Brigádnik - pomocné práce vo výrobe

Miba Sinter Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nábrežie Oravy 2222, Dolný Kubín-Mokraď
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
jún 2024
4,7 EUR/hod.príplatky za zmennosť - za prácu v noci, v sobotu, v nedeľu, vo sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • pomocné práce vo výrobnom procese
  • obsluha jednoduchých výrobných strojov a zariadení
  • vykonávanie ostatných výrobných činností podľa pokynov zmenového majstra
  • práca v nepretržitej prevádzke (4 zmeny)

  • práca v modernej výrobnej spoločnosti
  • stravovanie na pracovisku za zvýhodnených podmienok 0,88 eur / jedlo
  • bezpečnostná pracovná obuv, brigádnicke tričká a iné ochranné pomôcky zabezpečené
  • možnosť dlhodobej spolupráce - ďalšie brigády, stáže a odborný rozvoj s ohľadom na zameranie štúdia

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Miba Sinter Slovakia s.r.o. je významným zamestnávateľom regiónu Oravy so sídlom v Dolnom Kubíne. Spoločnosť je súčasťou rakúskeho koncernu MIBA, ktorý je strategickým partnerom pre medzinárodný automobilový priemysel a zameriava sa na výrobu spekaných súčiastok do osobných automobilov formou technológie práškovej metalurgie. Podrobnejšie informácie o spoločnosti Vám poskytneme na vyžiadanie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Mancová
Tel.: +421905685794
E-mail: poslať životopis
ID: 4837177  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,7 EUR/hod.