Technik BOZP a PO

Miesto práce
Ivanská cesta, Bratislava
1 625 EUR/mesiacMesačná odmena sa skladá zo základnej zložky mzdy 1300€/mes. + osobné prémie 325€/mes. (vyplácané po ukončení skúšobnej doby) + 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • identifikácia, analýza a hodnotenie rizík na pracovisku,
  • zabezpečenie vzdelávania a výchovy zamestnancov v oblasti BOZP a PO,
  • podieľanie sa na tvorbe vnútropodnikových predpisov, pravidiel, pokynov BOZP a vykonávanie kontroly v danej oblasti,
  • vedenie dokumentácie BOZP, záznamov z vyšetrenia pracovných úrazov, prevádzkových nehôd a porúch technických zariadení,
  • rozbor výskytu nežiaducich udalostí a chorôb z povolania,
  • vytváranie nápravných opatrení, implementácia opatrení a kontrola ich účinnosti,
  • sledovanie zdravotnej a odbornej spôsobilosti zamestnancov,
  • prideľovanie OOPP a starostlivosť o tieto prostriedky.

práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti

13. plat vo výške 50 % priemerného mesačného zárobku

14. plat vo výške 100 % priemerného mesačného zárobku

príspevok do III. piliera - DDS

odmeny pri pracovných a životných jubileách

ročná odmena za hospodársky výsledok

každoročná valorizácia základnej mzdy

vybrané mzdové zvýhodnenia za sobotu a nedeľu nad rámec Zákonníka práce

nadštandardný príspevok na stravovanie

dovolenka naviac

karta MultiSport

sociálna výpomoc pri zložitých životných situáciách

psychologické poradenstvo

ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy: https://www.olo.sk/profil-spolocnosti/kolektivna-zmluva/

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu prosím zašlite štruktúrovaný životopis. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu.

Informácie týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na:
Priamy link: https://www.olo.sk/arte-content/uploads/2018/06/Informa%C4%8Dn%C3%A1-povinnos%C5%A5_v%C3%BDberov%C3%A9-konanie.pdf

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

  • osvedčenie technika BOZP a PO
  • certifikát interného audítora ISO 45001 výhodou, nie podmienkou
  • znalosť MS Office - mierne pokročilý,
  • samostatnosť, precíznosť, spoľahlivosť,
  • znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou,
  • vodičský preukaz skupiny B.

Spoločnosť OLO, a.s. má na území Bratislavy významné postavenie v oblasti nakladania s komunálnymi odpadmi a nezastupiteľné miesto v celom odpadovom hospodárstve hlavného mesta.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Diana Cehulová
E-mail: poslať životopis

ID: 4246993  Dátum zverejnenia: 20.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 625 EUR/mesiac