PRACOVNÁ PONUKA
„Marel nie je len práca, sme tím. Nájdete tu veľa priateľských ľudí, ktorí vám pomôžu vo všetkom, čo potrebujete.“

Nákupca/ Purchaser

Miesto práce
Nitra
1 500 EUR/mesiacNástupný plat od 1500 € mesačne brutto (základná mzda je 1250 € + variabilná zložka vyplácaná na mesačnej báze 250 €) + príplatok na dochádzanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné úlohy a zodpovednosti:

* vytváranie nákupných objednávok v podnikovom systéme
* zabezpečovanie dodávok materiálu, komponentov a služieb pre strojársku výrobu
* nakupovanie potrebných surovín, tovarov a služieb v optimálnom množstve, čase a cene
* kontrolovanie a optimalizovanie skladových zásob

* 13. plat
* homeoffice
* flexibilný pracovný čas
* príspevok na dopravu do zamestnania podľa vzdialenosti bydliska do zamestnania v km (od 7€ do 180 €)
* príspevok na ubytovanie pri presťahovaní sa nad 60 km - do 250 € mesačne počas dvoch rokov
* príspevok na regeneráciu pracovnej sily
* vlastná kuchyňa a jedáleň (zabezpečenie raňajok a obedov)
* nápojový program na pracovisku
* bohatý sociálny program a firemné aktivity
* príspevky pri pracovných jubileách
* teambuildingy

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len úspešných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• prax na požadovanej pozícii
• technické znalosti
• anglický jazyk na komunikatívnej úrovni je podmienkou
• organizačné schopnosti
• samostatnosť, zodpovednosť
• skúsenosti so systémami DAX, SAP

Spoločnosť Marel Slovakia s.r.o., založená ako strojársky výrobný závod v Nitre, je členom skupiny Marel. Marel vyrába celú škálu rôznych strojných zariadení, odkosťovacie linky, inteligentné linky na úpravu a porcovanie mäsa ako aj integrované počítačové systémy vyvinuté pre rôzne spracovateľské sektory potravinárskeho priemyslu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie ľudských zdrojov
E-mail: poslať životopis
ID: 4375958  Dátum zverejnenia: 18.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac