PRACOVNÁ PONUKA
„Marel nie je len práca, sme tím. Nájdete tu veľa priateľských ľudí, ktorí vám pomôžu vo všetkom, čo potrebujete.“

Skladník

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
1 026 EUR/mesiacNástupný plat od 1026 EUR mesačne brutto (základná mzda je 855 EUR + variabilná zložka vyplácaná na mesačnej báze 171 EUR) + príplatok na dochádzanie + 13. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skladník vykonáva prácu vo všetkých logistických procesoch v rámci skladu, ako je manipulácia s tovarom a vedenie skladovej evidencie a je zodpovedný za optimálnu prevádzku skladu.

Vhodné aj pre absolventa - podmienka , platný VZV preukaz a ochota pracovať.

Hlavné úlohy a zodpovednosti:

* vykládka kamiónov
* príjem a výdaj materiálov, komponentov a súčiastok do/zo skladu
* kontrola prijímaného tovaru na sklad
* vedenie skladovej evidencie
* inventarizácia skladových zásob

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

* ochota pracovať
* znalosť skladového hospodárstva a prax na danej pozícii výhodou
* technické vzdelanie výhodou
* zodpovednosť, samostatnosť, pozitívny prístup k práci
* VZV preukaz

Podmienky a benefity:

* 13. plat

* nadčasy preplácané nad rámec zákonníka práce (Pon- Pia: +25%, Sob: +50%, Ned: + 80%)

* príspevok na dopravu do zamestnania podľa vzdialenosti bydliska do zamestnania v km (od 7 do 180 EUR)

* príspevok na ubytovanie pri presťahovaní sa nad 60 km - do 250 eur mesačne počas dvoch rokov

* príspevok na regeneráciu pracovnej sily

* vlastná kuchyňa a jedáleň (zabezpečenie raňajok a obedov)

* nápojový program na pracovisku

* bohatý sociálny program a firemné aktivity

* príspevky pri pracovných jubileách

* spoločenské akcie a akcie pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Marel Slovakia s.r.o., založená ako strojársky výrobný závod v Nitre, je členom skupiny Marel. Marel vyrába celú škálu rôznych strojných zariadení, odkosťovacie linky, inteligentné linky na úpravu a porcovanie mäsa ako aj integrované počítačové systémy vyvinuté pre rôzne spracovateľské sektory potravinárskeho priemyslu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie ľudských zdrojov
E-mail: poslať životopis