Účtovník vo finančnom servisnom centre

Miba Sinter Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacvariabilná zložka od 6,66% ročne; finálna mzda bude nastavená individuálne s prihliadnutím na skúsenosti a prax kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • účtovanie došlých faktúr závody v rámci Miba skupiny
  • účtovanie interných dokladov
  • uzávierkové operácie
  • spolupodieľanie sa na stálom zlepšovaní interných procesov v rámci finančného servisného centra

  • zázemie v stabilnej a dynamickej zahraničnej spoločnosti
  • práca v medzinárodnom tíme, zaujímavé kariérne príležitosti, odborný rast
  • 37,5 hodinový týždenný pracovný čas
  • príspevok na závodné stravovanie nad rámec Zákonníka práce
  • príspevok pri pracovnom a životnom jubileu
  • sociálne, športové a relaxačné aktivity
  • zdravotný program
  • kolektívne / tímové akcie, firemné akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov

Pozícia účtovníka je súčasťou nadnárodného tímu Service Center Europe rakúskej spoločnosti Miba, ktorý je situovaný v Dolnom Kubíne a vykonáva finančné a účtovné operácie pre Miba závody v strednej Európe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Mierne pokročilý

  • skúsenosť v oblasti účtovníctva výhodou
  • skúsenosť so SAP výhodou
  • znalosť anglického a/ alebo nemeckého jazyka
  • ochota neustále sa vzdelávať, iniciatívnosť, flexibilita, precíznosť, tímová spolupráca

Miba Sinter Slovakia s.r.o. je významným zamestnávateľom regiónu Oravy so sídlom v Dolnom Kubíne. Spoločnosť je súčasťou rakúskeho koncernu MIBA, ktorý je strategickým partnerom pre medzinárodný automobilový priemysel a zameriava sa na výrobu spekaných súčiastok do osobných automobilov formou technológie práškovej metalurgie. Podrobnejšie informácie o spoločnosti Vám poskytneme na vyžiadanie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Mancová
Tel.: +421905685794
E-mail: poslať životopis
ID: 4113196  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac