Senior účtovník - oddelenie dodávateľských faktúr

Miesto práce
Nitra
Ponúkaný plat (brutto)
By agreement
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Do nášho tímu na ODDELENIE DODÁVATEĽSKÝCH FAKTÚR hľadáme SENIOR ÚČTOVNÍKA.

Vašou náplňou práce bude:
* Administratíva spojená s účtovaním dodávateľských faktúr zverenej oblasti a zákazníka
* Triedenie, kontrola, skenovanie a verifikácia faktúr
* Účtovanie faktúr v systéme SAP
* Párovanie faktúr k objednávkam a príjmu materiálu v systéme SAP
* Riešenie nezrovnalostí prostredníctvom SAP workflowov pred ako aj po zaúčtovaní faktúr
* Kontrola správnosti bankových spojení dodávateľov a iniciácia zmeny základných dát
* Urgovanie a eskalácia workflowov
* Kooperácia s rôznymi oddeleniami v rámci spoločnosti
* Spracovanie dotazov ohľadom faktúr a platieb od dodávateľov
* Spracovávanie upomienok a potvrdení saldokonta
* Kontrola a doriešovanie nezrealizovaných platieb (Ausnahmeliste/Exception list)

stredoškolské s maturitou

Požadovaná prax

3

Požiadavky na kandidáta:
* Minimálne 3 roky skúseností v oblasti čiastkového účtovníctva - ideálne dodávateľské alebo odberateľské faktúry
* Plynulá znalosť nemeckého jazyka A aspoň mierne pokročilá úroveň anglického jazyka
* Znalosť SAP systému - veľká výhoda
* Silná schopnosť prioritizácie
* Odolnosť voči stresu
* Aktívny typ osobnosti

Tešiť sa môžete na nasledujúce benefity

Pre našich zamestnancov ponúkame nasledujúce benefity:
* Pružný pracovný čas - flexibilný príchod a odchod z pracoviska
* Možnosť čerpania nadčasových hodín vo forme náhradného voľna
* Možnosť pracovať viackrát do mesiaca formou home office
* Interné jazykové kurzy anglického a nemeckého jazyka plne hradené zamestnávateľom
* Letné a vianočné finančné bonusy
* Ročné finančné odmeny
* Systém cafetérie
* Príspevok na III. pilier dôchodkového sporenia
* Odmena za odporučenie kandidáta interným zamestnancom (,,bring a friend")
* E-learningové vzdelávanie
* Podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov, podpora rotácie po oddeleniach
* Akcie organizované pre zamestnancov - teambuildingy, vianočný večierok a pod.
* Spolupráca s medzinárodnými tímami a denné využitie cudzieho jazyka

Spoločnosť LEDVANCE je svetovým lídrom v oblasti osvetľovacej techniky. Firma vznikla odčlenením klasického osvetlenia z firmy OSRAM a kombinuje tradičné všeobecné osvetlenie s modernou osvetľovacou technikou.
LEDVANCE zamestnáva celosvetovo približne 10 000 zamestnancov a má zastúpenie vo viac ako 70 krajinách.
Na Slovensku má zastúpenie v Nitre, kde budujeme Centrum zdieľaných služieb - Global Shared Services. Náš tím momentálne pozostáva z viac ako 200 zamestnancov a podporujeme naše európske závody v oblasti zákazníckeho servisu, nákupu, účtovníctva, financií, personalistiky, kvality, marketingu a naše služby stále rozširujeme.

Adresa spoločnosti

LEDVANCE s.r.o.
Štúrova 22
949 01 Nitra

Kontakt

ID: 3260806   Dátum zverejnenia: 5.12.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.