Upratovač/ka

Odvoz a likvidácia odpadu a.s. v skratke: OLO a.s., Ivanská cesta, Ružinov
Termín nástupu
IHNEĎ
1 099 EUR/mesiacMesačná odmena vo výške 1099 €/brutto sa skladá zo základnej zložky mzdy 879 €/brutto mes. + osobné prémie 220€/brutto mes. (25% základnej zložky mzdy po skúšobnej dobe) + 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Utieranie nábytku a vybavenia od prachu,
  • vysávanie a umývanie podláh,
  • vysýpanie smetných košov a popolníkov,
  • zametanie exteriérových povrchov,
  • čistenie a dezinfekcia sociálnych zariadení, dopĺňanie hygienických potrieb a náplní do zabudovaných zásobníkov,
  • vykonávanie ďalších pracovných činností podľa pokynov nadriadeného,
  • pracovný čas rozvrhnutý na jednu zmenu.

práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti

13. plat vo výške 50 % priemerného mesačného zárobku

14. plat vo výške 100 % priemerného mesačného zárobku

príspevok do III. piliera - DDS

odmeny pri pracovných a životných jubileách

ročná odmena za hospodársky výsledok

každoročná valorizácia základnej mzdy

vybrané mzdové zvýhodnenia za sobotu a nedeľu nad rámec Zákonníka práce

nadštandardný príspevok na stravovanie

dovolenka naviac

karta MultiSport

sociálna výpomoc pri zložitých životných situáciách

psychologické poradenstvo

ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy: https://www.olo.sk/profil-spolocnosti/kolektivna-zmluva/

V prípade záujmu o uvedenú o uvedenú pracovnú pozíciu prosím zaslať životopis na email kontaktnej osoby.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu.

Informácie týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na:
Priamy link: https://www.olo.sk/arte-content/uploads/2018/06/Informa%C4%8Dn%C3%A1-povinnos%C5%A5_v%C3%BDberov%C3%A9-konanie.pdf

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • spoľahlivosť, pracovitosť, precíznosť
  • predošlé skúsenosti výhodou

Spoločnosť OLO, a.s. má na území Bratislavy významné postavenie v oblasti nakladania s komunálnymi odpadmi a nezastupiteľné miesto v celom odpadovom hospodárstve hlavného mesta.

ID: 4247923  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 099 EUR/mesiac