Zmenový Elektrikár

Miesto práce
Račianska 44, Bratislava
Termín nástupu
Hneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 200 EUR/mesiacod 8,50€/hod (finálna suma záleží na skúsenostiach kandidáta).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si odborník v slabo/silno prúde a baví ťa práca s elektrikou? Vieš nájsť každú chybu v stroji, do ktorej opravy sa vždy pustíš? V tom prípade si na správnom mieste.

Tvojou primárnou náplňou práce bude:
  • Pravidelná údržba elektrotechnických zariadení a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti.
  • Pripájanie, zapájanie a odpájanie zásuviek, rozvádzačov, vypínačov, prípojok, ističov,
poistiek, transformátorov a iných elektrických zariadení.
  • Vedenie a pravidelná aktualizácia prevádzkových denníkov.
  • Odstraňovanie nálezov, vypracovanie a realizácia vylepšení, dodržiavanie
poriadku a čistoty na pracovisku (5S).
  • Navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia, rozvádzačov, hlavných a vedľajších vypínačov a výstražných tabuliek

Pracuje sa v 4 zmennom režíme (12 hodinové zmeny - 2 dni ranná, 2 dni voľno, 2 dni nočná, 2 dni voľno) - stabilný zmenový režím počas celého roka

Pravidelné platové navýšenia na ročnej báze na základe vašej výkonnosti
Doplnkové dôchodkové sporenie
Platené voľno (narodení dieťaťa, svadba atď.)
Príspevok pri práceneschopnosti
Elektronická stravovacia karta
Zadarmo nápoje a firemné produkty na pracovisku
Firemné produkty so zľavou (tzv. deputát a zlom) pre potešenie vašej rodiny a priateľov
Príspevok na voľnočasové aktivity (šport, relax, kultúra, cestovanie atď.) prostredníctvom poukážok
Podniková posilňovňa
Príspevok pri svadbe, narodení dieťaťa a odchode do dôchodku
Životné poistenie
Poistenie pre prípad dlhodobej pracovnej neschopnosti a závažných ochorení
Odmeny pri pracovných jubileách
Firemné večierky a tímové podujatia
Medzinárodné prostredie a kariérny rast
Vzdelávacie a rozvojové príležitosti

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Mondelez International, závod Figaro bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

5

vyhlaska § 23 bez obmedzenia napätia do výbušného prostredia (minimálne však § 22)
Skúsenosti s elektroúdržbou na výrobných zariadeniach (strojoch, robotoch alebo linkách) (podmienkou)
Anglický jazyk (úroven B1 minimálna)
Chuť učiť sa nové veci
Zodpovednosť

Mondelēz International je jedna z najväčších svetových spoločností vyrábajúcich potraviny. Našim snom je vytvárať lahodné momenty radosti vo všetkom, čo robíme. Viac ako 100 000 zamestnancov pomáha realizovať tento sen vyrábaním a prezentovaním skvelého jedla, nápojov a sladkých čokoládových poroduktov pre našich zákazníkov v približne 165 krajinách po celom svete.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s dlhoročnou tradíciou vo výrobe čokoládových praliniek, bonbónov a iných čokoládových produktov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3364786  Dátum zverejnenia: 7.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac