PRACOVNÁ PONUKA
„Marel nie je len práca, sme tím. Nájdete tu veľa priateľských ľudí, ktorí vám pomôžu vo všetkom, čo potrebujete.“

Manufacturing Engineer

Miesto práce
okres Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
1 746 EUR/mesiacNegotiable

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si niekto, kto vždy verí, že veci možno urobiť ešte lepšie? Potom pre vás máme tú správnu výzvu.

Ako Inžinier výroby na našom výrobnom mieste v Nitre budete zodpovedný za neustále zlepšovanie našich výrobných procesov a zaistenie, že naše produkty sú vyrábané s maximálnou efektivitou, kvalitou a v termíne.

Vaše hlavné úlohy budú:

  • Zavádzanie nových produktov (NPI) prenášaných zariadení na miesto. Spolupráca s oddelením prenosu
  • Spúšťanie nového produktu s ohľadom na správnu kvalitu, náklady a termíny v spolupráci s zákazníkmi
  • Spravovanie záujmov zákazníka na výrobnom mieste, monitorovanie a zlepšovanie kvality, nákladov a termínov podľa potreby
  • Preskúmanie dizajnu z hľadiska výrobných možností a zavedenie nových metód a procesov, ako sú zakladanie buniek, tvorba nástrojov, upevňovanie a školenie personálu

Akým typom osoby ste:

Podporujeme každého z našich 8 000+ zamestnancov, aby priniesli svoje jedinečné ja do práce, a snažíme sa, aby sa každý cítil uznaný, ocenený a voľný objavovať svoj potenciál. Zaväzujeme sa vytvárať inkluzívnu kultúru a vítame nových kolegov z rôznych oblastí života. Rozpoznáte v sebe, že:

  • Máte bakalárske alebo magisterské vzdelanie, prednostne v odbore strojného inžinierstva ako inžinier výroby
  • Máte skúsenosti ako inžinier výroby
  • Ste pripravení cestovať medzinárodne, 15 %
  • Dobré znalosti angličtiny, a to aj v hovorení aj písaní, sú nevyhnutné
  • Máte schopnosť zostať angažovaní, proaktívni a pozitívni aj v náročných situáciách

Čo vám to prinesie:

Nič nie je ako pocit, keď robíte niečo hodnotné pre živobytie. Napriek tomu je príjemné prísť domov z práce s vedomím, že ste urobili rozdiel, len jeden z mnohých skvelých zážitkov, ktoré môžete zažiť v Marel. Môžete očakávať:

  • Možnosť kariérneho postupu a zvýšenia platu
  • 13. Plat
  • Príspevok na dopravu do práce na základe vzdialenosti od bydliska do práce (od 7 do 180 EUR)
  • Príspevok na ubytovanie pri presťahovaní na viac ako 60 km - až 250 EUR mesačne po dobu dvoch rokov
  • Príspevok na obnovu pracovnej sily
  • Online vzdelávacie kurzy
  • Vlastná kuchyňa a jedáleň
  • Nápojový program na pracovisku
  • Bohatý sociálny program a firemné aktivity

Počiatočný hrubý plat od 1746 EUR mesačne (základná mzda je 1455 EUR + variabilná zložka vyplácaná mesačne 291 EUR) + príspevok na cestovné + 13. plat.

Kto sme:

Marel je vedúcim poskytovateľom pokročilých spracovateľských systémov a služieb pre odvetvia hydiny, mäsa a rýb na celom svete. V partnerstve s najprogresívnejšími spracovateľmi potravín na svete Marel transformuje spôsob spracovania potravín. Naša vízia je svet, kde sa kvalitná potravina produkuje udržateľne a cenovo dostupne. Náš tím zahŕňa viac ako 8 000 zamestnancov po celom svete, pobočky a dcérske spoločnosti v 32 krajinách na šiestich kontinentoch.

Zaujatý:

Chcete byť súčasťou tímu, ktorý vás ocení? Ak áno, kliknite na „aplikovať" a priložte svoj životopis.

English Version:

Are you someone who always believes things can be done even better? Then we have the right challenge for you.

As Manufacturing Engineer in our production site In Nitra you will be responsible for the continuous improvement of our production processes, ensuring that our products are manufactured with maximum efficiency, quality, and on schedule.

Your main tasks will be:

  • New product introduction (NPI) of transferred equipment into the site. Cooperation with Transfer department
  • Commissioning the new product according the right quality, cost and lead times in cooperation with the customers
  • Managing the customer interests in the production site, monitoring and improving where requested the quality, cost and lead times
  • Reviewing the design for manufacturability and incorporate new methods and processes, like setting up cells, tooling, fixturing and training of personnel

What Kind Of Person Are You:

We encourage each of our 8,000+ employees to bring their unique self to work and aim to make everyone feel recognized, valued and free to explore their potential. We're committed to creating an inclusive culture and welcome new colleagues from all walks of life. You will recognize in yourself that you:

  • Have a Bachelor or Master degree, preferably in mechanical engineering discipline as a manufacturing engineer
  • Experience as Manufacturing Engineer
  • Readiness to travel international, 15 %.
  • Good knowledge of Slovak.
  • Good knowledge of English both in speaking and writing is required
  • ability to remain engaged, proactive, and positive in challenging situations.

What's In It For You:

There's nothing like the feeling you get when you do something worthwhile for a living. That said, coming home from work knowing you made a difference is just one of the great things you can experience at Marel. You can expect:

  • Possibility of career advancement and salary increase
  • 13th salary
  • Contribution to transportation to work based on the distance from residence to work (from 7 to 180 EUR)
  • Contribution to accommodation when relocating over 60 km - up to 250 EUR per month for two years
  • Contribution to workforce regeneration
  • Online educational courses
  • Own kitchen and dining area
  • Beverage program at the workplace
  • Rich social program and company activities

Starting gross salary from 1746 EUR per month (basic salary is 1455 EUR + variable component paid on a monthly basis 291 EUR) + commuting allowance + 13th salary.

Who We Are

Marel is the leading global provider of advanced processing systems and services to the poultry,

meat and fish industries. In partnership with the most forward-thinking food processors in the

world, Marel is transforming the way food is processed. Our vision is of a world where quality food

is produced sustainably and affordably. Our team comprises more than 8.000 employees worldwide, offices and subsidiaries in 32 countries across six continents.

Interested

Want to be part of a team that values you? If so, please click 'apply' and attach your resume. For further information please get in contact with our Talent Acquisition Specialist Beatriz Herrero -

#LI-BH1

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Spoločnosť Marel Slovakia s.r.o., založená ako strojársky výrobný závod v Nitre, je členom skupiny Marel. Marel vyrába celú škálu rôznych strojných zariadení, odkosťovacie linky, inteligentné linky na úpravu a porcovanie mäsa ako aj integrované počítačové systémy vyvinuté pre rôzne spracovateľské sektory potravinárskeho priemyslu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie ľudských zdrojov
E-mail: poslať životopis