Chceš rozbehnúť kariéru v internom HR na pozícii HR koordinátora- Recruitera ? Poď a pridaj sa k nám!

Račianska 44, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacV závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasťou medzinárodnej spoločnosti a zároveň podieľať sa na zabezpečení personálnych zdrojov vo výrobnom závode Figaro so 125 ročnou tradíciou? Máš dosť externého HR servisu a chcel/a by si to zakotviť v internom HR? Máš skúsenosti s výrobným prostredím a v HR procesoch si ako doma? V tom prípade neváhaj čítať ďalej:
Práca je na dobu určitú po dobu 6 mesiacov.

Tvojou pracovnou náplňou by bolo:

  • Nábor kmeňových zamestnancov - výrobné, technické a vedúce pozície vo výrobe
  • Telefonický prescreening kandidátov, organizácia a vedenie pohovorov
  • Inzercia, personálny branding a príprava náborových kampaní
  • Príprava zmlúv, pracovnoprávnych dokumentov
  • Zabezpečenie lekárskych prehliadok a samotný onboarding
  • Práca s internými systémami, reporting a dokumentácie

Pravidelné platové navýšenia na ročnej báze na základe vašej výkonnosti
Ročné odmeny na základe tvojho performance
Doplnkové dôchodkové sporenie
Pružný pracovný čas
Dovolenka navyše
Platené voľno (narodení dieťaťa, svadba atď.)
Príspevok pri práceneschopnosti
Elektronická stravovacia karta
Zadarmo nápoje a firemné produkty na pracovisku
Firemné produkty so zľavou (tzv. deputát a zlom) pre potešenie vašej rodiny a priateľov
Príspevok na voľnočasové aktivity (šport, relax, kultúra, cestovanie atď.) prostredníctvom poukážok
Podniková posilňovňa
Príspevok pri svadbe, narodení dieťaťa a odchode do dôchodku
Životné poistenie
Poistenie pre prípad dlhodobej pracovnej neschopnosti a závažných ochorení
Odmeny pri pracovných jubileách
Firemné večierky a tímové podujatia
Medzinárodné prostredie a kariérny rast
Vzdelávacie a rozvojové príležitosti

a mnoho ďalšieho :)

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v anglickom jazyku. Spoločnosť Mondelez International, závod Figaro bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje, manažment, personalistika, ekonomika no nie podmienka

Prax na pozícii/v oblasti

nábory, interviews

Počet rokov praxe

2

  • Minimálna znalosť anglického jazyka B2 (podmienka)
  • Skúsenosti s náborom vo výrobnej sfére (Veľká výhoda)
  • Skúsenosti z interného HR (veľká výhoda)
  • Samostatnosť
  • Flexibilita
  • Ochota učiť sa nové veci
  • Práca pod stresom
  • Multitasking

Mondelēz International je jedna z najväčších svetových spoločností vyrábajúcich potraviny. Našim snom je vytvárať lahodné momenty, radosti vo všetkom, čo robíme. Viac ako 100 000 zamestnancov pomáha realizovať tento sen vyrábaním a prezentovaním skvelého jedla, nápojov a sladkých čokoládových poroduktov pre našich zákazníkov v približne 165 krajinách po celom svete.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s dlhoročnou tradíciou vo výrobe čokoládových praliniek, bonbónov, a iných čokoládových produktov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4080740  Dátum zverejnenia: 8.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac