Asistent/ka pre plánovanie

Miesto práce
Továrenská 1, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď/dohodu
1 500 EUR/mesiacUvedená výška mzdy je minimálna a bude predmetov vzájomnej dohody. Súčasťou mzdy je variabilná zložka. Jej skutočná výška bude závisieť od skúseností a praxe kandidáta. + 13. a 14. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu Plánovača konceptov zváracích liniek, ktorý je systematický, rád plánuje a tvorí, má rád rozmanitú prácu a chce rozširovať svoje vedomosti.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

◾ navrhovanie a optimalizovanie zváracích pracovísk a automatizovaných výrobných liniek
◾ spracovávanie cenových ponúk na základe požiadaviek zákazníkov
◾ komunikácia so zákazníkmi
◾ komunikácia s dodávateľmi
◾ spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti.

Pridajte sa k nám a okrem práce v stabilnej, mladej a rozvíjacej sa spoločnosti patriacej do MATADOR Group získajte aj ďalšie benefity a výhody :

  • práca v stabilnej slovenskej rodinnej spoločnosti,
  • 13. a 14. plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti,
  • projektové odmeny
  • príspevok na stravovanie
  • doplnkové dôchodkové sporenie – 3.pilier
  • pružný pracovný čas
  • možnosť homeoffice
  • bezplatné vzdelávanie
  • mladý dynamický tím,
  • možnosť osobného rozvoja
  • komunikácia v slovenskom, anglickom a nemeckom jazyku
  • možnosť cestovania
  • ďalšie zamestnanecké výhody

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické (elektrotechnické, strojárske)

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • komunikatívnosť
  • dobré organizačné schopnosti
  • schopnosť komunikovať so zahraničnými partnermi v
AJ a/alebo v NJ
  • flexibilita
  • precíznosť
  • schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
  • záujem učiť sa nové veci
  • vytrvalosť
  • AutoCad a Catia V5 výhodou

Skupina MATADOR si vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 115 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblasti dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový a iný priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Anna Slobodová
E-mail: poslať životopis
ID: 4522568  Dátum zverejnenia: 14.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac