Supply Chain Planner

Miesto práce
Nitra
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 1000 EUR brutto mesačne v závislosti od skúseností *
Termín nástupu
Dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti prijmeme 2 nových zamestnancov na pozíciu Supply Chain Planner.
Hlavná náplň práce bude:
* Operatívne plánovanie
* Zadávanie pracovných príkazov a ich aktualizácia podľa reálneho stavu, plánovanie poradia
* Poskytovanie aktuálnych plánov a pracovných príkazov výrobe, zisťovanie termínov výroby, termínov balenia, termínov odvádzania
* Kapacitné plánovanie, potvrdzovanie kontingentov, aktualizácia dát
* Objednávanie materiálu, sledovanie obrátkovosti, optimalizácia skladových zásob, úprava bezpečnostných zásob.
* Udržiavanie aktuálnej dokumentácie v SAP
* Naplánovanie spracovania reklamovaných dodávok

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požadovaná prax

3

Naše požiadavky na úspešných kandidátov sú nasledovné:
* Aspoň 3 - 4 roky skúseností v oblasti supply chain / plánovania
* Plynulá znalosť anglického jazyka a aspoň mierne pokročilá znalosť nemeckého jazyka
* Dobré PC zručnosti, skúsenosti s prácou v MS Excel
* Systematickosť pri práci, doťahovanie zadaných úloh, dobrý time management
* Odolnosť voči stresovým situáciám

* Podľa zákona sa vyžaduje zverejňovanie základnej zložky mzdy (minimálna mzda pre inzerované pozície). Ako zamestnávateľ zdôrazňujeme, že pozorne zvážime Vaše odborné schopnosti, predpoklady a skúsenosti na danú pozíciu a odmeňovanie nastavíme spravodlivo vzhľadom k Vašej kvalifikácii na príslušnú pozíciu a vzhľadom k situácii na pracovnom trhu.

Všetky benefity nájdete tu

Spoločnosť LEDVANCE je svetovým lídrom v oblasti osvetľovacej techniky. Firma vznikla odčlenením klasického osvetlenia z firmy OSRAM a kombinuje tradičné všeobecné osvetlenie s modernou osvetľovacou technikou.
LEDVANCE zamestnáva celosvetovo približne 10 000 zamestnancov a má zastúpenie vo viac ako 70 krajinách.
Na Slovensku má zastúpenie v Nitre, kde budujeme Centrum zdieľaných služieb - Global Shared Services. Náš tím momentálne pozostáva z viac ako 200 zamestnancov a podporujeme naše európske závody v oblasti zákazníckeho servisu, nákupu, účtovníctva, financií, personalistiky, kvality, marketingu a naše služby stále rozširujeme.

Adresa spoločnosti

LEDVANCE s.r.o.
Štúrova 22
949 01 Nitra

Kontakt

ID: 3690723   Dátum zverejnenia: 12.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 1000 EUR brutto mesačne v závislosti od skúseností *