NAPREDUJ SPOLU S NAMI

a využi svoj talent

Analyzujeme, vyvíjame a testujeme inteligentné softvérové produkty v oblasti
finančných a poistných služieb

www.msg-life.sk

SEO špecialista/-tka - Home Office/Office

Miesto práce
Práca z domu
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac
Druh pracovného pomeru
živnosť
*Konkrétna výška mzdy závisí od znalostí a skúseností a je výsledkom vzájomnej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• optimalizovanie web stránky za účelom jej rýchlejšieho a ľahšieho
vyhľadávania a zvyšovania návštevnosti stránky
• vyhľadávanie kľúčových slov vhodných pre firemnú web stránku
• analýza v rámci SEO nástrojov a vykonávanie SEO vyhodnotení
• monitorovanie, zaznamenávanie a reportovanie SEO metrík, vrátane
zaznamenávania trendov a vplyvu určených kľúčových slov
• budovanie LinkBuildingu, vykonávanie analýz externých a interných
prelinkovaní a navrhovanie odporúčaní
• vyhľadávanie a analýza zaujímavého obsahu pre náš web, porovnávanie
kvality spätných odkazov a ich navrhovanie
• oslovovanie partnerov pre možnosti spolupráce a reklamy

- možnosť home office
- dlhodobé pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
- pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30
- atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
- kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
- široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- odmeňovací a prémiový systém (pravidelná výkonnostná prémia, mimoriadna osobná prémia, vianočná prémia)
- podľa počtu odpracovaných rokov dovolenku nad zákonný rámec
- každoročne deň plateného voľna 31.12.
- sickday
- stravné lístky Ticket Restaurant/príspevok na stravovanie a príspevky na individuálne aktivity
- podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
- pravidelné firemné podujatia

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu [email protected].
Údaje, ktoré nám poskytnete, budú posúdené a spracované v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• znalosť SEO nástrojov ako napr. Search Console, Google Adds,
Marketing Miner, Collabim, Ubersuggest a iné
• skúsenosti v oblasti SEO a analyzovania webových stránok,
pokročilá schopnosť reportovania informácií
• schopnosť analyzovať a reportovať v Exceli (tabuľky, slicer,
funkcie, kontigenčné tabuľky, grafy), prípadne v Business
Intelligence
• výborné komunikačné schopnosti v anglickom jazyku
• zmysel pre tímovú spoluprácu, analytické myslenie, flexibilita,
samostatnosť, presnosť

Spoločnosť msg life Slovakia je dcérskou spoločnosťou nemeckej skupiny msg life Gruppe. Medzinárodne činná skupina zodpovedá za profesionálne IT a poradenské služby v segmentoch poisťovníctva a finančníctva. Pre viac informácií kliknite na webovú stránku: https://msg-life.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
Kontaktné údaje:
Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421232221454
E-mail: poslať životopis
ID: 4209957  Dátum zverejnenia: 13.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac