Pracovný čas je v poobedňajších hodinách od 13:00 hod. do 21:00 hod.

práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti

13. plat vo výške 50 % priemerného mesačného zárobku

14. plat vo výške 100 % priemerného mesačného zárobku

príspevok do III. piliera - DDS

odmeny pri pracovných a životných jubileách

ročná odmena za hospodársky výsledok

každoročná valorizácia základnej mzdy

vybrané mzdové zvýhodnenia za sobotu a nedeľu nad rámec Zákonníka práce

nadštandardný príspevok na stravovanie

dovolenka naviac

karta MultiSport

sociálna výpomoc pri zložitých životných situáciách

psychologické poradenstvo

ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy: https://www.olo.sk/profil-spolocnosti/kolektivna-zmluva/

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu prosím zaslať stručný životopis s krátkym sprievodným listom, prečo chcete byť súčasťou tohto projektu alebo krátku video vizitkou na email kontaktnej osoby. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných záujemcov. Ďakujeme za pochopenie.

Informácie týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na:
Priamy link: https://www.olo.sk/arte-content/uploads/2018/06/Informa%C4%8Dn%C3%A1-povinnos%C5%A5_v%C3%BDberov%C3%A9-konanie.pdf

Pracovná pozícia sa vytvára pre náš nový projekt Zavedenie oddeleného zberu kuchynského odpadu na dobu určitú podľa vzájomnej dohody. Projekt bude trvať do novembra 2022. Plánujeme osloviť viac ako 230.000 bratislavských domácností; pridaj sa k nám a pomôž znížiť objem zmesového odpadu a zlepšiť úroveň triedenia komunálnych odpadov v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • spoľahlivosť, zodpovedný prístup
  • zdravotná spôsobilosť
  • precíznosť, dôslednosť
  • hmotná zodpovednosť

Spoločnosť OLO, a.s. má na území Bratislavy významné postavenie v oblasti nakladania s komunálnymi odpadmi a nezastupiteľné miesto v celom odpadovom hospodárstve hlavného mesta.

ID: 4288438  Dátum zverejnenia: 26.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac