Asistentka predaja /Trafika Kaufland Podunajské Biskupice - hrubá mzda okolo 1250 Eur mesačne

MEDIAPRESS Bratislava spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 290 EUR/mesiaczákladná mzda 700 EUR + výkonnostná odmena 300 EUR + príplatky za nadčas, víkendy a sviatok, motivačne odmeny za plnenie cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj tlače, tabakových výrobkov, doplnkového sortimentu a doplnkových služieb (Depo, Ticketportal)
práca s PC - pokladňa
práca s Tipos terminálom
starostlivosť o chod a čistotu prevádzky
práca s hmotnou zodpovednosťou

- finančné odmeny za splnené mesačné ciele

  • odmeny za aktívne predaje vo forme darčekových poukážok
  • plný príspevok na stravu aj počas čerpania dovolenky, návštevy lekára
  • trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú
  • v prípade potreby možnosť presunu na inú prevádzku v rámci Bratislavy

Hľadáme zamestnanca prevádzky v Kauflande v Podunajských Biskupiciach, Bratislava.
  • základná mzda 700 € + výkonnostná odmena 300€ + všetky zákonné príplatky (t.j. mzda za prácu nadčas, príplatky za víkendy cca 140 €),
  • motivačná odmena pri splnení cieľov až do 150 €/mesačne,
  • odmeny za aktívne predaje,
Pracuje sa na krátky/dlhý týždeň- 11,5 hod
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vítané skúsenosti s predajom a pokladňou
komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť
zdravotný preukaz na prácu s potravinami

Spoločnosť sa zaoberá distribúciou a predajom periodickej a neperiodickej tlače, tabakových výrobkov, doplnkového sortimentu a predajom služieb (Tipos, Ticketportal, Depo).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Augustin Bachraty
E-mail: poslať životopis
ID: 4751151  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac