Závod Figaro hľadá Predáka ktorý udrží čokoládovú morálku v tíme!

Miesto práce
Račianska 44, Bratislava
Termín nástupu
Hneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 6,00€/hod (hodinová sadzba je tvorená pevným súčtom základnej zložky 3,50€ a dalšími zložkami mzdy vo výške 2,50 €) + 10% prémie z hodinovej sadzby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si zodpovedný a rád sa podieľaš na procesoch a taktiež nad nimi dohliadaš? Zaujímaš sa o výrobu čokolády a dokážeš osladiť atmosféru sebe aj svojmu tímu ? V tom prípade si na správnej adrese...

Tvojou náplňou práce bude:
  • Kooperácia s team leaderom
  • Zodpovednosť za vizuálnu kontrolu linky a bezpečnosť a disciplínu na pracovisku
  • Zodpovednosť za správnosť výrobných údajov
  • Organizácia a motivácia tímu na linke
  • Záskok v prípade výpadku člena tímu
  • Aktívne podieľanie sa na výrobe

• Pravidelené platové navýšenia na ročnej báze
• Deputát v hodnote 16,60 € na mesačnej báze
• Zlom (zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov)
• Stravné lístky v hodnote 3,60 €
• Periodické zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom
• Relax centrum v priestoroch firmy
• Osobný a kariérny rast
• Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
• Doplnkové dôchodkové sporenie od 2 - 4 %
• Životné poistenie
• Darčekové poukážky na mesačnej báze
• Odmeny pri pracovných jubileách
• Odmena pri životnom jubileu

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Mondelez International, závod Figaro bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske, elektrotechnické, technické, potravinárske

Skúsenosti s vedením tímu (podmienka)
Skúsenosti z výrobného procesu
Ochota pracovať na zmeny
Zodpovednosť
Samostatnosť
Ochota učiť sa nové veci

Mondelez International je najväčší potravinársky výrobca na Slovensku,
druhá najväčšia potravinárska spoločnosť na svete.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s viac ako 120 ročnou tradíciou.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mondelez SR Production s.r.o.
Račianska 44
832 42 Bratislava
ID: 3534034   Dátum zverejnenia: 8.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 6,00€/hod (hodinová sadzba je tvorená pevným súčtom základnej zložky 3,50€ a dalšími zložkami mzdy vo výške 2,50 €) + 10% prémie z hodinovej sadzby